Watch_Dogs trhá rekordy Ubisoftu

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
Komentáře (39)
No pokud bude WD2 jako AC2 tak s tim nemam problem,ale spis si pockam na next gen GTA.
A tímto dnem začíná nová značka kterou bude ubisoft ždímat něco jako Assassin.
Tak pak nechápu, proč to i na běžném PC vypadá lépe než na těch slabých přístrojích.
Vykon konzole je dostatecny na to,aby na nich vypadal WD lepe nez na PC a je naprosto jedno z jakeho duvodu.Jinak tohle neni Sector.
A tak extra výkon konzoly, ktorá stojí len 399€ sa nedá čakať, keď už Watch Dogs nedokáže PS 4 dať v 1080p.
Moja kúpa konzoly je zatiaľ na nula percent. Vidím že opäť počkám až do Slim verzie, kedy už budú lepšie tituly. Ale táto generácia konzol nemá šancu tu byť 10 rokov. Slabé sú už teraz.
MARTASLJ_Realita je kruta,ale treba se s tim dokazes vyrovnat[s6]
BF333- museli orezať pc verziu watch dogs, inak by konzola gumy plakali akú otrasnú verziu dostali na svoje hriankovače oproti pc verzii...
Vyšli HW požiadavky už minulý rok a boli riadne krvavé vtedy, ale dovtedy sa zmenili keď to odložili o pol roka. Vidím že si nehral Assasins Creed sériu na PC tak nevieš o čom je reč.
rozliseni vem cert. jizdni model taky. Bugy s problikavanim a vlak stojicic na miste jakbysmet. Ale ten pribeh je nuda, Aiden je nuda a cele je to takove o nicem. Mam to od utery a hraju kazdej den to jo. Ale hraju online a sem tam sejmu nejakyho gaunera ale chybi mi takovy ten pocit jak spechate domu zase neco rozehrat jak se to cele bude hejbat a co jeste muzete objevit.
Kdyby tam nebyl postih za ehm likvidaci civilistu tak si z toho GTA udelam :)
GAME MANIAC naprosto s tebou souhlasím [s6]
Je to super hra a naplno si to užívám. Myslím že až vyjde dvojka tak to bude ještě o dost lepší, jelikož se poučí s chyb co udělali u tohoto dílu a naservírujou nám řežbu jak se patří :)
Na to že e to na next-gen konzolách odfláklé to čumím
Smutné.
A ja, že prečo mi nejde spustiť AC4 multiplayer :D Píše, že servery Ubisoftu sú preťažené
Nechapu co maji nekteri z grafikou , ta je na ps4 velmi dobra [s14] kdyz to porovnam treba s KZ.SF, tak na to ze je WD open world, jsou veskery obekty ve hre detailni.
MARTASLJ_Neco malo o tvem bozskem PC a muzes to tlumocit na Sectoru[s6],,Prestižní server Polygon navíc dnes zveřejnil dost nelichotivý sloupek o PC verzi Watch Dogs. Jeho zjevně naštvaný autor odsoudil, že na sestavě s Intel Core i7 2700k, 8GB 1600Mhz PXD38G1600LLK a GTX580 neběží hladce. Vadí mu i citlivost myši, která se dá upravit jen přes editování konfiguračního souboru, nikoli normálně v menu. Hlavní problém ale vidí v tom, že v PC verzi se i na nadupaném dělu zadrhává plynulost, zřejmě kvůli způsobu načítání dat při nastavení textur na vysokou kvalitu, což potvrdil i test kolegů z Digital Foundry.Polygon připomněl, že UbiSoft kdysi mluvil o snaze zlepšit jeho vztah s PC hráči, ale podle něj se mu to u Watch Dogs moc nepodařilo. Proto, máte-li možnost výběru, je v současné chvíli nejlepší volbou PS4 verze Watch Dogs, nikoli ta PCčková běžící na ultra detaily, jak se dopředu logicky očekávalo (PC verzi ostatně ani výrobce dosud oficiálně neposkytl médiím na recenze).
Jj byl to takovy naval ze ani ps store to nestihalo xD hru si uzivam - ma to mrte chyb - treba pohled v aute od ridice je fajn az na to ze se neda rozhlizet do stran kdyz vjizdite na hlavni , destrukce taky nic moc - o proti GTA . Co me zarazilo ,ze obrysi nejsou stabylni - problikavaji ty bile carky .Ale kdyz se clovek vykasle na tech par nedostatku - ceka ho skvela zabava ktera chytne a nepusti - Na ps4 verzi je nejlepsi efekt kdyz je bourka a fouka vitr - stromy a trava se krasne pohybujou .... Kdyby to nedelaly i na old gen - mohla se hra vysplhat i na 9-10/10 ....
Kdyby se ti do ruk dostal alespon obal WD na ps4,zjistil bys ze jede v 1080.[s14]
A PC verziu by som si to úst nebral pretože tam hra vyzerá najlepšie, veď ani na PS 4 hra nejde v 1080p, čo na PC nie je problém ešte aj s vyšším frameratom. Ale tak to je zbytočné vysvetľovať lebo je smutné že to nebeží na konzoliach lepšie...
Ľudia sú takí hlúpi. Na E3 2012 ukážu verziu hry, ktorá sa tej finálnej nijako nepodobá. Príbeh je klišovíty s nudnými dialógmi. Hra nudná rovnako ako prvý Assasin´s Creed. Ľudia už v dnešnej dobe zabúdajú čo sú to skutočné kvality hry. Strašné ako sa nechávajú hráči klamať hypom.
Nechapu ty komentare tech lidi co tu hru hani!!!Pokud si snad nejsem jistej tak nekupuji hned v den vydani a pockam.Jinak za me super hra,soundtrack,proste naprosta pecka a grafika-pro me tam ten next gen urcite je.Jen snad slepej to nevidi.Jinak mam ji na Ps4 a jede mi v 1080p....A ted me ukamenujte .....Jsem s hrou max. spokojen a niceho nelituji 9/10.
Chrsi s tým modelem poškození je to fakt hrůza a fyzika je na tom snad ještě hůř tak si nex-gen nepředstavuju ale aspoň je hra zábavná hodně úkolů a strašně dobře se to hraje. Dvojka bude mít hodně velký potenciál když vylepší ty chyby co má jednička
No uprimne ma hra strasne moc chyb, grafika hlavne ve scenach s rodinou je jak z PS2 a pribeh zatim o hovne. To ani nezminuju komicke (ne)poskozovani aut ve vysoke rychlosti. Zatim po 4 hodinach hrani max 7/10. Snad se to jeste rozjede.
Hra se mi líbí ale odvařenej z ní moc nejsem. Ale chce to čas, je tam toho fakt hodně. Příběh si trochu šetřím zatím hraji vedlejší úkoly. Jsem rád že tu máme čerstvý vítr, škoda že hraji jen po večerech.
Luxus hra lepší jak GTA V
Mám menší problém, že mě nic nemotivuje tu hru hrát :D
"V recenzích si sice odnáší o něco horší známky, než se čekalo, ale v prodejích si vede přímo skvěle."
Takže takový to "slepý nakupování vyhypovaný hry". Jasný. Každopádně dnes jsem zkoušel poprvý a je to fakt paráda, dokonce i jízdní model, na kterej si dost lidí stěžuje, mi vůbec nevadí.
Uz jede nekomu ta hra z psn?
Grafika, že bych blul i na starší generaci, aspoň ty videa mohli bejt vymazlený, takovej hnus sem fakt nečekal, hlavně že do nás cpali vyhajpovaný videa který se tomu nepřibližujou ani omylem!!!
Jízdní model? Ha ha tak to fakt nemyslej vážně[s15]
Ale pochvala za cz tit a povely, tak by to mělo bejt... Aspoň něco, ale musim prostě dodat, že next gen opravdu si předctavuju jinak!
A co teda bylo GTA V?
WOW [s7]
Skvělá hra, a ano - je to pro mě next-gen zážitek v mnoha směrech. Nezapomínejme, že to je ,,přechodová" hra a jsme teprve na začátku. Tvl, to bude jízda tahle generace! :)