Konzolista.cz

Wolfenstein: The New Order zabere minimálně 15 hodin

novinkastředa 26. února 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Wolfenstein: The New Order zabere minimálně 15 hodin
Před několika dny Bethesda potvrdila, že akční hra Wolfenstein: The New Order vyjde letos v květnu. Mnozí hráči se jistě zarazí nad faktem, že se vývojáři ze studia MachineGames zaměřují pouze na singleplayer, takže hru pro více hráčů nový Wolfenstein nebude obsahovat. Možná i proto je důležitá délka příběhové kampaně. Pokud by byla krátká, rozhodně by to nebylo v pořádku, a toho si jsou vědomi i vývojáři. Podle nich zabere Wolfenstein: The New Order minimálně patnáct hodin, ale ho když rozehrajete na vyšší obtížnost a budete vše prozkoumávat, dostanete se klidně i na dvacítku. To už je slušný čas, ale jak tomu bude ve skutečnosti, to se teprve uvidí. Vývojáři dnes rovněž potvrdili, že PlayStation 4 a Xbox One verze poběží nativně v rozlišení 1080p při 60 fps. Na konzolích PlayStation 3 a Xbox 360 poběží v 720p rovněž při 60fps.
Zdroj: onlysp.com
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (22)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
markinho

konečně snad další pořádná pecka

RobotCZ

eeee....no s těma 60ti úplně souhlasim. Já bych se nebál ani o ten vizuál. Na PS4 vypadá hra úplně stejně jak na PC při max detailech. Barák s tim enginem má pravdu.....Když si vezmu, že na stejným enginu běží i RAGE a ta hra vypadá opravdu super na old genu, tak se o vizuál vůbec nebojím.....bude to paráda a ty mraky gameplay videí to jen potvrzují

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1

Tak to je supr[s6] 15 hodin je dost slušný[s14]

eeeee
eeeee #můj názor

Nejlepsi zprava je tech 60 fps, tady zrejme ma nekdo na prvnim miste hratelnost a az potom grafiku, tak to ma byt.

Predator

Skvělá zpráva.

awaren
👍2

Tak Metro: Last Light bylo taky bez multiplayeru a nevadilo mi to ani náhodou. Pokud se u toho ve výsledku budu bavit aspoň stejně tak dobře jako u Metra:LL tak beru všema deseti...

kumpan632

predobednano tak by meli delat dlouhe hry z prvni osoby super

Zz3r0o-CZ-
Zz3r0o-CZ- #Zz3r0o-CZ-

Shelby to je jasne ja jen ze prave bych si zahral fakt poradny MP z 2.SV nic vic...nebude nebude nic s tim neudelame takze tak ale je to skoda...

charvisan

15 hourů ? suprovka :)

Shelby GT500

Pokud se budu celých 15 hodin bavit a nebudu chtít hru po půlce vyhodit z okna tak mi i ta absence MP tolik nevadí :-).

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN
👍5
👎1

Marcel: Ne, důvod je takovej, že hra jede na skvělém enginu id Tech 5, který není náročný na výpočty a skvěle se optimalizuje. Hra vypadá fantasticky po grafické stránce. Mrkni na gameplay.

Zz3r0o-CZ-
Zz3r0o-CZ- #Zz3r0o-CZ-

hra bude urcite dobra jen fakt skoda toho MP snad to jeste zmeni..protoze 2.sv fakt dlouho nebyla na kvalitni MP

dieselcz
dieselcz #dieselcz

Predobjednano[s12]

Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️
👍3

Tak grafika podle mě asi nebude nic moc, už kvůli faktu, že to pojede na xbox one v FHD a 60fps a na oldgenu taky v 60fps a 720p. To o něčem nasvědčuje :) samozřejmě se i tak může jednat o super hru!

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni

No není to ni no kuni [s13]

Nykec

Nacisté nemají šanci, nakonec vyhrají Američané :)

Inottam

No z prvních dojmů to prý bude dobré.

Chris Redfield

tesim se [s12]

RobotCZ
👍5

Koukám vracejí se starý dobrý časy, kdy singl trval deset a víc hodinek.....no poslední dobou jedna lepší zpráva za druhou.

Wenceslav777
👍3
👎3

Páni, to je 15x delší než u CoD Ghosts... :) :D

Zz3r0o-CZ-
Zz3r0o-CZ- #Zz3r0o-CZ-

skoda MP druha SV a zadny MP?velkaaaa prevelka skoda...ale pekna delka kampane hra vypada celkem dobre takze asi do toho pujdu :-)

miky20
miky20 #One& only
👍2

Paráda :)

Související články

Nejčtenější články