Wolfenstein: The New Order zabere minimálně 15 hodin
novinka•středa 26. února 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Bethesda Softworks
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (22)
konečně snad další pořádná pecka
eeee....no s těma 60ti úplně souhlasim. Já bych se nebál ani o ten vizuál. Na PS4 vypadá hra úplně stejně jak na PC při max detailech. Barák s tim enginem má pravdu.....Když si vezmu, že na stejným enginu běží i RAGE a ta hra vypadá opravdu super na old genu, tak se o vizuál vůbec nebojím.....bude to paráda a ty mraky gameplay videí to jen potvrzují
Tak to je supr[s6] 15 hodin je dost slušný[s14]
Nejlepsi zprava je tech 60 fps, tady zrejme ma nekdo na prvnim miste hratelnost a az potom grafiku, tak to ma byt.
Skvělá zpráva.
Tak Metro: Last Light bylo taky bez multiplayeru a nevadilo mi to ani náhodou. Pokud se u toho ve výsledku budu bavit aspoň stejně tak dobře jako u Metra:LL tak beru všema deseti...
predobednano tak by meli delat dlouhe hry z prvni osoby super
Shelby to je jasne ja jen ze prave bych si zahral fakt poradny MP z 2.SV nic vic...nebude nebude nic s tim neudelame takze tak ale je to skoda...
15 hourů ? suprovka :)
Pokud se budu celých 15 hodin bavit a nebudu chtít hru po půlce vyhodit z okna tak mi i ta absence MP tolik nevadí :-).
Marcel: Ne, důvod je takovej, že hra jede na skvělém enginu id Tech 5, který není náročný na výpočty a skvěle se optimalizuje. Hra vypadá fantasticky po grafické stránce. Mrkni na gameplay.
hra bude urcite dobra jen fakt skoda toho MP snad to jeste zmeni..protoze 2.sv fakt dlouho nebyla na kvalitni MP
Predobjednano[s12]
Tak grafika podle mě asi nebude nic moc, už kvůli faktu, že to pojede na xbox one v FHD a 60fps a na oldgenu taky v 60fps a 720p. To o něčem nasvědčuje :) samozřejmě se i tak může jednat o super hru!
No není to ni no kuni [s13]
Nacisté nemají šanci, nakonec vyhrají Američané :)
No z prvních dojmů to prý bude dobré.
tesim se [s12]
Koukám vracejí se starý dobrý časy, kdy singl trval deset a víc hodinek.....no poslední dobou jedna lepší zpráva za druhou.
Páni, to je 15x delší než u CoD Ghosts... :) :D
skoda MP druha SV a zadny MP?velkaaaa prevelka skoda...ale pekna delka kampane hra vypada celkem dobre takze asi do toho pujdu :-)
Paráda :)