Zaklínač 4 vyjde nejdříve v roce 2027












novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
Komentáře (7)
@🦹🏼♂️📝🏚️💵: Pravda, je dost pravděpodobné, že PS6 marketing bude na 8K tlačit. Plus je k tomu budou dost možná tlačit i výrobci TV, protože přes nějaký content se 8K prodat musí. A hry budou asi to jediné možné. Použitelné bych tipnul, že to bude nejdřív u PS6 PRO, ale asi už u PS6 to začne. Ale souhlas, já bych zůstal u 4K tak dlouho, jak jen to půjde. Snad to bude jen o tom, že přibudou režimy - 4K fidelity, 4K performance, 8K performance...
@Rumi86: hlavne nezapominejte na 8k, tou dobou je klidne mozne, ze 8k televize budou standard. Takze fps zas pujdou dolu. Spis by se mela stopnout ta honba za rozlisenim.
2027?🤣🤣🤣.... And I thought my jokes were bad😂😂....dřív než 2030 s tím nepočítám.
@Rumi86: Bohužel věřím tomu, že doufáš marně. Na 60 fps musíš vždycky obětovat vic výkonu a i na PS6 budou obrázky z 30 fps verze vypadat líp než z 60 fps. Takže fidelity režim s 30 fps bude imho dál standardem. Snad bude ale taky standardem performance s pevnými 60ti,
Presne jak pise RedSeaDiver70,uvidime se na ps6 a vubec mi to nevadi,sice bych si to dal uz tes,ale graficky to bude zas o kus dal a zas o neco hezci a doufam,ze uz tentokrat 60fps bude ne ze standart ale minimum
Takže PS6!! 😍💯😎👌
No čím ďalej tým viac sa toho bojím co som čítal veľká časť co na hre pracuje su nováčikovia a hlavný vývojári ktorý boli napr v 3 jke uz na tom nepracuju