Zaměstnanec Sony: The Evil Within je tak děsivý, že hru jsem musel vypnout
novinka•pondělí 13. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Bethesda Softworks
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
Komentáře (23)
Priznam se ze tohle se mi stalo u Project Zero na Wii. Zatim nejdesivejsi hra. Novinka na WiiU taky dobry, ale Wii vede.
ze by neco pro me? budu o tom uvazovat
Střeva ,krev a morbidita hmmmmmmmmmm konečně ukojím mou prohnilou duš.
Já už hraju, dneska jsem pro to byl
je to fakt nechutný :-D
Řikám pořád, že lidi kolem sony by měli nosit Huggies
EDIT: hlavně se z toho neposerte jen rejpu
Tak děsivý mě to nepřišlo spíš dost brutální - jako dnešní horory to hraje spíš na strunu naturálního zobrazení brutality... Když jsem viděl jak si pan trezor urval hlavu skoro jsem chtěl odvrátit tvář...:))
A někde už to hraje 176 lidí parchanti :-D proč ne já ????
Az tak desivy?Parada [s6]
Akorát mě štvou s těma "filmovýma pruhama" doufám, že se z toho nestane nějakej trend...
Hra je nechutná ale rozhodně ne strašidelná. Až na pár lekacek samozřejmě.
Videl jsem par streamu a jako ma to solidni atmosku. Ja sam mam ted dost nervu v zivote, tak si tohle radsi odpustim. Ale vy všichni ostatní si to kralovsky uzijte...cisty trenky nachystat [s16]
Co hra to ala Movie trailer. Proč mám pocit, že to bude jen pár lokácí a zbytek všední hraní.... Ukazujou ty nej scény a pak zkutek utek.... je to tak u všeho (bohužel)..
Já budu snad mít až kolem 25.10. [s13]
Tak některý scény asi budou infarktový už z těch videí z youtube.Jak říkal shenmue,stačí navodit tu správnou atmosféru a je zaděláno.Já to zapařím až večer,ať to má grády.[s6][s16]
poserové zítra hraju a už se nemůžu dočkat.[s14]The evil within bude nová značka skvělého hororu a doufám že bude další díl.
Super Tofik: nový chystaný Silent Hill by mohl být tím, co hledáš, pokud bude mít finální hra atmosféru jako teaser P.T., tak beru limitovanou edici s těmi přibalenými náhradními kalhotami[s6]
Už se těším na PewDiePewe jak u toho bude řvát a zmateně běhat.[s7] Ale tahle hra není tak děsivá jak jsem si myslel. Čekal jsem že to bude opravdu psychotické, ale horror podle mého gusta asi nikdy existovat nebude.[s13]
Takové hry nehraju , nechci přijít o nervy a nechci si měnit trencle každejch 5 min [s6] každopádně vy ostatní si to užijte [s6]
Já mám taky objednávku s datem doručení na zítra :-)
Hra nemusí být moc strašidelná a i přesto se dá solidně polekat a být na nervy. Stačí osvědčené kombo zesílená sluchátka a uplná tma. Pak stačí pár leknuti a už jste celou hru na nervy a poleká vás všecho :-D
Kachlo ne pristi tyden, ale uz zitra [s6][s7]
To zas bude videí na youtube jak každej vříská jak hysterka u týhle hry.Nevěřim tomu že bych z toho měl naděláno v kalhotách ale na druhou stranu už sem se pěkně dlouho nepolekal
Spíš bych řekl, že toho moc nevydrží bábovka jedna.:D Hra každopádně vypadá nechutně (dobře, kdyby nechápaví nerozuměli).