Konzolista.cz

Watch_Dogs vs. Mafia – video

novinkapátek 30. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Watch_Dogs vs. Mafia – video
Když tento týden vyšla akční hra Watch_Dogs, objevila se na internetu celá řada videí, poukazujících na různé nedostatky a nedodělky. Mezi nejzábavnější neduhy patří vlak stavějící v okamžiku na místě, ale to je samozřejmě jen začátek. Nyní se na internetu objevilo video srovnávající některé efekty Watch_Dogs se stařičkou hrou Mafia, která v mnohém moderní akci od Ubisoftu překonává. Ostatně se můžete podívat níže v novince, jak se v obou hrách chovají třeba kulky vystřelené z pistole nebo voda po zásahu kulkou. Do komentářů nám napište svůj názor.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (26)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Marten1989CZ

,,Tohle je typické pro klasického rejpala, jde jen o to působit důležitě a leckdy se jedná o patetický pokus zkažení celkové dojmu ze hry pro ostatní. Budiž jsem od přírody detailista a málokdy mi utečou detaily, ovšem podstatní je celkový dojem ze hry a hlavně smysl celého příběhu, samozřejmě bude vždy co vylepšovat a to je přeci dobře,ne?? Vždyt kdyby bylo vše hned na poprvé dokonalé, nebylo by později co nového vytvářet a časem by to vedlo k jednoduchosti a nesmyslnosti.Jsem fanouškem tohoto typu her a Watch_Dogs mne v tomto ohledu nadchnul a nestydím se za to, že jej ohodnotím 9 či 10 ... Jen tak dál, budoucnost her se odebírá úžasným směrem !!! Jsem zvědav co přijde příště :-):-):-)"

eeeee
eeeee #můj názor

Tak nutno uznat, ze ten hydrant je pro WD ostuda a to ze maji odflaknuty dopad kulek take, ale na druhou stranu zase nabizi daleko otevrenejsi a zivejsi svet, kde ma napr. kazda osoba svou vlastni identitu. Takze bych to zase az tak nedramatizoval, vyvojari proste svou pozornost zamerili jinym smerem a maji propracovane jine vlastnosti. Nic neni dokonale a u vseho vzdycky najdem neco, co by slo vylepsit.

Thoma.SS

pro mě osobně je Mafia nejlepší hra co jsem kdy hrál od příběhu počínaje.A to srovnání je pro WD opravdu hrozný.Takovýhle základy co to postrádá je ubohý.WD už doma mám samozřejmě jen jen jsem to ještě nehrál a tohle video mě tedy moc nenavnadilo

lecheff
👎1

WD je obycajna prehypovana priemerna zlatanina, za ktoru by som dal 5 EUR max - aj s postovnym.

Predator

Je to úsměvné kolik detailů to postrádá, leč malých, přesto primitivních. Když už to měla stařičká MAFIA, tak proč ne pár dnů stará hra? Možná kdyby nebyla MAFIA:II tak zmršená hra, tak by možná překonala i to GTA, které už i tak má neskutečně mnoho detailů.

koubecx
koubecx #KCX B01

No nevím co to hrají na videu, ale mě to stopy v betonu dělá [s1]

BorryCZ
BorryCZ #Deck #PS5 #XSX

Super video :) Tak nějak jsem si uvědomil, že kdybych si ho nepustil, nikdy si těchto věcí nevšimnu :D :D

panzpohadky

Hry se prostě musí dělat s láskou ... Ne kvuli žetonům ...

#Mafia

#moje žetony ne

czDante92
czDante92 #PSMR

link

pro umocnění atmosféry doporučuju pustit k tomu link

cermi85cz

Ty vole...nezapomenutelny Paulieho hlasky!!!Na dabing vzpominam rad...to byla parada

miky20
miky20 #One& only
👍4
👎1

Už mě ten všeobecný hate na Watch_Dogs začíná srát a připomíná mi to hate na Xbox One. Hnidopišství.

InvalidDante
InvalidDante #PPPPPPP

Docela by mě zajímalo jak byl u hry vlastně vedený vývoj. Z toho co se o hře dostává ven to vypadá na jeden obrovský chaos řízený nějakými "nováčky". Viz zkušenosti jednoho z grafiků: link

MARTASLJ
👍1

By som povedal že vôbec na tom nerobili tých spomínaných 5-6 rokov. Na E3 2012 urobili falošné video ako Gearbox s Allien: Colonial Marines a Ubisoft má veľa štúdií tak si všetkých zavolali a v roku 2012 dávali rýchlo celú hru dohromady až im z toho vznikol taký bordel že tak to v plánovaný november muselo byť v hroznom stave. Tak im dali polroka, aby to dali lepšie dohromady. Čiže podľa mňa vývoj Watch Dogsu začal v roku 2012 lebo inak by to tak nevyzeralo - myslím celkovo aj aká je to nuda [s6]

MAFIA RULEZ!!!!!!!!!!

gtarules

Tak tě bavěj špatné a zastaralé hry. [s12]

miREC666
miREC666 #PC2, PS6
👎1

čerešnička na torte Ubi failov ten WD :D

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍2

Hm soustředit se na to aby byla hra revoluční a přitom zapomenout na úplné základy, no styďte se[s6]. Po pravdě jsem si toho při hraní vůbec nevšiml. Nebude to trvat dlouho a bude se srovnávat pes vs kočka.

stillalive
👍5

Ubisoft má talent na vydávání nedodělaných her. Určitý smysl pro detail by neuškodil. Třeba tzv. "dětská" Zelda Skyward Sword překypuje nejrůznějšími detaily. Tohle jsou věci, které nikdy neměli na hratelnost vliv, ale rozhodně mají vliv na celkový dojem ze hry. GTAV je o několik tříd dál, než celý pětiletý Watch Dogs a to nevyšel na next-gen platformy, kde jsou možnosti daleko otevřenější.

sova655
sova655 #gabrda_9
👍6

Ubisoftu se smeju,jak dohani EA.. Rockstar je s GTA neprekonatelny.. Co se sveta a detailu tyce.

xRay
xRay #Really?
👍1

stejne podle textur soudim, ze WD nebezelo na plny detaily... Podle me srovnani o nicem. Ale musim uznat, ze v dnesni dobe kdy se delaji masivni hry, tak se kolikrat zapomina na detaily a uplne primitivni veci...

valis1
valis1 #klobáska

nextgen [s7]

jesterkacz
👍3

ale na ty dobré věci nikdo nepoukazuje. Sice některé v2ci jsou hrozná ale většina je jenom hnidopichství. Třeba ty videa kde porovnávají GTA a W_D kdy samozřejmě poukazují jen na chyby ve W_D ale ty chyby v GTA už nikoli

Starky
Starky #NaughtyGod
👍7

Nektery veci jsou ve WD skutecne epic fail, tady Ubisoft nic neomlouva.

lopataQ7
lopataQ7 #lopataQ7
👍1

no to je skandál[s12], okamžitě to asi přestanu hrát [s6][s6][s6]

Drakersss
Drakersss #❇RHCP❇
👍7

Podle mého je takové srovnání o ničem musím ale uznat že si s tím mohl ubisoft pohrát.

bf333
bf333 #Ravens
👍15

No nekolik let vyvoje WD jde videt,hlavne smysl pro detail[s6]

Zz3r0o-CZ-
Zz3r0o-CZ- #Zz3r0o-CZ-
👍7
👎1

pekne ale myslim si ze jde zase o lidi co nevi co uz by si nasli, ja treba osobne ve hre zrovna to co je ve videu neresim teda hydrant by mi mozna vadil ale dalsi veci proc? ve WD ma zase hlavni hrdina mobil a v mafii ne :-D vim ze se odehravaji v jine dobe ale proste kazde ma sve mouchy...acsem snad daji doporadku...

Související články

Nejčtenější články