Zaklínač 3: Divoký Hon zabere na PS4 přes 50GB
novinka•pondělí 2. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Cenega
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
Think before you sleep
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (21)
MAJSTA: po updatu to funguje dobře, možná bych hledal chybu mezi "ovladačem a židlí" :D :D
No tak, každý přece pochopí, že ono se asi těch 16 hodin motion capturingu pro sexuální scény na velikosti nějak projevit muselo, no ne?
Nejak moc mi to neprijde, pred vanoci jsem stahoval na PC FF XIII a 60+ GB jen to hvizdlo
pan T mohl bys uvest zdroj sveho tvrzeni o wiiu a bayonette nebo si cucas pohadky z prstu?
50GB se dá očekávat k celkové velikosti herního světa , jeho propracovanosti , možnostem a celkovým obsahem , který hra nabízí. Prostě opravdu velká hra se vším všudy.[s6]
frybic: proč chybu vždycky jim jde o to dostat se s cenou co nejníže. Co ti brání si koupit 1TB
No že to je singl záležitost tak to je slušná porce, ale nevadí, Zaklínač ať si ukousne třeba 100 GB z mé PS4[s14]
tak já mam asi 12 her a už musim používat externí a to nemam Xbox ani rok
Vzhledem k "Motion capture sexuálních scén v Zaklínači 3 zabralo šílených 16 hodin" nepochybuji, že na těch 50GB bude kvalitní materiál :-D
BenjaminLinus: No to je toho, vždyť je to jen na 35tis. disket. :-D Btw.Nevím, jak to máš ty, ale mě stahování ze Steam serverů šlape rychleji, než z PSN. Také musím říct, že BluRay mechanika v PC jede spolehlivěji. Ty máš na PC jen DVD?
Literionna: Díky za tip. Aktuálně mám rozečtenou Bouřkovou sezónu (poslední nejnovější zaklínač) a z audioknih spíš doporučuji toto: link
dalo se to sehnat na uloz.to
frybic: mě přijde 500GB na konzoli dostatečný. Nedovedu si představit, že bych měl na jednou rozehráno víc než 10her.
Zkraťte si čekání na Zaklínače četbou knihy "Zaklínačský meč" nebo poslechem Audioknihy k této knize.
link
link
Už by to chtělo oznámit podporu větších disků, 1T páč mě HDD ukazuje 100Gb volného místa a to rozhodně nekončím :( :D
MAJSTA: stáhni aktualizace :) Pač drtivou většinu bugů odstranili po vydání, takže zabugovaný není. Jestli je demetní a trapný, to už je subjektivní názor.
Pat T : Tak k Xboxu jde lehce připojit externí , jen naformátovat a je to .
Me wolfenstein ukazuje 53GB ... nedivim se
Tohle není nic překvapivého, když např. TLOU ještě na PS3 má myslím na storu 48GB. A to je to olgen.
frybic: U PS4 jde alespoň HDD lehce vyměnit. Ale i u XO furt lepší 500, něž "prémium" 32 GB WiiU, kde se po firmwarech nevleze ani Bayonetta.
To není tak neobvyklá velikost, ale instalovat to na PC MASTER RACE z DVD bude legrace [s6]
jen málo která hra tu velikost nemá, Dragon Age III jsem taky stahoval 46GB a nějaké drobné jako je patch
50GB cekal jsem vic ... Normalni prubeh veci na startu maji konzole zakladni kapacitu , pak vydaji slimku a je to vyresene ... Chyba to neni je to proste kseft [s14]
napiču ale urcite to bude lepsie na PS4 viac neviem :) aspon grafika[s6]
když se veme , že konzole maj 500Gb HDD a jenom tahle hra má 50GB (ale po právu [s1]) tak kde soudruzi ze Sony a MS udělali chybu [s6]
To jo, to se musí, ani se tomu nedivím[s16]
U tak megalomanské hry se to musí očekávat.