Začala otevřená beta EA Sports UFC 3

Hodnocení článku
Galerie































novinka
Valve oznámilo Steam Machine i nový Steam Controller
novinka
Kondar - Podpořte Konzolista.cz a získejte výhody
novinka
Společnost NCSOFT oznámila MMORPG hru Horizon Steel Frontiers
novinka
Vývojář Kingdom Come: Deliverance 2 říká, že na obzoru se rýsuje něco nového
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance 2 se prodaly čtyři miliony kopií
novinka
Hra Silent Hill f dostala nový update, přidává Casual obtížnost
novinka
Oznámeny nové hry do předplatného PlayStation Plus Extra a Premium – Grand Theft Auto V i Still Wakes the Deep
novinka
Shuhei Yoshida se rozpovídal o zrušení dvou velkých first-party her, jedna z nich byla od Santa Monica Studio
novinka
Oznámena multiplayerová hra Ratchet & Clank: Ranger Rumble pro mobilní platformy
recenze
PowerWash Simulator 2
Komentáře (24)
geclik kdyby jsi treba miloval ten mod ultimate team tak by jsi mluvil uplne jinak vis ?je jasny ze jestli ten mod nehrajes tak ti je to u prdele o tom zadna ale ty tu nejsi bohuzel sam a sam tu hru nehrajes,nekdo ten mod proste zere tak se mu vubec nedivim kdyz si koupi hru za 1800 trebas kvuli tomu modu jenom a pak ho tam porazej totalni nymandi co si behem dvou dnu vsechno vytunej pomoci penez,tak to je proste k nasrani :) ja jen nechapu ze se tohle resi jen u EA kdyz lootboxi jsou uz skoro vsude
Ty Ultimate teamy ve vsech sportech od EA jsou zalozeny na kartach a balickach uz peknou dobu.Vem to cert....
Ondra: Já dal Connora s Natem omaplatou na prvni gate a to me na stande-upu docela natrefoval, tak asi jde o konkretni submissi a možná i defence konkrétního fightera.
HerrFlick - s Conorem pravda ale ve stand upu je rozdil.
MALEJMORIS - ja sem zavrel na 3. okno s El Cucuyem triangle choke , mozna zalezi i na damage a stamine , mozna to ma kazdej fighter jinak
Zem je stejná, jsou tam jen nějaký transitions navíc a zajímavý escapy (třeba z trianglu ten slam do side control je boží) Subs jsou jednoznačně jednodušší, ale to si myslim, že bude jen beta, všichni si na to stěžujou, takže to se určitě fixne.
S tim stande-upem se zatim zžívam, zatim si nejsem jistej jestli je to krok dopředu nebo zpátky, v bete jsou sice lehký váhy, ale rychlost kombinace jabu mi přijde přehnaná. Na zemi jsem si moc změn nevšiml, nevim jestli zkracovali gaty určitejch submissi, ale dvakrát jsem to ukončil na první gate. Ohledně ultimate team, opravdu to zatim vypadá na pořádnej greed level, podle mě to půjde znát hlavně ze začátku stejně jako minulej rok, kdy to bylo hodně pay to win, nedivil bych se kdyby ted ta doba kterou budete muset bez placení nahrát byla o dost delší. Hodně sportovních her vychází každej rok už jenom kvůli mikrotransakcím, tady se to da možná i překousnout, protože je vidět že vývojaři aspon něco dělali, ale třeba takový NHL mi hlava nebere.
Ty budes asi radnej kok...dospelej pristup se slovníkem jak tu někdo breci a maly lejna...asi si nechceme nechat srat na hlavu..chápu ze nekomu to mue vyhovovat ale vetsine nejspis ne dle toho kam se dane téma ubira na webu..
Jop...to myho kamose polozi...on to proziva uz takhle a ted když bude dostavat od ruských deti na frak to ten ovladac fakt rozmlati...
Kreditky rodičů mladých amerických dětí už se třepou na pay to win systém
Strasny dal jsem jeden zápas a vypl to zlata dvojka tohle se teda vůbec nepovedlo ale jen můj osobní názor .
Už, aby EA odkráčelo z herního průmyslu :)
EA...takže čekat mikrotransakce apd. No doufám,že se EA udavi a bude od nich klid,co můžou to poserou!
Rozdíl ve standupu je dost radikální, systém close range a distance působí mnohem reálnějc, ovládání je možná těžší, ale rozhodně nění horší, naopak. Konečně funguje doubling up on jab a push kick dělá, co dělat má. Zem hodně podobná, libí se mi fakt, že bejt ve full guardu Tonyho nebo Nata, není dobrej nápad, což je realita.
Zatim nejaky zasadni rozdil oproti dvojce nevidim. Krome prekopaneho a horsiho ovladani a predimenzovaneho Conora.
Pay to Win mikrotransrance. Hahahaha
Jestli budou mikrotransakce, vemu dvojku a hotove
link video k lootboxum ve hre :)
Já bych radši novej fight in round
Jestliže tam skutečně má být tuna mikrotransakcí, pak mě UFC 3 nezajímá.
Na procku to jede v 60fps a na normální verzi jen ve 30 hustý co?
Zaplať
Jak se do te bety dostanu ?
Uz se opet nesou zvesti ze ta hra je od EA...vime co to znamena😁
Standup je skvělej.