Watch_Dogs na Xbox One je nakonec v češtině

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
Komentáře (49)
No, taky jsem si ji nedávno dělal, když jsem měl žravku na sladké :-)
Paprik..
Díky za tip na dnešní večeři, krupicovou kaši jsem neměl ani nepamatuju [s6]
Fanda: tak akorát objektivní hodnocení :)
GTA rules! Ne že by to bylo nečekané, ale potěší, že na původních konzolích a před 6 lety ;-)
To jsou šašci, ani neví jestli tam ta čeština je nebo není!
ta fyzika vo WD je podla gameplay videii dost NA HOVNO - GTA je v tomto o svetelne roky vpredu - fakt sa mi ten WD paci cim dalej menej - vyzera to na podpriemernu zalezitost, po ktorej o mesiac - dva pes nestekne
Jo, ještě nám poreferuj, jestli budeš mít na večeři rohlík s Nutellou, nebo krupičku a taky jestli si nezapomeneš vyčistit zuby...
Tak tohle je pro spoustu hrácu z CR/SR, kterým doma u TV lezí nový XBOX ONE, urcite skvelá zpráva a nedivím se. Mít ve videohre svuj rodný jazyk nebo jazyk, kterýmu rozumím (v psaný forme), to i me pokaždý neskutecne poteší [s14]
Jinak ve me osobne nejaký "embargo" na recenze vubec nic neevokuje. Asi proto, že na všechny recenze házím bobika a hry si s chutí "zrecenzuju" sám [s14]
Na videohru WATCH DOGS jsem zvedavej, ale ted' mizím z internetu, vypínám PS4, zapínám PS3 a hurá kouknout na nejaký pohodový film. Dostal jsem tip na Krvavý diamant nebo Ospalou díru, tak si asi hodím korunou [s14]
Bezva vecer chlapi a nereste porád (nekterí Paprikové) ty pikacoviny, který denno-denne resíte [s6]
Může mi někdo vysvětlit, proč dementní embargo na recenze (které jen evokuje doměnky, že hra má chyby, o kterých se neradno dozvědět před launchem, aby se nevedly řeči) dodržuje i nějaký český Konzolista? Pochybuju, že by se Ubisrak dozvěděl, že si konzolista dovolil napsat recenzi dříve, natož aby ho to nějak vzrušilo... trapas
miky20 jj vím tys to nebyl si jeden z mála normálních ze zeleného údolí [s6]
patrcz: ale no tak, to říkal jen drogbazzz tuším. Mě to bylo líto.
Ja si dnes vyzkousel PS4 verzi a hra me nijak neprekvapila, je to vizualne moc pekne a libi se me i nektere napady, ale celkove je takove GTA V propracovanejsi , vtipnejsi, rozmanitejsi a vubec hraje jinou ligu.
Bohuzel porazit R* na jejich hristi je asi nemozne.Moc bych si pral GTA V na PS4.
Já to pro jistotu včera na originálkách zrušil. Když nejsou recenze nebudou mít ani moje peníze. A pak se uvidí jestli nepočkám na slevu nebo něco lepšího.
Mě by zajímalo jak dopadne ta čeština na PS4. Ale zvládnu to i v Eng ...ale když už tam je :)
To jsou opět hovna 😃
Miky20: dobré video aneb zvědavost je sviňa :D
Ještěže některé obchody nedodržují data vydání :-)
U PS3 verze na Store titulky psány nejsou[s13] link u AC3 a Mafie 2 také nejsou na Store CZsub.
Zajímavé jak se všichni radují že tam bude čeština atd. ale jak bylo řečeno že tam nebude tak xbox fans říkali ale čeština je pro děti co neumí anglicky ps4 hráči sou retardi atd. je zajímávé jak všichni mění názor podle směru větru [s16]
Videosrovnani detailu GTA vs WD [s14] ...stoji to zato se podivat link
Tunings: mohl to být taky gameplay z PC. když tam hraješ na xbox ovladači, tak se ti u mnoha her upraví popisky v grafice, takže ti to pak nepíše "zmáčkněte enter" ale "zmáčkněte X"
Martinrush: o té fyzice bych u watch dogs spekuloval, nevím tedy jak to vypadá na vlastní zahrání a podle vídejí už gta 4 měla mnohem lepší fyziku. zde srovnání-link
Embargo na hry je podle mě úplně z jinýho důvodu než kvůli spoilerům. Je to jednoduché. Když by recenze vyšly týden dopředu a hra náhodou propadala, lidi, kteří dají na recenze by si předobjednávky zrušili a hru nekoupili. :)
Hra se OFICIÁLNĚ smí celosvětově prodávat od dnešní půlnoci. To, že to nějaký obchod porušil není nic nového.
ježiš, děláte, jak kdyby ste nikdy neměli hru dřív :D vždycky to jde dřív
Soky: možná to MS nesdělil hráčům, aby se neptali, kde je Xbox One, když si na něj můžou koupit hru.
miky20: Tak jestli jsi to i prelozil do cestiny, tak jsi frajer.: ) Proc to ale ms nesdelil hracum driv?
Kdo ví jak to je s tím embargem[s6]
Kostej-cz: snad bude..poslal jsem ti soukromou zpravu.prosim mrkni na ni. Diky
no divny je to ,ze si ji muzes dnes na krame vyzvednout
qbickcze01: Dnes jsem si chatoval s originalky.cz a potvrdili mi, že mi dnes hru posílají, tak je to fakt divný... Už mám hru od 28.3 předobjednanou.