Konzolista.cz

Watch_Dogs na Xbox One je nakonec v češtině

novinkapondělí 26. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Watch_Dogs na Xbox One je nakonec v češtině
Už zítra vyjde očekávaná akční hra Watch_Dogs od Ubisoftu, do níž se vkládají velké naděje. U nás bylo před několika týdny oznámeno, že vyjde s českými titulky na všechny hlavní konzolové platformy. Nedávno ovšem obchody začaly rozesílat maily, že Xbox One verze nakonec s českými titulky nebude, což jistě zklamalo všechny majitele této konzole. Dnes ovšem máme dobrou zprávu, protože jak nás informoval čtenář miky20, Xbox One verze češtinu ve výsledku obsahuje, takže hru si můžete maximálně užít i na této konzoli. Jistě dobrá zpráva. Proč byly ohledně češtiny takové zmatky v poslední době, nevíme.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (49)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Paprik
Paprik #PS5&XSX

No, taky jsem si ji nedávno dělal, když jsem měl žravku na sladké :-)

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

Paprik..

Díky za tip na dnešní večeři, krupicovou kaši jsem neměl ani nepamatuju [s6]

miky20
miky20 #One& only

Fanda: tak akorát objektivní hodnocení :)

gtarules

GTA rules! Ne že by to bylo nečekané, ale potěší, že na původních konzolích a před 6 lety ;-)

Predator

To jsou šašci, ani neví jestli tam ta čeština je nebo není!

lecheff

ta fyzika vo WD je podla gameplay videii dost NA HOVNO - GTA je v tomto o svetelne roky vpredu - fakt sa mi ten WD paci cim dalej menej - vyzera to na podpriemernu zalezitost, po ktorej o mesiac - dva pes nestekne

Paprik
Paprik #PS5&XSX
👍3

Jo, ještě nám poreferuj, jestli budeš mít na večeři rohlík s Nutellou, nebo krupičku a taky jestli si nezapomeneš vyčistit zuby...

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

Tak tohle je pro spoustu hrácu z CR/SR, kterým doma u TV lezí nový XBOX ONE, urcite skvelá zpráva a nedivím se. Mít ve videohre svuj rodný jazyk nebo jazyk, kterýmu rozumím (v psaný forme), to i me pokaždý neskutecne poteší [s14]

Jinak ve me osobne nejaký "embargo" na recenze vubec nic neevokuje. Asi proto, že na všechny recenze házím bobika a hry si s chutí "zrecenzuju" sám [s14]

Na videohru WATCH DOGS jsem zvedavej, ale ted' mizím z internetu, vypínám PS4, zapínám PS3 a hurá kouknout na nejaký pohodový film. Dostal jsem tip na Krvavý diamant nebo Ospalou díru, tak si asi hodím korunou [s14]

Bezva vecer chlapi a nereste porád (nekterí Paprikové) ty pikacoviny, který denno-denne resíte [s6]

Paprik
Paprik #PS5&XSX
👍2

Může mi někdo vysvětlit, proč dementní embargo na recenze (které jen evokuje doměnky, že hra má chyby, o kterých se neradno dozvědět před launchem, aby se nevedly řeči) dodržuje i nějaký český Konzolista? Pochybuju, že by se Ubisrak dozvěděl, že si konzolista dovolil napsat recenzi dříve, natož aby ho to nějak vzrušilo... trapas

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍1

miky20 jj vím tys to nebyl si jeden z mála normálních ze zeleného údolí [s6]

miky20
miky20 #One& only
👍1

patrcz: ale no tak, to říkal jen drogbazzz tuším. Mě to bylo líto.

Starky
Starky #NaughtyGod
👍3

Ja si dnes vyzkousel PS4 verzi a hra me nijak neprekvapila, je to vizualne moc pekne a libi se me i nektere napady, ale celkove je takove GTA V propracovanejsi , vtipnejsi, rozmanitejsi a vubec hraje jinou ligu.

Bohuzel porazit R* na jejich hristi je asi nemozne.Moc bych si pral GTA V na PS4.

MikeCZ
MikeCZ #PS5

Já to pro jistotu včera na originálkách zrušil. Když nejsou recenze nebudou mít ani moje peníze. A pak se uvidí jestli nepočkám na slevu nebo něco lepšího.

pishin
pishin #Pikhoved!

Mě by zajímalo jak dopadne ta čeština na PS4. Ale zvládnu to i v Eng ...ale když už tam je :)

strejda 🙋‍♂️

To jsou opět hovna 😃

jesterkacz

Miky20: dobré video aneb zvědavost je sviňa :D

Michael_LFC_8

Ještěže některé obchody nedodržují data vydání :-)

Readdy_B
Readdy_B #GAME OVER

U PS3 verze na Store titulky psány nejsou[s13] link u AC3 a Mafie 2 také nejsou na Store CZsub.

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍3
👎2

Zajímavé jak se všichni radují že tam bude čeština atd. ale jak bylo řečeno že tam nebude tak xbox fans říkali ale čeština je pro děti co neumí anglicky ps4 hráči sou retardi atd. je zajímávé jak všichni mění názor podle směru větru [s16]

Harnet
Harnet #SONY
👍3

Videosrovnani detailu GTA vs WD [s14] ...stoji to zato se podivat link

inmax

Tunings: mohl to být taky gameplay z PC. když tam hraješ na xbox ovladači, tak se ti u mnoha her upraví popisky v grafice, takže ti to pak nepíše "zmáčkněte enter" ale "zmáčkněte X"

meidevil
meidevil #MrJelly77
👍3

Martinrush: o té fyzice bych u watch dogs spekuloval, nevím tedy jak to vypadá na vlastní zahrání a podle vídejí už gta 4 měla mnohem lepší fyziku. zde srovnání-link

djtoko
👍5

Embargo na hry je podle mě úplně z jinýho důvodu než kvůli spoilerům. Je to jednoduché. Když by recenze vyšly týden dopředu a hra náhodou propadala, lidi, kteří dají na recenze by si předobjednávky zrušili a hru nekoupili. :)

Hra se OFICIÁLNĚ smí celosvětově prodávat od dnešní půlnoci. To, že to nějaký obchod porušil není nic nového.

Kanive
Kanive #IDontKnowU

ježiš, děláte, jak kdyby ste nikdy neměli hru dřív :D vždycky to jde dřív

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍1

Soky: možná to MS nesdělil hráčům, aby se neptali, kde je Xbox One, když si na něj můžou koupit hru.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍1

miky20: Tak jestli jsi to i prelozil do cestiny, tak jsi frajer.: ) Proc to ale ms nesdelil hracum driv?

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD

Kdo ví jak to je s tím embargem[s6]

Fajfaa
👍1

Kostej-cz: snad bude..poslal jsem ti soukromou zpravu.prosim mrkni na ni. Diky

qbickcze

no divny je to ,ze si ji muzes dnes na krame vyzvednout

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD

qbickcze01: Dnes jsem si chatoval s originalky.cz a potvrdili mi, že mi dnes hru posílají, tak je to fakt divný... Už mám hru od 28.3 předobjednanou.

Související články

Nejčtenější články