Watch Dogs sbírá první známky

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
Komentáře (47)
S uživatelským hodnocením na metacritic souhlasím ta hra je propadák, děj absolutně o ničem, fyzika aut na rok 2014 absolutně hrozná, připomíná mi to model řízení v saints row a vedlejší úkoly jsou pořád jedno a to samé, po chvilce hned omrzí. Na hru jsem se těšil, jako všichni a nakonec se dočkám paskvilu za mě by to dostalo 4,5/10.
Nakonec jsem si hru koupil za ne malej peniz a nelituju. Zivej svet s nextgen grafikou a scela novou a svezi hratelnosti.
Na zivo,. hezky doma ta hra vypada luxusne [s16] youtube sux [s6]
Predátor: Hra to bude určitě kvalitní, ale jak píšeš, na E3 trochu jiná liga a toto video to pěkně ukazuje... link
offspring - Když si všimneš naprostá většina nízkých hodnocení od uživatelů je udělená od těch co hrajou na platformě zvané PCMR... Kde dám ruku do ohně za to, že jejich často zmiňované poklesy frame ratu jsou způsobeny tím, že naprostá většina z nich hraje cracklou verzi staženou odněkud z warezu, s crackem od kdejaký pochybný skupiny. Negativních hodnocení je tam skutečně hodně ale spousta jich je taky od dosti pochybných individuí.
Uživatelský hodnocení :D link
Nižší známky mě vůbec nepřekvapily, proč také když to je lehce nadprůměrná hra. Je to fakt až k neuvěření, jak vypadal WATCH DOGS na E3 a teďkom.
Poslední dny jsem se bál, ale nakonec mě to mile překvapilo :) Po dnešním dni musím říct že je to fakt super hra a těch 8/10 si to zaslouží :)
Ta hra je luxusní podle mě 10/10 :)
Mám z těch známek obrovskou radost!!! Watch Dogs si minimálně 8/10 zaslouží!!! Věděl jsem, že Watch Dogs bude supr a proto jsem si předobjednal speciální edici s bonusy[s16] Tyhlety typy her doslova žeru, kde si fakt člověk může pomalu dělat co chce, to samé GTA série.. Prostě bomba hra[s12]
Watch Dogs[s7]
pitrson:je to tak,prostějov[s11]
Ty vole, Kostej-cz, projdi si radsi vecer par lekci gramatiky... :-)
Jeffoun: zdravím myslím prostějováka ne? Jo je to jako ac4, v noci je město nádherný, spousty efektú, bouřka atd atd.
je to graficky jak AC4?
Tak doma a hraju.......jedním slovem masakr!! Čekání se vyplatilo a na mojí LED TV hra vypadá naprosto úžasně, záleží v jaké době hrajete-den-normál, ale noc anebo bouřka-NEXT GEN 100%.
hral jsem to cca dve hodky a jako v pohode, urcite to asi neni to jak jsem se nesil na GTA, ale to je to, ze uz jsem vseho prehrany a se tesim na NHL 15 na PS4
Jirka : pohoda pockame a jedem xD konecne dobre zpravy - muzu jit v klidu tet do prace na odpoledni ... lol
Tak tohle my odepsaly
Dobrý den,
záleží kdy jste provedl předobjednávku. Pokud během včerejška, vyčkejte
až se přesune platba za hru, a poté proveďte PSN>settings>restore
licence. Protože se jedná o nejprodávanější hru vůbec, je čekací doba na
ztržení platby delší než obvykle.
Pampaliny ta adresa na tu podporu je neplatná, to si tady ze mě děláš prdel, ne.
Dobrý, už se mi to povedlo poslat
Pockam az bude v bazaru za 500 pak si onen udajny skvost zahraju...
MorskyKonik diky za info - ja si myslel ze je to vetsi problem nez u par jedincu - parada nestihaji - hold hra jde na dracku - tet jsem vydel fotky primo ze hry s ps4 a libi se mi to ...
Volal sem na podporu, problem ma cela evropa, nestihaj kvuli "necemu" zajistit platby, melo by to jet dnes vecer, nejpozdeji zitra rano, je potom jeste pry treba udelat restorlicens. Hrajete nekdo? bych chtel vyzkouset aplikaci na mobilu, dyztak hodte psn nick a budou vas honit policajti:)
Mas pravdu pockam jeste do zitra a pak volam xDD Chci hrat tak jsem se na to tesil xD tet mi kamos posila aspon fotky primo ze hry xD
Kostej > No jak chces, Tvoja volba :) aspon si mohol vediet na isto, ze treba cakat, takto ked Ti to ani zajtra nepojde tak by ma slo je**** :) Zvlast ked si za to vysolil prachy ze ano... :) ... A mozno im fakt staci zmacknut len nejaky cudlik vedla tvojho konta na nete, neco ako > aktivovat WD, a uz by si aj mohol hrat... No takto sa to nedozvies... [s16]
Ja na ne prdim nikam volat nebudu - stejne ti reknou ze musis pockat az se chyba odstrani - urcte tam nekdo nezmacne cuplik a vse bude opraveno hnet xDD jinak banka je v poradku a penize na uctu jsou - proste u hry Watch Dogs vznikla chyba ze se tam z nejakeho duvodu pripletl zamek - skaredy vysaci zamek no fuj xDDD A pro to uz nikdy nekupuju pre - order xD
Martas > Nepisal si toto iste este pred tym nez samotna hra vysla? :D... Cize... si si kupil hru o ktorej si vedel dopredu ze bude blbost ci? :)
No to s tým Watch Dogs si Ubisoft robí prdel? Horšiu open-world hru som hádam ešte nikdy nehral. Ubisoft dosiahol vrchol fádnej, nudnej open-world hry. O tej streľbe radšej ani nehovorím, to budget má lepšie spracovanú streľbu a celkovo aj ten jazdný model - no to by som si ešte dokázal zvyknúť. Ufff tak toto fakt nie je pre mňa.
Brány Hypu sa práve otvorili dokorán.
Hmm no tak z toho co citam mi dojde, ze to je tym, ze prachy vam neodisli este z uctu...cize problem nakoniec moze byt na strane banky nie?... Na druhu stranu, je mi divne, aby Ceske PSN cakalo na "prachy" ked uz ma raz potrvdenie o platbe.... Co dostane okamzite, nieco ako na Steme, cinkne a uz sa hra... no stress... no neviem, snad to poriesite, proc nezavolate na to ceske PSN? Primarne su oni zodpovedni za takeho prusery ne?
PS: Cekat az sa to samo vyriesi je podla mna pekna volovina.... [s1]
To si pis ze ti strhnou okamzite prachy s uctu az hru rozjedou ...Jinak by nesla stahnout do ps4 ... Nam tet nezbyva nez cekat az to Sony opravi ... Myslim ze nas je daleko vic nez jen my dva , rikam verim ze zitra po 6 vecer uz bude ten zamek pryc a hra uz pujde nainstalovat a hnet spustit - nekupuj BD WD ryskujes ze te hra vyde pak na 2800,- kc pockej raci ...Kdyz to vezmes tak ano prachy nam jeste zustaly ,ale hru nemuzem rozjed - tim padem nam nemuzou vzit penize , ale mame to uz koupene takze hnet jak to rozjedou tak to automaticky strhne prachy s uctu ...
Kostej nevím jak tobě ale já se díval na účet jestli mi to odečetlo peníze a nic žádnou platbu tam nemám tak nevím jestli mám čekat.Toho se právě bojím že si to koupím v obchodě a oni my pak zpětně ještě odečtou ten mrd co nejde spustit.
Jirka a vis co je prdel ze tu drahou za 1800 jsem skousel koupit a nesla hodilo to error nekupuj hru na BD - uz ji mas koupenou na store ... pockame ve stredu se budou hrabat na storecku a snad to pak pujde ...