Konzolista.cz

Watch Dogs sbírá první známky

novinkaúterý 27. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Watch Dogs sbírá první známky
Nejočekávanější hrou jara byla bez debat akce Watch Dogs od Ubisoftu. Ta vychází už dnes, proto se objevují první recenze, které ji chválí za velký svět se spoustou možností, výborné hackerské schopnosti nebo variabilitu misí. Také se ale kritizují slabší automobilové honičky, některé stealth mise a další většinou drobnosti. Známky jsou poté následující: Joystiq – 8/10, GodisaGeek – 9/10, CVG – 9/10, LeaderGamer – 9/10, Videogamer – 7/10, DigitalSpy – 8/10, Gamespot – 8/10, Polygon – 8/10, GameReactor – 8/10, Eurogamer – 7/10, Edge – 8/10, Destructoid – 8/10, Metro – 7/10, StrategyInformer – 7/10, GameInformer – 8.5/10, PC Gamer – 87/100, Areajugones – 9/10, EGM – 7/10, Pixel Dynamo – 8.2/10, GameStar – 8.8/10, Softpedia – 8.5/10, Lazygamer – 8/10, Eurogamer.de – 7/10, GamesVillage.it – 9/10, ITF Gaming – 9.7/10, Jeuxvideo.com – 18/20, Gamekult.fr – 7/10, Merlin’in Kazanı – 8.5/10 a Games.ch – 8.8/10. Naší recenzi si budete moci přečíst v brzké době po kompletním dohrání.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (47)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
fenix525
fenix525 #PS/XBOX

S uživatelským hodnocením na metacritic souhlasím ta hra je propadák, děj absolutně o ničem, fyzika aut na rok 2014 absolutně hrozná, připomíná mi to model řízení v saints row a vedlejší úkoly jsou pořád jedno a to samé, po chvilce hned omrzí. Na hru jsem se těšil, jako všichni a nakonec se dočkám paskvilu za mě by to dostalo 4,5/10.

k.u.k.i
k.u.k.i #ou jééé

Nakonec jsem si hru koupil za ne malej peniz a nelituju. Zivej svet s nextgen grafikou a scela novou a svezi hratelnosti.

Na zivo,. hezky doma ta hra vypada luxusne [s16] youtube sux [s6]

Andress

Predátor: Hra to bude určitě kvalitní, ale jak píšeš, na E3 trochu jiná liga a toto video to pěkně ukazuje... link

awaren
👍2

offspring - Když si všimneš naprostá většina nízkých hodnocení od uživatelů je udělená od těch co hrajou na platformě zvané PCMR... Kde dám ruku do ohně za to, že jejich často zmiňované poklesy frame ratu jsou způsobeny tím, že naprostá většina z nich hraje cracklou verzi staženou odněkud z warezu, s crackem od kdejaký pochybný skupiny. Negativních hodnocení je tam skutečně hodně ale spousta jich je taky od dosti pochybných individuí.

Offon
Offon #Close it.
👍1

Uživatelský hodnocení :D link

Predator
👎2

Nižší známky mě vůbec nepřekvapily, proč také když to je lehce nadprůměrná hra. Je to fakt až k neuvěření, jak vypadal WATCH DOGS na E3 a teďkom.

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👎1

Poslední dny jsem se bál, ale nakonec mě to mile překvapilo :) Po dnešním dni musím říct že je to fakt super hra a těch 8/10 si to zaslouží :)

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍4
👎1

Ta hra je luxusní podle mě 10/10 :)

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍2

Mám z těch známek obrovskou radost!!! Watch Dogs si minimálně 8/10 zaslouží!!! Věděl jsem, že Watch Dogs bude supr a proto jsem si předobjednal speciální edici s bonusy[s16] Tyhlety typy her doslova žeru, kde si fakt člověk může pomalu dělat co chce, to samé GTA série.. Prostě bomba hra[s12]

Watch Dogs[s7]

jeffoun
jeffoun #bad.boyz.c
👍1

pitrson:je to tak,prostějov[s11]

forrest_cz
forrest_cz #forrest_cz
👍1

Ty vole, Kostej-cz, projdi si radsi vecer par lekci gramatiky... :-)

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍2

Jeffoun: zdravím myslím prostějováka ne? Jo je to jako ac4, v noci je město nádherný, spousty efektú, bouřka atd atd.

jeffoun
jeffoun #bad.boyz.c

je to graficky jak AC4?

Lukasneo
Lukasneo #GAMER

Tak doma a hraju.......jedním slovem masakr!! Čekání se vyplatilo a na mojí LED TV hra vypadá naprosto úžasně, záleží v jaké době hrajete-den-normál, ale noc anebo bouřka-NEXT GEN 100%.

beliqar
beliqar #PS4

hral jsem to cca dve hodky a jako v pohode, urcite to asi neni to jak jsem se nesil na GTA, ale to je to, ze uz jsem vseho prehrany a se tesim na NHL 15 na PS4

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Jirka : pohoda pockame a jedem xD konecne dobre zpravy - muzu jit v klidu tet do prace na odpoledni ... lol

Jirka

Tak tohle my odepsaly

Dobrý den,

záleží kdy jste provedl předobjednávku. Pokud během včerejška, vyčkejte

až se přesune platba za hru, a poté proveďte PSN>settings>restore

licence. Protože se jedná o nejprodávanější hru vůbec, je čekací doba na

ztržení platby delší než obvykle.

Jirka

Pampaliny ta adresa na tu podporu je neplatná, to si tady ze mě děláš prdel, ne.

Dobrý, už se mi to povedlo poslat

alex33cz
👎3
👍2

Pockam az bude v bazaru za 500 pak si onen udajny skvost zahraju...

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

MorskyKonik diky za info - ja si myslel ze je to vetsi problem nez u par jedincu - parada nestihaji - hold hra jde na dracku - tet jsem vydel fotky primo ze hry s ps4 a libi se mi to ...

MorskyKonik
👍2

Volal sem na podporu, problem ma cela evropa, nestihaj kvuli "necemu" zajistit platby, melo by to jet dnes vecer, nejpozdeji zitra rano, je potom jeste pry treba udelat restorlicens. Hrajete nekdo? bych chtel vyzkouset aplikaci na mobilu, dyztak hodte psn nick a budou vas honit policajti:)

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Mas pravdu pockam jeste do zitra a pak volam xDD Chci hrat tak jsem se na to tesil xD tet mi kamos posila aspon fotky primo ze hry xD

MicrophoneSK
👍2

Kostej > No jak chces, Tvoja volba :) aspon si mohol vediet na isto, ze treba cakat, takto ked Ti to ani zajtra nepojde tak by ma slo je**** :) Zvlast ked si za to vysolil prachy ze ano... :) ... A mozno im fakt staci zmacknut len nejaky cudlik vedla tvojho konta na nete, neco ako > aktivovat WD, a uz by si aj mohol hrat... No takto sa to nedozvies... [s16]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Ja na ne prdim nikam volat nebudu - stejne ti reknou ze musis pockat az se chyba odstrani - urcte tam nekdo nezmacne cuplik a vse bude opraveno hnet xDD jinak banka je v poradku a penize na uctu jsou - proste u hry Watch Dogs vznikla chyba ze se tam z nejakeho duvodu pripletl zamek - skaredy vysaci zamek no fuj xDDD A pro to uz nikdy nekupuju pre - order xD

MicrophoneSK
👍1

Martas > Nepisal si toto iste este pred tym nez samotna hra vysla? :D... Cize... si si kupil hru o ktorej si vedel dopredu ze bude blbost ci? :)

MARTASLJ

No to s tým Watch Dogs si Ubisoft robí prdel? Horšiu open-world hru som hádam ešte nikdy nehral. Ubisoft dosiahol vrchol fádnej, nudnej open-world hry. O tej streľbe radšej ani nehovorím, to budget má lepšie spracovanú streľbu a celkovo aj ten jazdný model - no to by som si ešte dokázal zvyknúť. Ufff tak toto fakt nie je pre mňa.

Brány Hypu sa práve otvorili dokorán.

MicrophoneSK
👍1

Hmm no tak z toho co citam mi dojde, ze to je tym, ze prachy vam neodisli este z uctu...cize problem nakoniec moze byt na strane banky nie?... Na druhu stranu, je mi divne, aby Ceske PSN cakalo na "prachy" ked uz ma raz potrvdenie o platbe.... Co dostane okamzite, nieco ako na Steme, cinkne a uz sa hra... no stress... no neviem, snad to poriesite, proc nezavolate na to ceske PSN? Primarne su oni zodpovedni za takeho prusery ne?

PS: Cekat az sa to samo vyriesi je podla mna pekna volovina.... [s1]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

To si pis ze ti strhnou okamzite prachy s uctu az hru rozjedou ...Jinak by nesla stahnout do ps4 ... Nam tet nezbyva nez cekat az to Sony opravi ... Myslim ze nas je daleko vic nez jen my dva , rikam verim ze zitra po 6 vecer uz bude ten zamek pryc a hra uz pujde nainstalovat a hnet spustit - nekupuj BD WD ryskujes ze te hra vyde pak na 2800,- kc pockej raci ...Kdyz to vezmes tak ano prachy nam jeste zustaly ,ale hru nemuzem rozjed - tim padem nam nemuzou vzit penize , ale mame to uz koupene takze hnet jak to rozjedou tak to automaticky strhne prachy s uctu ...

Jirka

Kostej nevím jak tobě ale já se díval na účet jestli mi to odečetlo peníze a nic žádnou platbu tam nemám tak nevím jestli mám čekat.Toho se právě bojím že si to koupím v obchodě a oni my pak zpětně ještě odečtou ten mrd co nejde spustit.

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Jirka a vis co je prdel ze tu drahou za 1800 jsem skousel koupit a nesla hodilo to error nekupuj hru na BD - uz ji mas koupenou na store ... pockame ve stredu se budou hrabat na storecku a snad to pak pujde ...

Související články

Nejčtenější články