Konzolista.cz

Z Resident Evilu bude televizní seriál

novinkapondělí 13. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Z Resident Evilu bude televizní seriál
O kvalitě filmové série Resident Evil, která je samozřejmě založena na oblíbených hrách, si může myslwt každý svoje. Faktem je, že vydělává nemalé peníze, což je vždy ukazatel úspěchu či neúspěchu. Možná i proto se dnes objevila informace, že německá společnost Constantin Films by měla zájem připravit televizní seriál na motiv Resident Evilu, jakmile bude venku v současnosti připravovaný film, který byl odložen na příští rok. Uvidíme tedy, co z tohoto plánovaného seriálu vznikne, snad bude mít alespoň trochu ucházející kvalitu.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (16)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Beny
Beny #Blood 1

:D CAPCOM !!!

Danito4158

O filmové sérii ani nemá cenu mluvit, myšlenka seriálu se mi líbí, pokud by šlo vše od začátku a podle hry! Má to ale jedno ALE, německá produkce??? to má bejt vtip, kvalita jejich "filmů" stojí za ... takže za mě ne!

Harnet
Harnet #SONY

RE film ujde, ale seria a ješte nemeckej? Nemam chut se koukat na styl Cobra 11 nebo toho smrada Rexe, ach jo [s8]

nomad-cz

To si můžou nechat,seriál o zombíkách kterej za něco stojí je Z nation a další bubu je The Strain

Frenky7
Frenky7 #Kafe
👍1

A režírovat to bude Uwe Boll :D

sephiroth_-77
👍1

Mě až na poslední díl filmy celkem bavily. Akorát mi vadí hlavní hrdinka, která ve hrách ani neni, tak doufám, že v seriálu nebude.

VanDerRaven
VanDerRaven #Game over
👍1

Potřeba vydojit do sucha.[s16]No comment.

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE

Podle obsazení (filmového) uvidíme jestli to za něco bude stát. Ale mohlo by se trochu VÍCE vycházet s herní série. Seriál - kdoví o čem to bude...

papirus20
👍2
👎1

Proti filmum nic nemam jsou takovy nenárocny akcnáky.Ale jestly budou ten seryal tocit nemci tak pak se asi zacnu skutecne bàt (bouzel v tom negativnim slova smyslu)[s6]

Spratekk_CZ

Aneb značku totálně zkurvíme i ve filmech. Ikdyž ta už je taky dávno pasé. Kdyby tam Milla nebyla, nešel bych už na poslední dva díly ani do kina...

karloslav
karloslav #deckuju se 🚢
👍4
👎1

Od 2. dilu se na hrane RE filmy rad podivam a vzdy s usmevem, pac vazne to brat nelze. A pokud serial nebude jen o kecani, ale predevsim o akci tak proc ne. Zombie filmu a serialu neni nikdy dost :D

Seth123

a budem tam hrát milla "ploché prkno" jovovich?

ConanVJ
ConanVJ #P3D BEST!!
👍5
👎1

Ale jo, ať to udělaj :) Na filmy se rád podívám, je to taková oddechovka :)

Loneck
Loneck #Loneck
👍4

"Faktem je, že vydělává nemalé peníze, což je vždy ukazatel úspěchu či neúspěchu."

Jen bych dodal, úspěchu či neúspěchu reklamní kampaně.

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👍2

Filmy šílené (děj), jinak super jatka a zombíci.

Seriál, hmmmm. Uvidíme v nejhorším se na to koukat nebudem [s16]

lamka74
lamka74 #Resident
👍5

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...[s6][s6][s6]

Související články

Nejčtenější články