Konzolista.cz

Záběry z Dragon Age: Inquisition a teaser na Mass Effect oficiálně

novinkapondělí 9. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Záběry z Dragon Age: Inquisition a teaser na Mass Effect oficiálně
Studio Bioware během tiskové konference EA prezentovalo hned dvě své hry. První je akční fantasy RPG Dragon Age: Inquisition, z něhož jsme se dočkali několika nových záběrů, podívat se na ně můžete níže. Fanoušci studia Bioware ovšem čekali na druhou hru, která bude prezentována. Tou byl samozřejmě nový Mass Effect. Na gameplay video je bohužel ještě brzo, dočkali jsme se alespoň oznámení, několik informací a artworků/konceptů. Podívejte se níže v novince. Více se máme dozvědět v následujích měsících.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (5)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
soboldaHK
soboldaHK #soboldaHK

boze pri poslechu ty hudby mi vyrazily slzy ... neni nic na co bych se tesil vic

[s7] mass effect

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍1

Dragon pekny - Zaklinac to neni ,ale na zahrati to bude parada - moc se tesim mam rad Dragon Age ...[s7]

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍1

[s7][s7][s7]

xRay
xRay #Really?
👎3
👍1

Ad Mass Effect trailer: kecy, kecy, kecy, kecy... pytle totalnich sracek. Pry "nechavame si zalezet na postavach v ME"... jo a co treba nejakej dustojnej konec pro Sheparda? Pry "poslouchame fanousky co si preji v ME" co treba nejake lepsi zakonceni ME trilogie? Opravdu po tolika zavaznych rozhodnuti nam daji na vyber ze 3 barvicek a konce ktere jsou az na par chlupu stejne? (a ani Extended edition tomu moc nepomohl) Myslel jsem si ze uz jsem se pres fiasko "Grand finale ME" prenesl... Ale ten trailer me znova nastval... Takhle lhat a jeste to poustet s usmevavym xichtem do sveta...

sisaCZE
sisaCZE #Ups...

Takze dragon Age bez tvorby postavy ? :/

Související články

Nejčtenější články