Zaklínač 3: Divoký hon - 35 minut ze hry v češtině

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (13)
Tak na to video koukám ješte jednou a jsem stejne unešenej jako pri prvním sledování..
Teda jestli mi pri hraní videohry ZAKLÍNAC 3 "hrábne" a bude se mi to hodne líbit, tak to opevnený mesto NOVIGRAD snad udelám jako model z papíru v merítku 1:100 [s14] [s14]
Je to parada celkove luxus - zaujalo me: pri souboji ve vode jak ta krev plave na hladine ... Jak pise kolega pekne se na to kouka a az to budem hrat tak se zeserem [s6] Boj system je dobry a radne krvavi - bude se to hrat samo . Strasne se mi libi lokace - stromy , baziny , hrady atd. pastva pro oci ... Borci od Skyrimu si musi trhat vlasy ...[s6] Jen doufam ze Zaklinac 3 bude mit cz tytulky - pokud ano bude to paradni zazitek ...[s7]
Ten hrad / opevněný město na začátku videa, to je neskutečná nádhera. Pro toho, kdo obdivuje tyhle historický stavby je to skvostná podívaná a priznám se, že já jsem v sedmým nebi. A to ani nemluvím o tom políčku slunečnic, o zurčícím potučku, o skrivanech štebetajících nad hlavou, o otravným bzučení much a jiný havěti, o zvucích života na venkově...
O kolika hodinách, že mluvili tvurci videohry? O nějakých 100 herních hodinách? Tak u mě to bude nejmíñ 300-400 hodin, ne-li víc, jelikož funkce FAST TRAVEL a jiný podobný "teleporty" jsou mi ve videohrách naprosto cizí. Než všechno projdu, prozkoumám, zasněně obhlídnu a nafotím, to tady bude snad i nová generace konzolí [s6]
No nic, pokračuju ve sledování videa, ještě mi zbývá dokoukat 30 minut. Je to asi moje druhý a zároveñ poslední video, který sleduju a stacilo, víc už si hodlám prozkoumat a objevit sám [s14]
Teď jsem to zhlédnul celé a musím říct, že mi spadla čelist:-) Naprostý mazec už jen v pozici diváka,při hře budu muset pravidelně vyměňovat trencle:-)A ta hudba...
Bude to CZesky...?
ok, mně jde o to, aby to nebyla jen mlátička, ale taky jestli má hráč taky nějakou výdrž, vylepšování atd..
to bude paráda , ač k tomuhle žánru nemám moc blízko , tak tohle si 100% koupim , vypadáto to fantasticky [s6]
Soky : obtížnost soubojů budem mnohem těžší tohle je speciální obtížnost pro video jinak by to trvalo dobu i ten pohyb je nějaký zrychlený
kurde, škoda toho data vydání, hned bych si to zahrál
2 soky: soubojový systém hlavně vypadá mnohem lépe, než co bylo ve dvojce, protože byl otřesný
Co na to říct, prostě perfektní!! Moc se těším.[s7]
Ten soubojový systém je celkem nuda. Mohli by si vzít příklad z DS a přitvrdit.
Sou to borci, vypadá to hodně slibně. Na dlouhou dobu to připoutá miliony lidí ke kenzolím. Sakra se těším.
Obrovský posun v mimike tváre Geralta, dialóg tak získava na vačšej emotívnosti. Novigrad kurvamať! Ani v knihách nebol tak krásny a ak skutočne bude možné vyliezť na každý kopec v dohlade, tak si nechám vytetovat logo CD Projekt na čelo!