Konzolista.cz

Zaměstnanec Sony: The Evil Within je tak děsivý, že hru jsem musel vypnout

novinkapondělí 13. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Zaměstnanec Sony: The Evil Within je tak děsivý, že hru jsem musel vypnout
Hororová hra The Evil Within se pomalu blíží a všichni od ní očekávají docela dost, zvláště když za ní stojí tvůrce Resident Evil série a uznávaný herní designér Shinji Mikami. Ryan Clementssays ze Sony v posledním podcastu pro oficiální americký PlayStation Podcast řekl, že hra ho vyděsila tak, že ji musel v tu chvíli vypnout, aby se uklidnil. Těžko říci, jestli je hra tak děsivá, nebo moc Ryan nevydrží. Pravdu se dozvíme už za pár dní, The Evil Within vychází příští týden pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (23)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
pisskot

Priznam se ze tohle se mi stalo u Project Zero na Wii. Zatim nejdesivejsi hra. Novinka na WiiU taky dobry, ale Wii vede.

Mirka_cz
Mirka_cz #Hassan

ze by neco pro me? budu o tom uvazovat

Antikristo666
👍3

Střeva ,krev a morbidita hmmmmmmmmmm konečně ukojím mou prohnilou duš.

lordinatoR

Já už hraju, dneska jsem pro to byl

je to fakt nechutný :-D

Spratekk_CZ
👎1

Řikám pořád, že lidi kolem sony by měli nosit Huggies

EDIT: hlavně se z toho neposerte jen rejpu

pishin
pishin #Pikhoved!

Tak děsivý mě to nepřišlo spíš dost brutální - jako dnešní horory to hraje spíš na strunu naturálního zobrazení brutality... Když jsem viděl jak si pan trezor urval hlavu skoro jsem chtěl odvrátit tvář...:))

weskerumbrella

A někde už to hraje 176 lidí parchanti :-D proč ne já ????

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

Az tak desivy?Parada [s6]

Ezee
Ezee #Alcaross

Akorát mě štvou s těma "filmovýma pruhama" doufám, že se z toho nestane nějakej trend...

Chris Redfield
👍1

Hra je nechutná ale rozhodně ne strašidelná. Až na pár lekacek samozřejmě.

pishin
pishin #Pikhoved!

Videl jsem par streamu a jako ma to solidni atmosku. Ja sam mam ted dost nervu v zivote, tak si tohle radsi odpustim. Ale vy všichni ostatní si to kralovsky uzijte...cisty trenky nachystat [s16]

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE

Co hra to ala Movie trailer. Proč mám pocit, že to bude jen pár lokácí a zbytek všední hraní.... Ukazujou ty nej scény a pak zkutek utek.... je to tak u všeho (bohužel)..

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife

Já budu snad mít až kolem 25.10. [s13]

VanDerRaven
VanDerRaven #Game over
👍2

Tak některý scény asi budou infarktový už z těch videí z youtube.Jak říkal shenmue,stačí navodit tu správnou atmosféru a je zaděláno.Já to zapařím až večer,ať to má grády.[s6][s16]

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍3

poserové zítra hraju a už se nemůžu dočkat.[s14]The evil within bude nová značka skvělého hororu a doufám že bude další díl.

norbish
👍1

Super Tofik: nový chystaný Silent Hill by mohl být tím, co hledáš, pokud bude mít finální hra atmosféru jako teaser P.T., tak beru limitovanou edici s těmi přibalenými náhradními kalhotami[s6]

Super Tofik
Super Tofik #Dark Souls
👍1

Už se těším na PewDiePewe jak u toho bude řvát a zmateně běhat.[s7] Ale tahle hra není tak děsivá jak jsem si myslel. Čekal jsem že to bude opravdu psychotické, ale horror podle mého gusta asi nikdy existovat nebude.[s13]

Fry
Fry #( . ) ( . )
👍4
👎1

Takové hry nehraju , nechci přijít o nervy a nechci si měnit trencle každejch 5 min [s6] každopádně vy ostatní si to užijte [s6]

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍1

Já mám taky objednávku s datem doručení na zítra :-)

shenmue
shenmue #shenmue
👍7

Hra nemusí být moc strašidelná a i přesto se dá solidně polekat a být na nervy. Stačí osvědčené kombo zesílená sluchátka a uplná tma. Pak stačí pár leknuti a už jste celou hru na nervy a poleká vás všecho :-D

Harnet
Harnet #SONY
👍9

Kachlo ne pristi tyden, ale uz zitra [s6][s7]

POciSEM
POciSEM #DooM 3
👍7

To zas bude videí na youtube jak každej vříská jak hysterka u týhle hry.Nevěřim tomu že bych z toho měl naděláno v kalhotách ale na druhou stranu už sem se pěkně dlouho nepolekal

Predator
👍11

Spíš bych řekl, že toho moc nevydrží bábovka jedna.:D Hra každopádně vypadá nechutně (dobře, kdyby nechápaví nerozuměli).

Související články

Nejčtenější články