Watch Dogs - Launch Trailer

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
Komentáře (25)
Už se nemůžu dočkat, předobjednána Dedsec edice na PS4[s7]
Hru už dva dny jedu a musim řéct že to celkem ujde...x)...
No nějak tam nic extra nevidim..
takový GTA v Chicagu? A v CZ titulkách no řacha jak svíná :) [s12]
Konečně tu ps4 trochu za potím [s2]
Nechce sa mi veľmi veriť, že by ign mal v rukách nejakú rozpracovanú verziu. I keď vylúčené nie je,že môže ísť o starší built.
Od včera už som na Ustreame a Twitchi videl prvé live streamy. Počkám na nejaký,ktorý bude vysielaný v hd a pozrem sa ako to vyzerá v akcii.
To vypada jak PS3 verze, vypada to vazne hnusne, ale trailer paradni :D
Myslím že tam čeština bude udělaná lépe jak AC4 když jsi zrušili na xbox že se s tím nechcou srát když tu tu konzoli nikdo nemá tak to asi nebude pár přeložených dialogů
Romeno: Vypadá to strašně, a podle komentů nejsem jedinej kdo to vidí. Tohle nejspíš není verze která půjde do obchodů. Snad. Fakt je to hnusný, ani kola u auta se snad netočej, a jak týpek narazil do auta v protisměru, odletěl jak v Bumper Cars.
Všimli jste si doskakování civilistů a aut? (2:14)
Tohle opravdu nemůže být plná verze
senator
takze rozhovry v gameplay uz niesu prelozene ? ale ked to je v hre tak by to predsa malo ist nie ?
New Watch_Dogs Gameplay - The Map From End to End: link
Trailer síce pekný, ale toto dnešné video z ign ma uz potešilo menej. Pozeral som to na tv a niečo určite spravila kompresia videa,ale aj tak mi prišlo že doteraz sa ta hra ukazovala graficky v lepšom svetle /minimálne pokiaľ ide o next gen verziu,čo predpokladám že je aj na videu/. Ako hovorím časť detailov sa môže kľudne stratiť kompresiou videa,ale skôr ma zarazilo viditeľné doskakovanie detailov, objektov, chodcov. Na niektorých miestach to bolo dosť okaté,tak som zvedavý na ďalšie gameplay zábery, ktoré budú do vdania vychádzať.
dexter: u AC na PS4 byly titulky jen u videí, ostatní bylo v angličtině, snad proto že PS4 zatím nepodporuje ostatní titulky i když na disku to prej je přeložený všechno. Taky jsem čuměl, a proto mám strach že tady to bude stejný, ale fakt nevím.
Těším se až si to zahraju..Ale nebude to hned..
Pěkný trailer, již v úterý :)
nádhera
ako to bolo AC na ps4 ? boi prelozene len titulky a ostatne texty nie ?
PANTHER-CZ: tak ta informace ohledně cz titulků mě taky dost zajímá, ptal jsem se v JRC kde to mám objednaný, hledal jsem na netu a nikdo nic neví, mám opravdu obavy že to bude stejně pitomý jak s AC4 na PS4, ale uvidíme.
Co jsem se dnes díval na dnešní live stream na Gamespot, tak mi přišel model poškození u aut stejně arkádový jako v NFS. Například čelní srážka a prakticky žádná škoda na autech. [s8]
miky20 budeš kupovat season pass? a jestli jo tak odkud?
Mam objednano,v pondeli to je rano doma.Jen Zasadni vec ohledne cz titulku.Nevi nekdo zda to bude tak zle jak u Ac4 na Ps4.Vim ze je jeste brzy,ale tato informace je myslim nejen pro me dost podstatna.Diky za info.
Výbornej trailer.
prostě jasná volba jasná koupě [s6][s7][s6]
recenze ? Neni treba bobra hra to bude ... Povedeny trailer - ty auta vypadaji luxusne a vubec vsechno [s16]
Už mi ten hype začíná vadit a začínám přemýšlet že zruším předobjednávku. Kdy vůbec vylezou recenze?
Jsem připraven [s7]