Watch_Dogs vyjde 27. května - doplněn trailer
novinka•čtvrtek 6. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: UbiSoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (23)
Vypadá to luxusně[s16]
Ta žena co spolupracuje s tím vrahem-PEARCEM je pěkná.[s16]A trailer líbí?, ale jo. Přesně to vystihuje lidskou rasu jak je ochotná zajít až k tomu nejhoršímu. Co by člověk neudělal že!?! V tomto případě se pomstít...
GRAFIKA HODNĚ OBYČ..SNAD SKUTEČNOST BUDE JIN Á :(
uz od prvniho traileru ukazuji furt to same.
Dedsec edice také v cz :)
fanda: Hádej proč všechny gameplaye z WD jsou na Ps4 verzi?:)
WATCH DOGS: XBOX ONE 720P / PS4 1080p tak já obavy z ps4 určitě nemám ale xbox one bude v horší kvalitě protože ve srovnání s ps4 je na tom hůře s výkoností konzole[s16]
Trailer je krásný [s14] Doufám že se povede i hra, až na to hrozně arkádový ovládání se mi to hodně líbí [s16]
Kurňa čmaňo. Wd a division a taky batman a víc nepotřebuju. A podle měto vypadá úžasně, hlavně jak ho obklíčí pod mostem.
Kachlo - Toto nemôže byť z PS4 verzie,všimni si pozadia,detaile tvár,výbuchy,časticové efekty,presne oldgen.Pokiaľ by sa jednalo o PS4 verziu tak sa niekde stala chyba,vyzerá to o dve triedy horšie ako všetky hry na PS4.Najlepšie hneď na začiatku si všimni ten náhrobný kameň,Je to celé nejasné,rozmazané.
Ještě by to chtělo to Division
Je to video z PS4 verze
Me se taky zda, ze na E3 byla grafika o dost lepsi.
To by mohlo znamenat, ze zde jde o X360 verzi, ale na old-gen me to zase prijde az moc pekny, tak nevim.
pecka konečně zase slyším ten pecka hlas a datum vydání skvělé [s3][s3]
Toto je pravdepodobne gameplay na odlgen keďže na iných waeboch na konci ukážky skočí obal z X 360-ky,kvalita by tomu aj zodpovedala.
link
link
Fando o rozliseni PS4 verze bych se nebal, ale o rozliseni Xone verze uz trochu ano. :-)
Už se tu psalo že hra běží na 1080p a 30fps. Na PS4 nevím jak to bude na Xone
Playstation ma bonusy - oblecky mam rad.... jinak je jasne ze na PS4 hra pobezi na 1080p a pri nejhorsim zamklich 30fps.... Doufam ze hra to bude kvalitni - mam na to zalusk[s16] EDIT:jo ty titulky by me taky zajmaly...
Nevite jestli na PS4 budou ceske titulky?
Bylo už na čase.
Ubi tie trailere proste vie neskutočne vyšperkovať .. hudba dokonalá do strihu
Paráda..včera jsem se dozvěděl o batmanovi a teď se dozvím že si to čekání budu krátit hraním watch dogs[s16][s16]
Že jim to trvalo...Doufám,že to bude stát za to!