Z Resident Evilu bude televizní seriál
novinka•pondělí 13. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Capcom
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
Komentáře (16)
:D CAPCOM !!!
O filmové sérii ani nemá cenu mluvit, myšlenka seriálu se mi líbí, pokud by šlo vše od začátku a podle hry! Má to ale jedno ALE, německá produkce??? to má bejt vtip, kvalita jejich "filmů" stojí za ... takže za mě ne!
RE film ujde, ale seria a ješte nemeckej? Nemam chut se koukat na styl Cobra 11 nebo toho smrada Rexe, ach jo [s8]
To si můžou nechat,seriál o zombíkách kterej za něco stojí je Z nation a další bubu je The Strain
A režírovat to bude Uwe Boll :D
Mě až na poslední díl filmy celkem bavily. Akorát mi vadí hlavní hrdinka, která ve hrách ani neni, tak doufám, že v seriálu nebude.
Potřeba vydojit do sucha.[s16]No comment.
Podle obsazení (filmového) uvidíme jestli to za něco bude stát. Ale mohlo by se trochu VÍCE vycházet s herní série. Seriál - kdoví o čem to bude...
Proti filmum nic nemam jsou takovy nenárocny akcnáky.Ale jestly budou ten seryal tocit nemci tak pak se asi zacnu skutecne bàt (bouzel v tom negativnim slova smyslu)[s6]
Aneb značku totálně zkurvíme i ve filmech. Ikdyž ta už je taky dávno pasé. Kdyby tam Milla nebyla, nešel bych už na poslední dva díly ani do kina...
Od 2. dilu se na hrane RE filmy rad podivam a vzdy s usmevem, pac vazne to brat nelze. A pokud serial nebude jen o kecani, ale predevsim o akci tak proc ne. Zombie filmu a serialu neni nikdy dost :D
a budem tam hrát milla "ploché prkno" jovovich?
Ale jo, ať to udělaj :) Na filmy se rád podívám, je to taková oddechovka :)
"Faktem je, že vydělává nemalé peníze, což je vždy ukazatel úspěchu či neúspěchu."
Jen bych dodal, úspěchu či neúspěchu reklamní kampaně.
Filmy šílené (děj), jinak super jatka a zombíci.
Seriál, hmmmm. Uvidíme v nejhorším se na to koukat nebudem [s16]
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...[s6][s6][s6]