Watch_Dogs zabere i 100 hodin hraní
novinka•pondělí 17. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: UbiSoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
fórum
Think before you sleep
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (19)
Na tohle se fakt tesim
Kecy.
Ach jo. To zas bude šílená únava a kruhy pod očima :-)
No hlavně že všichni tak perfektně ovládáte gramatiku a nikde ste se nesekli..
kraken: Asy sy to vistich. To je uplně sbytečný se tímto národem trápid. Jediné co tu ještě chibý je njaký ten hejt.
:-)
stereotip se zde stava stereotypem :))))
Witcher 3 taky zabere přes 100 hodin ale narozdíl u W3 se nebojím o to, aby hra vypadala, tak jak dříve ukazovali. Což nemožu říct o W_D
Mihau: To snad ani nemá cenu komentovat. 2x se jim vysměješ a stejně to tu někdo napíše i napotřetí. :D
tahle hra bude jeden velky stereotip,staci kouknout na trailery kde se deje furt to same.
To už vypadá zajímavě, uvidíme co recenze. :)
problém dlouhých her je rozmělněný příběh, u AC4 jsem se modlil aby už tenhle nebo další level byl poslední, pro mě je optimální herní čas 15-20h
A další "stereotip". Dnes máme žně. :-D
Souhlas s Martas, bude to opakovacka do zemdleni ala AC a v tom pripade me vysoke cislo u singlu spis desi.
A co takhle story line 1 hodina a 99 hodin sbirani ruznych volovin.
Nektere komentare tu jsou fakt k smichu.Zadna open hra od Ubi nikdy nemela kratky pribeh.35-40 hodin je fakt slusna herni doba i kdyby se mohla dohrat za polovicni cas stale je to nadprumer.
Story line bude z toho 5 a pol hodiny, zvyšok bude zbieranie pamäťových kariet alebo mikročipov po budovách Chicaga. Nasrať. A k tomu zo 5 vedlajsich úloh, ktoré si zopakuješ 50x dokola... ubisoft a ich naplň openworld hier.
Ja som velmi zvedavy, ze ci aspon PC verzia bude "povodna" alebo to zportuju priamo z PSka...
Do "stereotipu", hmmm. Tak až tam to snad neklesne. :-D
to snad ani není možný že to bude tak dlouhá hra..jen aby to nemělo tendenci sklouznout do stereotipu..uvidíme,,já se těším moc..
Dedsec edice, moje narozeniny = [s7] těším se moc :) Ubi umí, věřím jim.