Watch Dogs na Wii U má datum vydání

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (8)
Seth: Asi za odlfáklé porty, které mnohdy vypadají hůře jak verze z X360/PS3, i když se ví, že Wii U má silnější HW jak tyhle 2 konzole. Nebo možná za absenci DLC a dalších dodatků, které jiné konzole dostávájí. Či za jejich výmluvy typu: "Chceme podporovat Wii U, ale čekáme na větší hráčskou základnu" - přesto, že je větší jak ta u Xbonu.
eeeee zombiu je nedodělaná hra, z prezentačního videa tam nefungují minimálně 3 věci, přitom ta hra měla potenciál jak kráva. Rayman legends, když už to museli vydat multiplatformě a bylo to předtím přislíbené exkluzivně na wiiu mohly tomu aspoň nechat časovku. AC4 vyšlo opožděně. Srovnávání prodejů AC s just dance kde prodeje jsou téměř stejné. Vydání WD po půl roce. Za co máme chválit ubisoft?
Ubisoft udelal chybu, ze to na Wii U vubec delal, nejspis to pro nej bude jen ztrata a jeste za svou mimoradnou ochotu sklizi jen nadavky a urazky. At nintendo hraci maji to co chteji, nic.
To si dělaj prdel. Já schválně čekám na WiiU verzi, protože by člověk logicky myslel, že smysluplně využijí Upad jako smartphone, a ona tam bude zas jen mapa :/
systém seller :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D jako ubi jsou stejně banda telat, tak současně s MK8 to nevydali a je dost možné že konec listopadu začátek prosince výjde smash bros na wiiu a proti tomu postaví toto :D :D scorpio prodeje 100 000 za celou dobu života konzole :P po slevě na 15 gbp to vemu taky
Já myslel, že ten tablet bude "telefon"...jestli to fakt bude jen mapa, tak na to kašlu...
To zas Ubisoft bude plakať, ako to na Wii U nikto nekupuje, že nechcú dospelé hry. Hype už dávno prehrmel, všetci z toho vytriezveli a uvedomili si, že Watch Dogs je iba priemerná hra. Nintendo hráči to vidia... Tí ktorí o to mali záujem to už kúpili na inú platformu a zvyšok to už ani nebude chcieť. Plus ďalší sú ohrdnutí, že prišli na rad po pol roku a v každej diskusii vyhlasujú Ubisoftu bojkot. Úspech bude, ak to predá cez 100 000 kusov.
prosimvas zahodte ten shit !!!!! at uz ani nevydavaji hru na mobil pac takovej odpad se nedaa jen recyklovat at to aspon k necemu prospesny je ..