Konzolista.cz

Záběry z PSVR her Robinson: The Journey a EVE: Valkyrie

novinkapondělí 22. srpna 2016Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Záběry z PSVR her Robinson: The Journey a EVE: Valkyrie
Sony v minulém týdnu na Gamescomu věnovala velký prostor headsetu PlayStation VR, který bylo možné vyzkoušet a zahrát si na něm několik připravovaných her. Mezi nimi byla třeba adventura Robinson: The Journey, odehrávající se na cizí planetě plné dinosaurů, případně vesmírná střílečka EVE: Valkyrie, jejíž podzimové vydání je jen začátkem, vývojáři plánují do budoucna přidávat nový obsah. Každopádně na obě hry se podíval německý PlayStation a pořídil s vývojáři rozhovory doplněné o gameplay záběry. Hlavně ze hry Robinson: The Journey je toho vidět hodně nového. Na videa se podívejte níže v novince. Zaujala vás některá z těchto her?

YouTube video: YouTube video player

YouTube video: YouTube video player

Zdroj: Tisková zpráva
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Silen.c.e

elfien: Bohužel musím souhlasit. Hrál jsem Robinsona na Gamescomu a ta grafika mě dost zklamala. Nicméně nejedná se o finální verzi hry, tak uvidíme :)

elfien
elfien #PS4

Díky za info Kachlo, ale když si pustím obě verze vedle sebe, abych se tedy přesvědčil, nemůžu si pomoct, ale rozdíl vidím znatelný v texturách, takže mi to nepřijde kvalitou záznamu, která by se vyznačovala barevnými mapami atd., ale snad se mýlím a další gameplay mě přesvědčí opět o kvalitě jako na ukázce z E3.

Kachlo
Kachlo #BOSS

elfien: jde o stejné demo, které prezentovali na E3. Nebylo nijak upravováno.

mattakh

az to vyjde budeme snad moudrejsi :) tady mi ta kvalita prisla celkove blba, tak snad jen to je spatnou kvalitou videa .. ale je fakt, ze kdyby to vypadalo jak drive ukazovali, tak to vypadalo dost neskutecne, aspon co se tyce Robinsona .. to by bylo to prave VR kazdopadne :) Eve vypada dobre porad stejne :)

elfien
elfien #PS4

mattakh: Castecne treba jo, ale na texturach je videt obrovsky rozdil, je to takovy rozmazly... Uvidime, fakt bude potreba si to vyzkouset na vlastni kuzi, jak to bude z pohledu helmy vypadat. Na jednu stranu si dokazu predstavit dokolanost v pocitu prostorovosti a s tim spojeny realismus a na stranu druhou rusivy element prave tehle realnosti v podobe mazlych textur a viditelnych hrubych hran.

mattakh
👍1

elfien .. s trochou stesti je to jen blba kvalita streamu, ale dalo se cekat, ze ta grafika co ukazovali bude na konzoli proste moc .. ta byla az moc neskutecna .. ale i tak to bude urcite super hra a eve vypada taky dost dobre .. otazkou jak u toho cloveku pak bude po delsi dobe hrani .. nekdo uz v 3D kine, natoz tohle :)

martinns
martinns #PS5, Switch

EVE bude jenom pro PSVR? Nebo i normálně na TV, protože to vypadá neskutečně dobre.

elfien
elfien #PS4

To je jasny, ja se celkove taky tesim, ale urcite si budu potrebovat helmicku nejdriv nekde vyzkoušet...

Lloyd.Irving
Lloyd.Irving #1-2 Sniff

Je tam asi trochu downgrade, ale stejne se tesim.

elfien
elfien #PS4
👍1

Uprimne, nezda se vam, ze je v R:TJ o dost horsi grafika, nez byla prezentovana ve stejnych zaberech driv ? Docela me to trklo do oci. :/ Co myslite ?

EDIT: Tak moje dojmy byly spravne, jednoznacne: link

Trosku mi z toho je smutno... Samozrejme, stále to vypada dobře, ale uz tam pro me není tolik ten WOW efekt, však mi něco tehdy rikalo, ze tak dobře to bezet na soucasne ps4 nemůže, prestoze ten nas mazlik zmakne téměř nemozne - viz U4 <3 .

Wartryton
👍2

Pecka!!! :-) TEĎ bych si chtěl přečíst názor Rya Hazukiho :D

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články