Zajímavá oznámení z prezentace Future Games Show

novinka  2
Martin Šmíd, 14. 6. 2021 1:52
Magazín GamesRadar si připravil svoji vlastní E3 prezentaci Future Games Show, která nabídla představení řady nadějně vypadajících her od menších i větších studií, které vyjdou pro PC a konzole. Pokud jste ji nesledovali, nyní se vám pokusíme to nejzajímavější shrnout v této novince.

Vývojáři ze studia Hashbane oznámili dinosauří akční hru Instinction, která by měla vyjít nejprve pro PC a následně i konzole.

Představena sandboxová hra Grow: Song of the Evertree pro PC a konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch od australského studia Prideful Sloth.

Kratší prezentace se dočkala budovatelská strategie Jurrassic World Evolution 2, která byla oznámena teprve před několika dny. Ta se odehrává po událostech z filmu Jurský Svět Zánik říše.

Fanoušky boxu by mohla zaujmout hra eSports Boxing Club, která byla nyní potvrzena i pro konzole.

Byla prezentována multiplayerová střílečka z druhé světové války Hell Let Loose, která vyjde příští měsíc pro PC a koncem roku i pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Ta se odehrává na obrovských mapách, kde může být až 100 hráčů najednou.

Už začátkem září vyjde adventura Lake pro PC a konzole Xbox.

Oznámena rychlá first-person akce Severed Steel pro PC i konzole PlayStation a Xbox.

Souls-like hra Eldest Souls, která je postavená na soubojích s bossy, vyjde 29. července pro PC a konzole PlayStation a Xbox.

Sega nedávno oznámila remaster plošinovky Sonic Colors Ultimate, který se dnes prezentoval kratší ukázkou.

Ukázka z kooperativní puzzle hry Keywee, která bude dostupná pro PC a konzole.

České studio Amanita Design prezentovalo svoji novou hru Happy Game, která vyjde letos na podzim pro PC a konzoli Nintendo Switch.

Další ukázky

Jaká hra vás nejvíce zaujala? 

Zdroj: GamesRadar

Komentáře