Konzolista.cz

Závodní hra #DriveClub musela zpět na rýsovací prkna

novinkapondělí 10. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Závodní hra #DriveClub musela zpět na rýsovací prkna
Závodní hra #DriveClub měla vyjít už na launch konzole PlayStation 4, ale následně došlo k jejímu odkladu na začátek letošního roku. Ani ten ale nestihne, a navíc je kolem ní poslední týdny podezřelé ticho. Nyní se o ní rozpovídal Scott Rohde ze Sony, přičemž jeho slova nedávají moc naději na brzké vydání. „Co se snažím říci je to, že chceme vytvářet skvělé hry. Nechceme vydat hru, když není dokončena. Někdy se bohužel stane, že si myslíte, že je vše na dobré cestě a hra bude skvělá, ale jakmile se dostanete dále, zjistíte, že by byla chyba, pokud by byla vydána dříve, než bude připravena,“ říká Scott Rohde, který následně dodal ke hře #DriveClub, že musela zpět na rýsovací prkna, aby z ní vznikla skvělá záležitost, kterou hráči očekávají. „Nemůžeme nyní říci přesné specifikace,“ řekl na otázku, jestli hra vyjde v tomto roce, ale dodal, že více se máme dozvědět v brzké době.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (55)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Raiden_cz
Raiden_cz #Dovahkiin

Pro nás co sme čekali na GT5 tohle není žádná výzva :D Nevím co na tý hře bylo špatně hrál sem na For Games a přišlo mi to celkem dobrý tak nevím

One
One #☯☯☯

To se dalo očekávat.

viking749
👍1

miky20: Aneb jak by řekl klasik: "Co vám mám k tomu slušného říct?" :D

miky20
miky20 #One& only
👍3

Majsto tvl to je konec :D Na to se už nedá nijak reagovat, to bych byl sprostý.

eeeee
eeeee #můj názor
👍2

PS4 si vede skvele, Sony s ni az pohadkove uspela k nelibosti priznivcu konkurencnich platforem, ktere se tak uplne nepovedly. Jakakoliv dobna chybicka nebo zavahani je tak vdecne tema a prilezitost vylit si zlost nebo si potvrdit, nejsme na tom az tak spatne. To je podstatou teto diskuze, o tu hru samotnou nikomu az tak nejde :-).

eeeee
eeeee #můj názor

blau himmel: jaka klesajici krivka prodejnosti? link

RobotCZ

Jo Mave je to prostě tak, je to v kýblu :-( ..... já taky Motorstorm na PS4 vyhlížel. Kdyby ho udělali, byli by králové. Teď nemáme ani Motošrot, ani DC :-(

Maverick_cz
Maverick_cz #G.B. club
👍1

prostě Sony. Do poslední chvíle tvrdit, že je hotovo i když už dávno museli vědět, že odklad je nevyhnutelný a namísto toho, aby se rovnou řeklo, že to bude trvat rok, tak trochu zalžeme, protože by se to nemuselo sejít s pochopením a prodloužíme to raději nadvakrát :o) Nenávidim tuhle politiku, užil jsem si jí dost s GT5.

Evolution studios měli vydat regulérní Motorstorm 2 pro next gen a byl bych spokojenej. Asfaltovejch závodů je stejně jako COD klonů a už se mi to zajídá.

RobotCZ

Mitsu....no já si nemyslim, že zrovna Turn10 a Polyphony chtějí mít hru čistou simulaci. Víš sám, že obě to jsou takový semi-simulace a dle mýho ani jeden z výrobců dál nepůjde. Udělali by z obou sérií hry, co si koupí je opravdu malý procento hráčů a benzínovejch fanoušků. Tohle je od nich spíš takovej obchodní tah.....fyziku pozmění jen tak aby se neřeklo, ale nikdy řeku nepřekročí....tím jsou hry určený pro širší publikum a oni z toho mají víc

Bohužel si myslim taky, že poslední dobou jen honí polygony na obrazovce a to ostatní nechávají ladem.......no nikdo si nestěžuje, tak na to prostě asi serou

Mihau

To je sranda, jak se zde někdo ohání svobodou projevu, a když jsem minule napsal jednomu zdejšímu magorovi na jeho hate mimo mísu, že by si měl zkusit místo toho flame-u zapíchat, tak to ten stejný maminčin mazánek hnedle utíkal požalovat adminům... :-) A to jsem nikomu nenadal...

K diskusi zde: Jako u blbečků na písečku. Kdy už pochopíte, že je fuk, co máte doma? A že když nejste zakomplexovaní dementi, klidně si můžete koupit oboje??? Vždyť je to těm výrobcům jedno, vy diváci Babovřesek!

Diskuse pod články jsou obecné zlo... Skoro to zde začíná vypadat, jako byste ty články ani nechodili číst a jen čekali, kdo bude mít méně pixelů a FPS ve hře, kdo budu dělat takovou stupiditu, jako stream, v nižším rozlišení, kdo bude mít nějaký přiblblý cloud dříve, čí konzole doma je lepší, jaká hra se zpozdí, a že za to může zrovna konzole... Je mi z vás na grc. Myslíte někdo na ty vaše zvratky, když pak doma hrajete na tom, co jste si svobodně vybrali???

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni

Takže další last Gardian a FF versus 13

bosshunter78
bosshunter78 #Sony.Ms.N.

fando - zřejmě slušnej oddíl[s6]

RobotCZ

Mitsu...No to je právě to. Obě série dle mýho dosáhly svýho pomyslnýho vyvrcholení. Tady už se nejni kam posouvat. Maximálně můžou obměňovat každej díl tratě,trochu vylepší model poškození a zvuk motorů. Grafiku neberu, ta má na hratelnost prd vliv. Krásnej příklad je nový GT6, který dle mýho už sérii GT nijak nevylepšuje a to samý je Forza5, která je jen převedená 4ka do HD kabátu(alespoň mě to tak přijde, nemůžu soudit XO zatím neplánuju)......

Jak říkám obě série si myslim už mají vystřílíno a čekaji nás jen další datadisk ala Call of Duty....bohužel

No ještě že při tom vyvrcholení :-D došlo i na dělání dětí a DC bude doufejme dravý malý mimčo :-D

blau himmel
👎1

to se ani komentovat nemusí - stale klesajici krivka prodejnosti je nejvystiznejsí. Quo Vadis Sony ?

RobotCZ
👍1

Mě to absolutně žíly netrhá. Her je dostatek, holt si koupim přearkádovaný NFS, který taky nějakej čas vydží. Jestli potřebují čas na hru, která bude mít slušnou fyziku a vypiplanej MP, tak jim dřžím palec. Snad to dopadne a dej Bůh se dožijeme konečně slušný závodní hry....Nevim jak komu, ale jedinej komu tady dochází dech je série GT a Forza....stále stejné " 0 " inovací....už to chce novou krev.

Neříkám, že jako fanouška závodních her mě to nesere....sere mě to tak, že bych i Fanouše vohnul přes koleno, za ten jeho blábol o zdroji mimo konzoli :-D

lecheff

Tie parsekundove soty neboli asi nahoda - nakoniec to dopadne ako priemerna low budget arkada.

stillalive

No co, hold se počká.

Banan

Jsem to ale gauner, zase mi vymazal komentar.

bosshunter78
bosshunter78 #Sony.Ms.N.
👍5

fando Ty si asi zapoměl na: 1080p,60fps,8GB gddr5[s6]

Dweight
Dweight #PS5

Je rozdíl mezi fanboyem a realistou :-D

SpawN
SpawN #Sony
👍1

Jeste ze mam i xko tak si zatim budu hrat forzu nez vyjde drive club jen doufam, ze u te forzy nebudu 5 let [s6]

kaktusak_cz
👍7

zajmalo by me,jak nekdo muze definovat ze je neco casual a podle ceho tak soudi ,stejne tak by me zajmalo,jak si nekdo muze rikat hrac ,kdyz vecne smrdi tady a kaze sve slovo a na ostatni zhlizi z hora [s6],jinak debatujte vesele dal,to je jen takova uvaha[s6][s6]

miky20
miky20 #One& only
👎2
👍1

:D sranda, jak fanboyové mi tu říkají fanboyi.

Hry jsi samozřejmě jako na potvoru vybral ty casuality, ale budiž ti odpuštěno.

Edit: kaktusaku ono to, že tu je někdo celý den neznamená, že by nehrál, nebo nedělal i něco jiného. Ona existuje taková věc jako multitasking. Taky člověk není pořad doma na konzoli. Nijak špatně sem se tu nevyjádřil, samozřejmě Dado opět útočí, protože se mu nelíbí můj názor a to, že se opakuje situace, jako s každým PS na začátku. Tvoje úvaha je ovšem zajímavá.

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN
👍2

Achjo a já se tak těšil.

Dweight
Dweight #PS5
👍3

Miky je prostě fanboy.

dado:Já to chápu,taky jsem si to chtěl koupti a zahrát, ale radši si počkám, než abych hrál druhou fifu14 :-D

DoomedVítek
👍6

Aby dřív nevyšlo GT7 :D :D

dado20
👍7

link tu más definiciu samého seba... ja sa aspon na nič nehram som "pleyka" no a čo...a čo si ty vlastne? máš na niečo nejký nazor alebo más v zalohe len [s7] a vetu " zase tady breci plejky" ja som sa nad sebou uz zamyslel takze to tu nebudem dalej vláknovat, svoje som povedal uz v príspevku predtým

miky20
miky20 #One& only
👎4
👍2

Dado já bych napřed koukal na sebe ju?

PS4 prostě má v tuto chvíli prd, Driveclub se po sté odkládá (abych zůstal u novinky), ale svoji PS3 mám rád, jsou na ni skvělé hry, i tu Vitu a PSP jsem si oblíbil. Naštěstí se neznáme a tak nemůžeš vědět, jaký jsem.

Edit: ,,zase tady brečí plejky" nepoužívám, to si mě nejspíš s někým pleteš.

dado20
👍7
👎1

Nečitam to len sa pozriem na tvoj obrázok a debilných smajlikov v texte a to mi stači[s15][s15][s15] nič iné nerobíš len tu na konzolistovy fnukáš v xbox príspevkoch ako plejky chodia hanit xbox hry, semtam tam drbnes nejaké to srdiečko aby sa nepovedalo, že nemáš názor a v novinke o PS hre si nasraný vždy ako prvý... fakt pokritec najhrubšieho zrna

miky20
miky20 #One& only
👎5

Dado [s9] tak to nečti. Svoboda projevu :)

Související články

Nejčtenější články