Konzolista.cz

Watch_Dogs vyjde 27. května - doplněn trailer

novinkačtvrtek 6. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Watch_Dogs vyjde 27. května - doplněn trailer
Když Ubisoft odložil očekávanou hackerskou akci Watch_Dogs, tímto krokem nepotěšil naprosto nikoho. Začátkem týdne nám slíbil, že se v brzké době dozvíme velmi důležitou informaci. Ta k nám právě doputovala už nyní, opět díky úniku obchodu GAME, Watch_Dogs vyjde 27. Května pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360 a Xbox One. Na konzolích od Sony bude mít exkluzivní obsah v podobě několika misí a oblečků pro hlavního hrdinu. Níže v novince se můžete podívat na nový příběhový trailer se spoustou pěkných záběrů. Co na něj říkáte?
Zdroj: Tisková zpráva, Conquest
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (23)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD

Vypadá to luxusně[s16]

Predator

Ta žena co spolupracuje s tím vrahem-PEARCEM je pěkná.[s16]A trailer líbí?, ale jo. Přesně to vystihuje lidskou rasu jak je ochotná zajít až k tomu nejhoršímu. Co by člověk neudělal že!?! V tomto případě se pomstít...

Kawex

GRAFIKA HODNĚ OBYČ..SNAD SKUTEČNOST BUDE JIN Á :(

the_edge
the_edge #dave3345

uz od prvniho traileru ukazuji furt to same.

miky20
miky20 #One& only

Dedsec edice také v cz :)

idustercz

fanda: Hádej proč všechny gameplaye z WD jsou na Ps4 verzi?:)

bibach

WATCH DOGS: XBOX ONE 720P / PS4 1080p tak já obavy z ps4 určitě nemám ale xbox one bude v horší kvalitě protože ve srovnání s ps4 je na tom hůře s výkoností konzole[s16]

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

Trailer je krásný [s14] Doufám že se povede i hra, až na to hrozně arkádový ovládání se mi to hodně líbí [s16]

pitrsone
pitrsone #Trololo

Kurňa čmaňo. Wd a division a taky batman a víc nepotřebuju. A podle měto vypadá úžasně, hlavně jak ho obklíčí pod mostem.

Lord_of_Angmar
👍1
👎1

Kachlo - Toto nemôže byť z PS4 verzie,všimni si pozadia,detaile tvár,výbuchy,časticové efekty,presne oldgen.Pokiaľ by sa jednalo o PS4 verziu tak sa niekde stala chyba,vyzerá to o dve triedy horšie ako všetky hry na PS4.Najlepšie hneď na začiatku si všimni ten náhrobný kameň,Je to celé nejasné,rozmazané.

A. Wesker
👍1

Ještě by to chtělo to Division

Kachlo
Kachlo #BOSS

Je to video z PS4 verze

Starky
Starky #NaughtyGod
👍1

Me se taky zda, ze na E3 byla grafika o dost lepsi.

To by mohlo znamenat, ze zde jde o X360 verzi, ale na old-gen me to zase prijde az moc pekny, tak nevim.

jesterkacz

pecka konečně zase slyším ten pecka hlas a datum vydání skvělé [s3][s3]

Lord_of_Angmar

Toto je pravdepodobne gameplay na odlgen keďže na iných waeboch na konci ukážky skočí obal z X 360-ky,kvalita by tomu aj zodpovedala.

link

link

Starky
Starky #NaughtyGod
👍7

Fando o rozliseni PS4 verze bych se nebal, ale o rozliseni Xone verze uz trochu ano. :-)

Fenix

Už se tu psalo že hra běží na 1080p a 30fps. Na PS4 nevím jak to bude na Xone

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍1

Playstation ma bonusy - oblecky mam rad.... jinak je jasne ze na PS4 hra pobezi na 1080p a pri nejhorsim zamklich 30fps.... Doufam ze hra to bude kvalitni - mam na to zalusk[s16] EDIT:jo ty titulky by me taky zajmaly...

chasmi
chasmi #chasmi

Nevite jestli na PS4 budou ceske titulky?

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN

Bylo už na čase.

ApsidalTill
ApsidalTill #One/U/PS4
👍4

Ubi tie trailere proste vie neskutočne vyšperkovať .. hudba dokonalá do strihu

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍1

Paráda..včera jsem se dozvěděl o batmanovi a teď se dozvím že si to čekání budu krátit hraním watch dogs[s16][s16]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍9

Že jim to trvalo...Doufám,že to bude stát za to!

Související články

Nejčtenější články