Konzolista.cz

Watch_Dogs je konečně GOLD, vydání nic nebrání

novinkačtvrtek 15. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Watch_Dogs je konečně GOLD, vydání nic nebrání
Když na konci minulého roku Ubisoft oznámil odklad akční hry Watch_Dogs, zklamal tím nejednoho hráče. Zvláště po těch všech skvělých prezentacích, po kterých se na hru nešlo netěšit. Další odklad už ale nehrozí, protože dnes Ubisoft na svém blogu oznámil, že Watch_Dogs je po letech vývoje konečně dokončen (vývoj začal už v roce 2009), takže bude moci vyjít 27. května. Watch_Dogs vychází na konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360 a Xbox One. U nás bude dostupný pro první tři zmíněné konzole s českými titulky. Objednat můžete se steelbookem a bonusovými DLCčky - http://www.xzone.cz/watch_dogs.php3?a_aid=11051105 .
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (18)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
sova655
sova655 #gabrda_9
👎1

paráda :) chci PS4 verzi :)

kenji

Kostej:[s14][s6]diky za dobry komentar mas na to zdravy nadhled a to se ceni

eeeee
eeeee #můj názor

Majsta: naopak, nepouzit 1080p rozliseni je velmi rozumne a racionalni rozhodnuti. Vysvetleni naleznes zde: link Doufam ze u pravych nextgen titulu se to stane standardem. Plytvat vykonem na nepotrebne rozliseni ma smysl jen u her, ktere nedokazi rozumnejsim zpusobem vyuzit vypocetni vykon konzole.

A co se tyce schopnosti, tak i PS3 byla schopna her 1080p a presto se standardem ze stejnych rozumnych duvodu stalo 720p.

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

kenji : Je treba jit tvrde po komentarich tohohle typu ala Majsta a Martinrush a zase na druhou stranu je treba i pochvalit uzivatele kteri se snazi jako treba Pitrsone . Nerikam ze jsem nejaky svatousek - taky jsem tu za ty roky napsal mrte hovadin , ale kdyz tu bude fungovat ucta k zdravemu nazoru a naopak neucta k provokaci - tak se to tu casem zlepsi... Jinak doufam ze Watch Dogs nesklame .... Uz se na to tesim ...

kenji
👍1

Kostej: mame spolecnou rec diky[s14]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍1

Pitrsone : Mam z tebe radost posledni dobou pises rozumne komentare jen tak dal xD k tomu co pise Majsta a Martinrush se nema cenu ani vyjadrovat [s6] K tematu : Na hru se tesim kupuju v den vydani - GTAV jsem bohuzel vynechal - takze me ceka po dlouhe dobe mescka akce - Na Watch Dogs se mi libi novy herni system - bude zabava koumat kamery - okradat lidi - vybirat z bankomatu atd. Postava je navrzena dobre - strelba i pohyby kterymi postava dysponuje se mi libi - jen se modlim at neni rizeni aut moc arkadove - pokud bude jako v GTA - neni co resit ... ceka nas hra truchu z jineho soudku a prave proto je pro me velice lakava - co vic dodat ? at uz je 27 [s16]

Harnet
Harnet #SONY
👍1

Snad to dopadne dobre, kdyz jsme se tolik nacekali, trosku jsem zaskočen, ze to nebude 1080, ale to jeste z hry nedela spatnou hru [s6]

kenji
👍1

Jinak vsem preji aby si tuhle hru uzili kdyz uz museli tak dlouho cekat a nenechali si naladu zkazit od provokateru . Caute[s6][s6][s6][s6]

kenji
👍2

Majsta...mluvis stejne hovadiny jako Martinrush[s13]

kenji
👍3

Martinrush.....uz je ti lepe kdyz uz musis na tu hru kidat spinu aniz bys ji hral, kdyz ji nechces hrat nikdo ti ji nenuti a nemusis vsem tady zkazit chut svymi zvasty ale to je tvoje vec. Hezky den[s4][s16]

MARTASLJ
👎4

Podľa mňa hra bola hotová už v listopadu 2013 - tejto hre už ujel vlak. Je neskoro.

modjo75gajo

veru už ju mám pre ORDER tak sa veru teším aby som nemusel hrať iba BF4 a vidím že už majú niektorý moji známy to bude CO OP PATRCZ + AFRO :)

Robitus
Robitus #$Jednu Rybu!!$
👍18

MAJSTA dej si facku

ApsidalTill
ApsidalTill #One/U/PS4
👎4

Takže novinárska komunita už nebude mať o čom písať... aspoň hodinku

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍2

Konečně :) na tohle oznámení sem čekal [s12]

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍16

Martinrush : jak už jsem psal několikrát, nechápu lidi co se na nějakou hru netěší nebo o ni nemají zájem a pak na ní kidaj sračky. Běž si raději zahrát se svojí babičkou člobrdo, nebudeš tu aspoň spoustě lidem zvedat mandle.

AlbertA-CZ
AlbertA-CZ #Jihlava

No konecne. Prej k tomu dostanu i jeho ksiltovku.

miky20
miky20 #One& only
👍5

Jupí jej [s12] :)

Související články

Nejčtenější články