Konzolista.cz

Watch Dogs na Wii U má datum vydání

novinkastředa 10. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Watch Dogs na Wii U má datum vydání
Letos začátkem léta vyšla na starší i nové konzole slušná akční hra Watch Dogs. Majitelé konzole Nintendo Wii U se ještě nedočkali, ale dnes Ubisoft oznámil, že už dlouho čekat nebudou muset. Na jejich konzoli se Watch Dogs dostane 18. listopadu v Severní Americe a 21. listopadu v Evropě, přičemž vývoj byl svěřen týmu Ubisoft Bucharest, který využije Wii U Gamepad pro zobrazení mapy Chicaga, a hra bude podporovat i off-TV play. Další podrobnosti jsme se dnes nedozvěděli, snad se v brzké době dočkáme nějakých těch obrázků, abychom viděli, jak na tom Wii U verze je.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN
👍2

Seth: Asi za odlfáklé porty, které mnohdy vypadají hůře jak verze z X360/PS3, i když se ví, že Wii U má silnější HW jak tyhle 2 konzole. Nebo možná za absenci DLC a dalších dodatků, které jiné konzole dostávájí. Či za jejich výmluvy typu: "Chceme podporovat Wii U, ale čekáme na větší hráčskou základnu" - přesto, že je větší jak ta u Xbonu.

Seth123

eeeee zombiu je nedodělaná hra, z prezentačního videa tam nefungují minimálně 3 věci, přitom ta hra měla potenciál jak kráva. Rayman legends, když už to museli vydat multiplatformě a bylo to předtím přislíbené exkluzivně na wiiu mohly tomu aspoň nechat časovku. AC4 vyšlo opožděně. Srovnávání prodejů AC s just dance kde prodeje jsou téměř stejné. Vydání WD po půl roce. Za co máme chválit ubisoft?

eeeee
eeeee #můj názor
👍1

Ubisoft udelal chybu, ze to na Wii U vubec delal, nejspis to pro nej bude jen ztrata a jeste za svou mimoradnou ochotu sklizi jen nadavky a urazky. At nintendo hraci maji to co chteji, nic.

Dexter.J
Dexter.J #YakuzaLord

To si dělaj prdel. Já schválně čekám na WiiU verzi, protože by člověk logicky myslel, že smysluplně využijí Upad jako smartphone, a ona tam bude zas jen mapa :/

Seth123
👍1

systém seller :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D jako ubi jsou stejně banda telat, tak současně s MK8 to nevydali a je dost možné že konec listopadu začátek prosince výjde smash bros na wiiu a proti tomu postaví toto :D :D scorpio prodeje 100 000 za celou dobu života konzole :P po slevě na 15 gbp to vemu taky

Arrozo
Arrozo #PS5

Já myslel, že ten tablet bude "telefon"...jestli to fakt bude jen mapa, tak na to kašlu...

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever
👍7
👎1

To zas Ubisoft bude plakať, ako to na Wii U nikto nekupuje, že nechcú dospelé hry. Hype už dávno prehrmel, všetci z toho vytriezveli a uvedomili si, že Watch Dogs je iba priemerná hra. Nintendo hráči to vidia... Tí ktorí o to mali záujem to už kúpili na inú platformu a zvyšok to už ani nebude chcieť. Plus ďalší sú ohrdnutí, že prišli na rad po pol roku a v každej diskusii vyhlasujú Ubisoftu bojkot. Úspech bude, ak to predá cez 100 000 kusov.

lukasholak
lukasholak #CHELSEA
👎1

prosimvas zahodte ten shit !!!!! at uz ani nevydavaji hru na mobil pac takovej odpad se nedaa jen recyklovat at to aspon k necemu prospesny je ..

Související články

Nejčtenější články