Zaklínač 3: Divoký hon vyjde v únoru 2015
novinka•úterý 11. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Cenega
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (17)
MARTASLJ:Stejne jako na GTA5,vid...z toho Sectora uz mas dobre vymleto.
Musím čakať kým odladia konzolové verzie a za ten rok dodrbu konzolovými úpravami aj PC verziu?
Na podzim by zaklinac neobstal v silne konkurenci, presunout ho na unor je dobry napad.
Naprosto zásadní hra na PS4, na kterou se těším. Snad ten odklad nebude znamenat něco špatného.
Tak do tý doby nemám co hrát :D
sakra nějak moc odkladů :/
NinJuice pokiaľ Dragon Age bude vydávať EA tak sa môžeš staviť, že na Vianočnú sezónu bude na pultoch... aj keby nebol dokončený, zvyšné misie sa predajú ako DLC a chyby opravia patche.
Už vidím tu jejich poradu: "Chlapi, hra je hotová, ale musíme dát Barackovi víc času na to, aby si stihl zahrát všechny pecky v tomhle roce." - Díky moc! [s7]
neni kam spechat.....
hrat je co....
No to by treba mohli zatim vydat nejakou ultra HD edici prvnich dvou dilu na PS4. Rad bych si trojku zahral, ale mam strach, ze bez znalosti udalosti v prvnich dvou dilech bude zazitek polovicni :-\
Jsem zvědavej jestli na konci roku vyjde Dragon Age: Inquisition nebo jestli taky sklouzne až do 2015. Teď by jim absence Zaklínače dost hrála do karet. Každopádně Zaklínač 3 je momentálně moje nejočekávanější hra a na kvalitu si v tomhle případě rád počkám.
Nevadí, rád si počkam o pár měsíců déle než aby to bylo nedodělaný[s14]Na tuto hru se hrozně těším[s7]
Tohle bude ultramega petelice...
Chlapi,neuspěchejte to.Hlavně,ať je všechno pořádně odladěné.Her jsou tři pr..le,takže je co hrát[s6]
Tak aspoň víme něco konkrétního.
No, tak příští narozeniny doufám oslavím s Geratlem z Rivie.
nič iného som ani nečakal .. na túto hru sa oplatí vytrvať a byť trpezlivý, bude to totiž taká jeba, že mi uletí dekel