Za odemknuté trofeje na PS5 budete moci získat nové avatary, bannery a další bonusynovinkaSony Interactive Entertainment
ps5

Za odemknuté trofeje na PS5 budete moci získat nové avatary, bannery a další bonusy

Martin Šmíd
Minulý týden Sony představila UI konzole PlayStation 5 a několik jeho nových funkcí. Další podle všeho čekají ještě na oznámení. Pokud jste sledovali video z minulého týdne, možná vám neuniklo, že na kartách několika trofejí hry Destruction All-Stars bylo zmíněno, že jejím získáním lze odemknout profilové avatary, bannery a další in-game bonusy. V minulosti jsme byli několikrát svědky toho, že Sony odměnila hráče získáním platinové trofeje nějakým pěkným pozadím do PS4. Nyní by systém odměn za získané trofeje mohl být daleko propracovanější, ale Sony ještě musí oznámit, jak přesně bude fungovat, a kolik her ho případně bude podporovat. Má na to už jen měsíc. Podle Tiduxe by systém měl připomínat Uplay od Ubisoftu, který také odměňuje hráče různými in-game bonusy.

Zdrojmp1st.com

REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Hra v článku

Vývojář
Sony Interactive Entertainment
Vydavatel
Sony Interactive Entertainment

Komentáře (33)

  • davirek
    davirekPSX - PS∞
    1

    Aha. Tak, že k těm slevám došlo, ale v US jsem si nevšiml. Samozřejmě bych neočekával nějaké bombastické slevy, ale pár procent pro všechny by dát mohli. Byla by to zase o něco větší motivace. Ono popravdě řečeno, na Store jsou hry daleko dražší než krabice, myslím v době vydání a bez různých akcí. Takže kdyby byla sleva za trofeje, tak by se ty ceny alespoň trošku srovnali.

  • Jo-K-e_R
    Jo-K-e_R:D
    2

    No jestli budou odměny jako to včerejší téma tak ať si to nechají ne je vážně super že budou nějaký odměny ale myslím si že to všechny hry mít nebudou jen pár jako do teď ale třeba Sony překvapí

  • Polux
    PoluxModří už vědí.

    Jo jo, bylo to jen pro us v rámci sony rewards (taky program, který běží jen v us) a za trofeje se získávaly kredity do psn peněženky, ale už to - pokud vím - zrušili.

  • Don_Rob
    Don_Rob...

    @davirek: K tomu tuším došlo, ovšem ne u nás :) a slevy cca 5%..

  • TakCraliczeck
    TakCraliczeck
    3

    Takže témata za 100kc nebudou? :D tahle věc mě na storu vždycky dost zarazela

  • LuboDante
    LuboDanteLuboDante

    No to je pěkně tet pro mě bude mít větší význam tu trofej získat. Když za to něco bude.

  • davirek
    davirekPSX - PS∞

    Když poprvé Sony oznamovala systém trofejí na PS3 tak slibovali, že za postupy ve hře ( získané trofeje ) bude možné získat slevy na hry na PS store. K tomu nikdy nedošlo. Což je škoda.

  • Morty Smith
    Morty SmithJZD
    6

    klobouk dolu :) tohle je ale krasny gesto...hodne lidi sbira trofeje a tohle je prijemnej bonus :) krasna prace 👍

  • Polux
    PoluxModří už vědí.
    6

    Navázání trofejí na odměny v podobě in-game položek přímo ve hře nebo pro psn účet je skvělý nápad (v případě ubisoft clubu to třeba v ac sérii používám hodně rád a je to taková "hra ve hře"), který dále prohloubí motivaci trofeje sbírat a spolu s trackováním postupu opět celý koncept trofejí posune dál. Jen tak dál Sony, zatím hodně dobrý

  • Kostej-cz
    Kostej-czHORIZON
    31

    Trofeje jsou bozi ... sice je nijak moc nelovim , ale mam rad jak cinkaji

    Jeste si podle nich delam herni plan . Treba kdyz je trofej za dokonceni hry na tezkou okamzite to vitam a to i kdyz platinu v planu nemam ... Jinak to info zni dobre a jsem rad ze se neco deje a ze se Sony stara , ale zame tohle uz melo byt davno .

    I tak ovsem to potesi , celkove se mi Sony pristup libi je takovi domacky a tim myslim i tu cestinu a davkovani informaci .

    No jsme v dobrych rukou a generace to bude opet paradni ...

  • Effavasmanasalamu
    Effavasmanasalamu
    2

    Upřímně jsem spis čekal převzetí systému z USA.

  • RedSeaDiver70
    RedSeaDiver70PS5! ✌😎
    2

    Bomba!!! SONY!! 💓💓💓🎮😎👌

  • rejca
    rejca
    1

    Sleva na dalsi hry by byla lepsi nez nejake bonusy jak pro male decka...

  • Karl Man
    Karl Man
    3

    Trofejí není nikdy dost!

  • lukyto85
    lukyto85PS5+Switch❤️

    V zivote som neziskal nejaku trofej umyselne ale celkom to potesi ked eaz za cas nejaka cinkne a chapem ludi co idu aj po platinach hlavne u hier co ich bavia.

  • DeutscherSchäferhund
    DeutscherSchäferhundRed Ribbon Army
    1

    Hezká informace. Něco si odemykat než kupovat. 

  • Bamboocha909
    Bamboocha909PS5

    Hlavne aby to fungovalo za GoW, Spidermana, Detroit taky melo byt a nekomu to prislo nekomu ne. Kazdopadne super

  • NIKTO KAZDY
    NIKTO KAZDYklamosony

    tak ja platinu nemam ani jednu.jedinu hru co som splnil vsetky trofeje je vr karts.a zrovna ta nema platinu:))) a v firewalle mi chyba strelit niekoho s pistolou do hlavy asi na milion kilometrov:)))

  • xboy cz
    xboy czX® / S®
    61

    Tohle už bylo za dob X360,kdy achievmenty odemykali oblečky na avatara a doplňky k němu...takze asi tak

  • Ottacka
    OttackaHraju-ziju
    5

    At jsem od konkurence,nemam problem pochvalit.Prijemny bonus.👍

  • Vladimir thx
    Vladimir thx

    @Jakub Andreas 😂😘

  • Ronnyss
    RonnyssPC/PS5

    nejsem nejakej platina hunter, ale u her jako Ghost of Thusima me trofeje bavi hodne

  • Jakub AndreasKONDAR
    Jakub AndreasPak zhasni 😎
    24

    @Vladimir thx: To bys nepochopil.

  • Vladimir thx
    Vladimir thx
    17

    K čemu jsou ty avatary a ostatní sračičky pačičky vůbec dobrý?

  • Uchiha Naoto
    Uchiha NaotoSteelbook.
    3

    A na PS4 se sere nebo co?

  • Petosk
    Petosk

    Radsej odmenovanie za platiny a ostatne trofeje ako v usa. Zrejme europa za to nestoji. Este ze mame oprati usa super lacne hry a hardware. Inak by si clovek pripadal ako menejcenny.

  • 426kahemi
    426kahemi

    Nebo nějaké pěkné téma

    link

  • VenoM
    VenoM
    5

    Pokud se dobře pamatuji, tak o něčem podobném se mluvilo, když zaváděli trofeje na PS3... trvalo jim to jenom dekádu

  • TrollHunterCZ
    TrollHunterCZ#Collector
    1

    Hrátky s kupóny se zase odkládají

  • BenjaminL
    BenjaminLFuck off
    12

    Snad už nebudeme muset poslouchat ty hloupé otázky, proč sbíráme trofeje

Napsat komentář

Chceš se zapojit do diskuze?

S účtem můžeš komentovat a hodnotit, sledovat hry ve wishlistu, sbírat achievementy a psát do fóra.