Zaklínač 3: Divoký hon má datum vydání, odhalena sběratelská edice

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Připravuje se hraný film podle úspěšné videohry Sea of Thieves
Komentáře (19)
Asi budu za blázna ale objednal jsem si sběratelskou edici na PS4 [s12]
Limitka hezká, ale bojím se spíš toho, že pokud budou pokračovat v současném trendu, tak se datum vydání stejně ještě minimálně jednou nebo dvakrát posune...
tohle musím mít!! doufám, že to zas nebudou mít jen piráti
Sběratelská předobjednána.... tohle mi prostě nesmí chybět [s14]
Mě se líbí, jakou má představu CD Projekt o základní verzi hry. Něco takového obvykle dnes firmy prezentují jako sběratelské edice a často tam ani toho tolik není. Z toho by si ostatní vydavatelé měli vzít příklad.
Kurevsky to chci, ale bohužel asi nebudou peníze. I kdyby jo tak bych pak neměl na MGS a ostatní hry co by měli vyjít začátkem roku. Takže bohužel asi nic :(
dobře ty ;-)
:D iba v noci keď chodím loviť :) nie nie len som veľký fanúšik dokonca som uvažoval že by som si toho vlka nehal aj natetovať len neviem kde by som to dal na hruď nemôžem na jednu ruku tiež nie na druhu budem davať rukáv tak som to zavrhol:D
:D :D já jen doufám, že si nemyslíš, že seš on
ten vlčí medailón z krku nezložím ani vo vani už sa naň teším .. dúfam že soška bude tiež pekne spravená
Podle ceny bych tu limitku bral, ale nad 2,5tis bych asi nešel, ta soška je luxus, rád si vystavuju své oblíbené hrdiny a vedle Snaka a Batmana bych si tohle rád vystavil na čestné místo. :D
Myslím že tu sběratelku najdu levněji xzone je předražený
patrcz: Xzone už má a steelbook jako dárek.
4 litry za sběratelku nedám, ale standartní edice je must-have.
Kde se to už dá předobjednat?
Nádhera.
Proč to je tak drahé? Poláci mají všechno levné až na zaklínače :D
Předobjednávám samozřejmě sběratelku. U téhle vynikající hry by byla obyčejná verze barbarstvím.:D Tahle hra si to prostě zaslouží, jinak to nevidím.
Limitku sem a hned! Zhoralo my Epic čidlo...