Konzolista.cz

Zatím žádné nové informace o PS+ verzi závodů DriveClub

novinkapondělí 23. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Zatím žádné nové informace o PS+ verzi závodů DriveClub
Závodní hra DriveClub si prošla řadou porodních problémů, které vývojáři dokázali postupně eliminovat, navíc přidali nový obsah a nadále hru vylepšují podle požadavků hráčů. Stále ovšem chybí PS+ verze, což je takové větší demo, které bylo před vydáním slíbeno. Vývojáři dříve vše odůvodnili tím, že servery ještě nejsou dostatečně připraveny na nápor spousty nových hráčů, zaměřují se hlavně na ty, kteří zaplatili za hru plnou cenu nebo využili PS+ akce. Jim Ryan, šéf evropské Sony, dnes řekl, že stále je PS+ verze v plánu, ale v současnosti nemá nic, co by mohl ohledně vydání říci, což si mnozí přeložili, že jí prostě nedokáže garantovat. Na tom samozřejmě trochu asi pravdy bude. Na druhou stranu je otázka, kdo by ještě dnes o PS+ edici stál, když plná verze byla nedávno v akci na PlayStation Store za poloviční cenu, a další akce se jistě budou ještě plánovat. „Myslím si, že značně vylepšený online byl jednou z částí next-gen hraní, ale zdá se, že vše bylo daleko technicky náročnější, než si kdo dokázal uvědomit,“ dodává Jim Ryan.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (27)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Heymi9615
Heymi9615 ##nolife

coco, replay je potvrzen v příštím updatu a ten bude zřejmě logicky v březnu. Na replaye se těším. [s6]

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

Tak nabídka je to lákavá, ale zkoušet to zrejme nebudu, jelikož jsem volant pred x mesíci prodal a konvertorem bych si mohl leda tak podkládat jídelní stul [s6]

Abych byl uprímný, tak pokud už bych v budoucnu investoval do zábavy, tak rozhodne zvolím neco takovýho link a volant, volant ten pocká [s14]

Lubino1

Plejstik : o konvertoru vím , tak si ho za 3000Kč kup a potom se s náma poděl , jak jsi spokojen , hlavně s podporou Force Feedback a vibracema

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

Fxaman..

Má smysl žít stále v minulosti a vracet se neustále k tomu, že nekdy nekdo neco rekl? Ver mi, smysl to nemá a clovek se z toho jednoho dne akorát zblázní [s14]

Lubino1..

Promiñ, ale i Ty nejspíš žiješ v minulosti. Volanty LOGITECH (GT, G25, G27, MOMO) lze na PLAYSTATION 4 používat, ale pokud cekáš na rešení od SONY/MICROSOFT, tak ano, volanty LOGITECH používat nelze [s14]

Podekujme za snahu výrobcum tretích stran.. link link

alex33cz

ticho po pěšině až se nebude prodávat tak nám tu ps+ verzi pěkně naservírujou

Lubino1

Plejstik3: myslím , že by jsi s Logitechem si hru moc neužil , ty jsi snad jediný , který neví , že volanty od LOGITECHU nejde na PS4 použít

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍3
👎1

Treba já si DRIVECLUB porídil nedávno (pred mesícem?) a nemám nejmenší pocit, že by videohre neco zásadního chybelo, snad jen replaye - který v brzku doplní. Takže? Hraju singleplayerovou cášt, jsou tam stovky závodu, hra je pohledná, zvukove povedená, jízdní model je chytlavý a prekonávání casu známých je zábavný. Zkusil jsem si i nekolik on-line závodu a taky to nebylo špatný, rozhodne si multiplayer v prubehu následujících mesícu užiju dosyta. A neprodat svuj LOGITECH volant, tak jsem si mohl DRIVECLUB užívat o to víc [s14]

Ne, nemám pocit, že bude videohra DRIVECLUB do roka dokoncená, jak predpovídá kolega Gmok4. Podle me je DC dokoncený už ted', ale rýpalové si mužou odecíst 1%, tj. dokonceno na 99% [s16]

ondras
ondras #ondrasu
👍1

Místní server mě fakt baví, protože vytváří články založené na neexistující informaci. Mám na mysli články jako "Zatím žádné informace o PS+ verzi DC", "Dlouho nevyšel update pro PS4, tak asi brzo vyjde". Jaké články máte ještě v rukávu? Jen tipuji "Zatím žádné informace o PS5" na "Order se zatím nechystá na XBOX", "V dohledné době nevyjde HalfLife3". Asi nemá smysl dále pokračovat...

inmax
👍1

tak tak, koupil jsem na storu za 680,- a hraju. kdo o tuhle hru stojí, koupil taky. netřeba čekat až bude nějaká verze zdarma. jestli vůbec bude :D

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍2

Na co pořád Plusová verze? Už 2X byla hra za skvělou cenu a kdo toho nevyužil, tak jeho problém.

panzpohadky
👍2

Je pravda,že tomu nemuseli dát až takové promo a pak hovno. Nicméně,už by ste mohli přestat brečet a podpořit to. Tahle hra si to rozhodně zaslouží a věřte,nebudete litovat ani jediný koruny.

Kanive
Kanive #IDontKnowU

426 nikdo nezebra, jen cekaj na to, co jim bylo slíbeno. Me je plus verze u prdele, to ze se to nedá hrát jsem se přesvědčil day one a day two to šlo do bazaru. Opravenou zkusim az si to vysmelim za dvě kila

Darth_Štófi
Darth_Štófi #Palmárák

Ikdyž je na PSN levná radši si koupim krabičku.

pishin
pishin #Pikhoved!

To je novinka aby si mohly ''fňukny'' trošku zafňukat...

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy

Udivuje mě, že se zde nenapsalo o novince ohledně výbavy Lary v chystaném Rise of Tomb Raider, viz link Myslím, že DC+ verze je většině hráčům už stejně šumák :-)

Starky
Starky #NaughtyGod
👍2

Tohle je skutecne novinka jak noha. :-) Doufam, ze tu bude vice novinek o vecech, o kterych zadne nove informace nejsou. :-D

Spratekk_CZ
👍1

Nechápu ten stesk kolem PS+ verze. Dyť je to chudší plná hra, ne? Proč tedy všichni tohle tak urputně požadují

Offon
Offon #Close it.

Takže z toho (ne)bude něco podobnýho jako Counter Strike: Global Offensive na EU Store. ..

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍9

Tak, když nejsou "žádné nové informace o PS+ verzi DRIVECLUB", tak mi trochu uniká, proc se tady o PS+ verzi DRIVECLUB vlastne bavíme [s14] Hate zdar, kucí [s16]

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni

PS - verze DC se prodávala za cca 1000kč pak přidali auta,online,počasí atd. Ještě tak rok a bude hra celá.[s14]

The Tomáš

Stinky: [s6][s6]

bf333
bf333 #Ravens
👍8

Pochybuju ze ps+ verze jeste nekoho zajima(krome par pratel),ale je fakt,ze priste radeji mene slibu[s14]

The Tomáš

Kupoval sem day 1 a sem za to rád.. Navíc vyjdou teď další peckový DLC,takže bomba[s14] a kdo čeká +kovou tak udělal chybu

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍7

To tu bude zase jeden veliký fňůůůůůůůůůůk[s6]

426kahemi
👍9
👎1

Nasrat, nic nebude! Tahle hra si podporu zaslouží, tak nežebrat a koupit!

TommyKeez
TommyKeez #PS5 PRO
👍11
👎2

Asi nák tak na PS+ verzi může čekat jen mega zoufalec hra byla za 600 na store a je to parada za ty prachy super zavody [s1]

Hromotluk
Hromotluk #nezávislý
👍4
👎4

pěkne zahrabali svoje sliby pod koberec tim ze snizili cenu. Sony jsou posledni dobou pekny kokoti, ani se nedokazou jednoznacne vyjadrit. Nejde o nejaky pitomy demo hry, ja osobne bych si ho stejne nestahl, ale jde o princip. Nemaj slibovat co nedokazou dodrzet

Související články

Nejčtenější články