Zatím žádné nové informace o PS+ verzi závodů DriveClub
novinka•pondělí 23. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
fórum
Think before you sleep
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
Xbox series X/S
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
Komentáře (27)
coco, replay je potvrzen v příštím updatu a ten bude zřejmě logicky v březnu. Na replaye se těším. [s6]
Tak nabídka je to lákavá, ale zkoušet to zrejme nebudu, jelikož jsem volant pred x mesíci prodal a konvertorem bych si mohl leda tak podkládat jídelní stul [s6]
Abych byl uprímný, tak pokud už bych v budoucnu investoval do zábavy, tak rozhodne zvolím neco takovýho link a volant, volant ten pocká [s14]
Plejstik : o konvertoru vím , tak si ho za 3000Kč kup a potom se s náma poděl , jak jsi spokojen , hlavně s podporou Force Feedback a vibracema
Fxaman..
Má smysl žít stále v minulosti a vracet se neustále k tomu, že nekdy nekdo neco rekl? Ver mi, smysl to nemá a clovek se z toho jednoho dne akorát zblázní [s14]
Lubino1..
Promiñ, ale i Ty nejspíš žiješ v minulosti. Volanty LOGITECH (GT, G25, G27, MOMO) lze na PLAYSTATION 4 používat, ale pokud cekáš na rešení od SONY/MICROSOFT, tak ano, volanty LOGITECH používat nelze [s14]
Podekujme za snahu výrobcum tretích stran.. link link
ticho po pěšině až se nebude prodávat tak nám tu ps+ verzi pěkně naservírujou
Plejstik3: myslím , že by jsi s Logitechem si hru moc neužil , ty jsi snad jediný , který neví , že volanty od LOGITECHU nejde na PS4 použít
Treba já si DRIVECLUB porídil nedávno (pred mesícem?) a nemám nejmenší pocit, že by videohre neco zásadního chybelo, snad jen replaye - který v brzku doplní. Takže? Hraju singleplayerovou cášt, jsou tam stovky závodu, hra je pohledná, zvukove povedená, jízdní model je chytlavý a prekonávání casu známých je zábavný. Zkusil jsem si i nekolik on-line závodu a taky to nebylo špatný, rozhodne si multiplayer v prubehu následujících mesícu užiju dosyta. A neprodat svuj LOGITECH volant, tak jsem si mohl DRIVECLUB užívat o to víc [s14]
Ne, nemám pocit, že bude videohra DRIVECLUB do roka dokoncená, jak predpovídá kolega Gmok4. Podle me je DC dokoncený už ted', ale rýpalové si mužou odecíst 1%, tj. dokonceno na 99% [s16]
Místní server mě fakt baví, protože vytváří články založené na neexistující informaci. Mám na mysli články jako "Zatím žádné informace o PS+ verzi DC", "Dlouho nevyšel update pro PS4, tak asi brzo vyjde". Jaké články máte ještě v rukávu? Jen tipuji "Zatím žádné informace o PS5" na "Order se zatím nechystá na XBOX", "V dohledné době nevyjde HalfLife3". Asi nemá smysl dále pokračovat...
tak tak, koupil jsem na storu za 680,- a hraju. kdo o tuhle hru stojí, koupil taky. netřeba čekat až bude nějaká verze zdarma. jestli vůbec bude :D
Na co pořád Plusová verze? Už 2X byla hra za skvělou cenu a kdo toho nevyužil, tak jeho problém.
Je pravda,že tomu nemuseli dát až takové promo a pak hovno. Nicméně,už by ste mohli přestat brečet a podpořit to. Tahle hra si to rozhodně zaslouží a věřte,nebudete litovat ani jediný koruny.
426 nikdo nezebra, jen cekaj na to, co jim bylo slíbeno. Me je plus verze u prdele, to ze se to nedá hrát jsem se přesvědčil day one a day two to šlo do bazaru. Opravenou zkusim az si to vysmelim za dvě kila
Ikdyž je na PSN levná radši si koupim krabičku.
To je novinka aby si mohly ''fňukny'' trošku zafňukat...
Udivuje mě, že se zde nenapsalo o novince ohledně výbavy Lary v chystaném Rise of Tomb Raider, viz link Myslím, že DC+ verze je většině hráčům už stejně šumák :-)
Tohle je skutecne novinka jak noha. :-) Doufam, ze tu bude vice novinek o vecech, o kterych zadne nove informace nejsou. :-D
Nechápu ten stesk kolem PS+ verze. Dyť je to chudší plná hra, ne? Proč tedy všichni tohle tak urputně požadují
Takže z toho (ne)bude něco podobnýho jako Counter Strike: Global Offensive na EU Store. ..
Tak, když nejsou "žádné nové informace o PS+ verzi DRIVECLUB", tak mi trochu uniká, proc se tady o PS+ verzi DRIVECLUB vlastne bavíme [s14] Hate zdar, kucí [s16]
PS - verze DC se prodávala za cca 1000kč pak přidali auta,online,počasí atd. Ještě tak rok a bude hra celá.[s14]
Stinky: [s6][s6]
Pochybuju ze ps+ verze jeste nekoho zajima(krome par pratel),ale je fakt,ze priste radeji mene slibu[s14]
Kupoval sem day 1 a sem za to rád.. Navíc vyjdou teď další peckový DLC,takže bomba[s14] a kdo čeká +kovou tak udělal chybu
To tu bude zase jeden veliký fňůůůůůůůůůůk[s6]
Nasrat, nic nebude! Tahle hra si podporu zaslouží, tak nežebrat a koupit!
Asi nák tak na PS+ verzi může čekat jen mega zoufalec hra byla za 600 na store a je to parada za ty prachy super zavody [s1]
pěkne zahrabali svoje sliby pod koberec tim ze snizili cenu. Sony jsou posledni dobou pekny kokoti, ani se nedokazou jednoznacne vyjadrit. Nejde o nejaky pitomy demo hry, ja osobne bych si ho stejne nestahl, ale jde o princip. Nemaj slibovat co nedokazou dodrzet