Xbox stránka prozradila start bety akce Battlefield Hardline
novinka•středa 28. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: EA Games
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Think before you sleep
Komentáře (10)
Tahle informace se vali na netu uz 4-5 dnu, kdz jeden youtuber dostal email primo od ea. Nevadi aspon dalsi info z jineho zdroje. Tak i tak se tesim
zahulíme uvidíme
Já se těm vývojářům vůbec nedivím, že jim to tak hráči odsuzují a vůbec se jim nelíbí co udělali s válečnou hrou. Ono taky překopat úplně od bodu nula válečnou hru do podoby kde po sobě střílí policajti a lupiči není žádná prdel. Na jednu stranu je to vítaná změna a hlavně zajímavá a teďkom jenom čekat, aby nezmrvili tento díl jako předchozí těmi nedodělky.
vyzkousim :)
Taky zkusím, jen mi to přijde jako BF4 v jiném kabátku, dost záleží co provedou se SP. Protože jen MP jako lákadlo to tentokrát utáhnout nemůže, dle mého názoru
Určitě vyzkouším , jen aby beta neměla 30gb to bych tahal asi dlouho s rychlosti PSN. :)
Kolem 25.1.2015 komunitní manažer EA rozeslal YouTuberům email, kde je informuje o začátku beta Battlefield Hardline právě 3. února.
Battlefield mi příjde hodně zabugovaný (to sem slyšel a sám to vyzkoušel u 3. dílu), ale tady tomu dávám šanci. Přeci jen, změna [s1]
moc tomu neverim ale vyzkousim..Spis me zajima jaka bude a dopadne Battlefield 5
super
Paráda