White Knight Chronicles 29/40

Tvoje reakce na článek
Galerie



































novinka
Leonovi S. Kennedymu bude patřit zhruba polovina hry Resident Evil Requiem
novinka
Akční RPG hra Star Wars: Fate of the Old Republic vyjde dříve než v roce 2030
recenze
Terminator 2D: NO FATE
novinka
Tomb Raider: Catalyst se bude odehrávat několik let po událostech z Tomb Raider: Underworld
novinka
Hra Clair Obscur: Expedition 33 si odnesla rekordní počet ocenění, včetně toho pro nejlepší hru letošního roku
novinka
Porovnání hry Tomb Raider: Legacy of Atlantis s originálem z roku 1996
fórum
Playstation 5
novinka
Kooperativní akce John Carpenter’s Toxic Commando se připomněla novým trailerem, víme datum vydání
novinka
Bruce Straley oznámil svoji novou hru, logickou dobrodružnou hru Coven of the Chicken Foot
novinka
Jonathan Blow oznámil novou logickou hru Order of the Sinking Star
Komentáře (22)
docela zklamani
Apsi> No ja si FFXIII kupim, ale ktovie ako dopadne kvlaitap ri multiformate. Inak tie ich exkluzivitky Last Remnant a Infinite Undiscovery su absolutne sracky.
Naposledny ma nasrali ked zrusili Xenogears 2, a tak sa komplet jedno studio zobralo k Namcu a vznikla Xenosaga
tak jasny chapu te. Ja sem predchozi dily nehral. Zacal sem az u VIII a pak X. Chci potom poridit XII az (pokud) bude moznost si zahrat 2kovy hry na 3ce. na VS se moc tesim. Z traileru to ma neuveritelnou atmosferu takze pokud to nepokazi tak si myslim ze to bude bomba. No nechme se prekvapit a zpet k tematu.. :D
tu nejde vôbec len o to.. osobne hrajem žáner ktorý sami stvorili od 10 rokov,., vyrastal som na hrách ako FF1,2,3 Time, Laguna, SecOfEwermon, FireE atď ale ich politika sa mi proste zhnusila a už im nedám ani korunu .. a ľutujem že som nakúpil všetky recyklačky na DS tipu FF3 a podobne ,..
jn.. tak pravo na ten nazor mas :) ja proti nim nic nemam. naposledy sem hral FFX . Cekam na XIII a pokud bude opravdu spatna tak ji kupovat nebudu ale je mi uplne jedno ze uz nevyvyji exklusivne pro PS nebo podobny veci.
ja sa nehádam, len hovorím svoj názor:: Square je u mňa jedna skurvená - pojebaná spoločnosť ktorá ide od FFX do sračiek ..
1. Prepustenie Sakaguchiho
2. Zradenie svojich materských spoločností
3. Ochudobnenie týmu ktorý exkluzívne vyvíjal hry pre Nintendo
4. A naopak vsadenie financií na neznámy hw od MS...
so mnou sa o tomto nebavte, pretože ich nenávidím a nič od nich nechcem .. [s14]
Do tyhle hry proste pudu link
Hadat se tu co je mainstream a co je pro hardcore hrace RPG je trochu scestny, kazdej ma ty naroky jinaci.
Dawwer: a na to si ako prišiel? [s14] čítal si tú recenziu čiže vieš po Japonsky? [s14] FF sem nepleť- to je meinstream jako prase a Square je už dávno po smrti
myslel sjem si to
Já se na Whch těším a tohle mě neodradí však si počkám na další recenze[s14] .Věřím že jednoho krasného dne se dočkám jedno dne i na konzolistovi [s1]
to hodnocení je nějaký divný ( počkám a uvidím ) :)
Na tom hodnocení fakt něco bude.. Haze 34 / 40.. neřikejte mi, že je White Knight Chronicles horší jak Haze.
Ja to beru a nic me nezastavi.Tesim se. [s6]
skoda,aspon vim ze final fantasy disidia s 37/40 bude asi fakt kvalit:)
Tak na tohle se taky dost těším. Třicet hodin je hlavní dějová linie, hrát to můžeš klidně 200 jak já Final Fantasy [s6]
no uvidíme ako to bude postupovať ďalej
tak na tu hru sem se tesil jakoze fakt hodne :) jedny recenzi neverim pockam az jich bude vic pak se z toho da neco vycist.
Japonci jsou divný. Třeba to naopak bude mnohem lepší pro ostatní hráče. Nicméně na anglické hodnocení si ještě nějaký ten pátek počkáme.
Famitsu je jediné ktorému verím ako ničomu .. toto hodnotenie je však dosť nízke a 30 hodín ??? to je dosť málo .. čakal som aspoň raz toľko .. zdá sa že časy kedy JRPG hra poskytla bežne nad 100 hodín sú preč.. teda až na jednu vínimku menom Tales..
lol HAZE 34/40 [s6] [s6]
prekvapujici tedy no uvidime jak to pude dal [s14]
Taky mě to docela překvapilo