Konzolista.cz

Záběry ze zatím nadějně vypadající akce Middle-earth: Shadow of Mordor

novinkasobota 16. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Záběry ze zatím nadějně vypadající akce Middle-earth: Shadow of Mordor
Akční hra Middle-earth: Shadow of Mordor zatím vypadá prostě nadějně a po mnoha letech se snad dočkáme něčeho, na co by mohli být fanoušci oblíbeného univerza hrdí. Hra samozřejmě nechyběla tento týden na GamesComu, kde ji vývojáři prezentovali herním novinářům i hráčům. Pokud jste se na GamesCom nedostali, můžete si nyní prezentaci pustit níže v novince díky serveru IGN. Během prezentace hra Middle-earth: Shadow of Mordor běžela na konzoli PlayStation 4, na níž nabídne exkluzivní obsah.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (10)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
CaJTeeKaNee
👍2

godycz- Ja opravdu nevim co jsi za zamidrakovany zvire, ale urazky si setri na nadavani na to , jak tvuj zivot stoji za hovno.

godycz
godycz #katana-san
👎2
👍1

caj te kane

tahni kokote. tahej se za vocas. filmy se kupujou a kdyz uz neumis krast, tak to alespon netrub.

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

Dost dobry

CaJTeeKaNee
👎1

Vím, že to jsem nepatří, ale nemá někdo odkaz na stránku, kde se dají stáhnout nezkrácený verze trilogie LOTR, nemůžu ti někde najít. Abych nebyl od věcí, tak ta hra se mi vážně hodně libí. Jen možná ta grafika my nepřide úplně úžasná, ale především pude o hratelnost.

Rudanek
Rudanek #PS3Fagboy♥
👍1

Tak tenhle styl se mi moc líbí, jen tak dál.

JinKazama
JinKazama #Kazama
👍2

[s7]Super[s7]

gambit
gambit #gambit

prej zatim nadejne vypadajici akce. To uz jsem slysel tolikrat, ze je snad jasny, ze to bude vynikajici hra [s4]

eeeee
eeeee #můj názor
👍1

Mne se libil i War in the North, mel vybornou hratelnost, hlavne za elfku a rangera, trpaslik byl nudny.

bezatom99
👍3

Husté tohle zabaví[s6]

koubecx
koubecx #KCX B01
👍3

Vypadá to dost dobře :)

Související články

Nejčtenější články