Konzolista.cz

Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme

novinkapondělí 22. června 2026Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
Tento týden ve čtvrtek odstartují předobjednávky akční hry Grand Theft Auto VI od studia Rockstar Games (bůh pomáhej serverům PlayStation Store nebo Xbox Store), a je dost možné, že se také dočkáme nového traileru či dalších materiálů. Během víkendu se začala řešit i cena hry, protože francouzský obchod fnac zveřejnil na svých stránkách několik položek spojených s hrou Grand Theft Auto VI, přičemž nejlevnější začínala na 89,99 euro a nejdražší byla za 199,99 euro.

Je možné, že se hra bude prodávat za tyto vyšší ceny? Je to možné, ale oficiálně nic zatím potvrzeno nebylo, navíc uznávaný insider bilbill-kun přišel s informací, že pravděpodobně šlo jen o smyšlené ceny, které nemají s realitou nic společného. Musíme si tedy počkat, ale u takto velké a očekávané hry, která musela stát stovky milionů dolarů, by asi nikoho vyšší cena nepřekvapila. Níže v anketě se můžete vyjádřit, kolik byste byli ochotni za Grand Theft Auto VI zaplatit.

Zdroj: Pushsquare

anketa

Za jakou maximální cenu si GTA VI koupíte?

  • 69,99 euro (caa 1700 Kč)7 %
  • 79.99 euro (caa 1950 Kč)28 %
  • 89.99 euro (caa 2170 Kč)7 %
  • 99.99 euro (caa 2420 Kč)59 %

Celkem hlasů: 29

Pro účast v anketě je nutné být přihlášený.

REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
czDante92
czDante92 #PSMR
😁6
👍1

@Zafik Obrázek v komentáři

TimeSplitter
TimeSplitter #PC Mamrd Race
👍4

@czDante92 To je prave ten problem, ze by se toho samozrejme pokusili chytit vsichni ostatni.

Vsak uz je to delsi dobu, co AAA zapadni herni prumysl a mainstream media verejne volaji po 100USD cene za GTA, aby to nasledne vsichni ostatni mohli dorovnat.

Hrozne bych se jim vysmal, kdyz by Rockstar udelal pravy opak a nasadil tradicnich 60USD. :)

Bohuzel ale vsichni vime, ze to se asi nestane a budeme moct byt radi, kdyz se zastavi treba na 80.

Vlastne svym zpusobem bych mozna do jiste miry i to kilco ocenil, protoze by byla neskutecna prdel sledovat jak hrozne by potom xy Ubi a podobnych odpadu pohorelo, az by se pokusili si tech 100 svobodnech orlu rict taky. :D

Banan

Aby se GTA VI zaplatilo, tak se cena nemusí zvyšovat.

Doufám že se tak nestane a cena bude nastavena jako u ostatních AAA her, protože kdo ví co to způsobí do budoucna ... AAA hry s prémiovou cenou ?

Zafik
🤦2
🤮2
❤️1

Chybí tam možnost, že tu píčovinu hrát nebudu ani zadarmo.

czDante92
czDante92 #PSMR
👍1

Upřímně, za GTA i do těch 3000 v pořádku, v restauraci taky neplatíte jednu univerzální cena za gramáž, ale ať se to neopovažuje následovat kdokoliv jiný 😁

Jinak někdo na internetech psal že fnac je dost nóbl (čti předražený) šop a často prodává dráž než konkurence, takže bych ještě nepanikařil a počkal do čtvrtka, až pak případně panikařit.

LukasX
LukasX #…

Ze hry jsme videli za xx let hovno, ale furt se spekuluje o ceně 😀 tohle bude moje první no day one gta. Bojím se jakym smerem se hra bude vyvíjet

AlbertA-CZ
AlbertA-CZ #Jihlava
😁1

A Rockstar Games nas neprestane prekvapovat a cena bude jen 500kc pro predobednavky 😀

Viribusunitis89
👍3

Do 2500 Kč je cena za nové GTA V pořádku.🤔 Když jsme před mnoha lety kupovali Red Alert na PS 1 tak ta hra stála 2200 Kč poněvadž dvě CD.😆

palbo02
👍2

100ku dám v kľude za to, pretože viem že ma táto hra odmení desiatkami hodín skvelej zábavy. Samozrejme za hociakú inú by som toľko nedal

Evžen Detox
👍1
❤️1

Za kvalitu si rad zaplatim.

Insertcoin
👍5

Popravdě mi ty ceny her nedávají smysl pořád. Kundovina na 8 hodin často stojí stejně jako nějakej mastrpís co hraje člověk roky 😅

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN
❤️2
😁1
🤦1

V anketě chybí možnost za (cca 0,00 Kč). 😝

Související články

Nejčtenější články