Watch_Dogs je konečně GOLD, vydání nic nebrání
novinka•čtvrtek 15. května 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: UbiSoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
fórum
Think before you sleep
Komentáře (18)
paráda :) chci PS4 verzi :)
Kostej:[s14][s6]diky za dobry komentar mas na to zdravy nadhled a to se ceni
Majsta: naopak, nepouzit 1080p rozliseni je velmi rozumne a racionalni rozhodnuti. Vysvetleni naleznes zde: link Doufam ze u pravych nextgen titulu se to stane standardem. Plytvat vykonem na nepotrebne rozliseni ma smysl jen u her, ktere nedokazi rozumnejsim zpusobem vyuzit vypocetni vykon konzole.
A co se tyce schopnosti, tak i PS3 byla schopna her 1080p a presto se standardem ze stejnych rozumnych duvodu stalo 720p.
kenji : Je treba jit tvrde po komentarich tohohle typu ala Majsta a Martinrush a zase na druhou stranu je treba i pochvalit uzivatele kteri se snazi jako treba Pitrsone . Nerikam ze jsem nejaky svatousek - taky jsem tu za ty roky napsal mrte hovadin , ale kdyz tu bude fungovat ucta k zdravemu nazoru a naopak neucta k provokaci - tak se to tu casem zlepsi... Jinak doufam ze Watch Dogs nesklame .... Uz se na to tesim ...
Kostej: mame spolecnou rec diky[s14]
Pitrsone : Mam z tebe radost posledni dobou pises rozumne komentare jen tak dal xD k tomu co pise Majsta a Martinrush se nema cenu ani vyjadrovat [s6] K tematu : Na hru se tesim kupuju v den vydani - GTAV jsem bohuzel vynechal - takze me ceka po dlouhe dobe mescka akce - Na Watch Dogs se mi libi novy herni system - bude zabava koumat kamery - okradat lidi - vybirat z bankomatu atd. Postava je navrzena dobre - strelba i pohyby kterymi postava dysponuje se mi libi - jen se modlim at neni rizeni aut moc arkadove - pokud bude jako v GTA - neni co resit ... ceka nas hra truchu z jineho soudku a prave proto je pro me velice lakava - co vic dodat ? at uz je 27 [s16]
Snad to dopadne dobre, kdyz jsme se tolik nacekali, trosku jsem zaskočen, ze to nebude 1080, ale to jeste z hry nedela spatnou hru [s6]
Jinak vsem preji aby si tuhle hru uzili kdyz uz museli tak dlouho cekat a nenechali si naladu zkazit od provokateru . Caute[s6][s6][s6][s6]
Majsta...mluvis stejne hovadiny jako Martinrush[s13]
Martinrush.....uz je ti lepe kdyz uz musis na tu hru kidat spinu aniz bys ji hral, kdyz ji nechces hrat nikdo ti ji nenuti a nemusis vsem tady zkazit chut svymi zvasty ale to je tvoje vec. Hezky den[s4][s16]
Podľa mňa hra bola hotová už v listopadu 2013 - tejto hre už ujel vlak. Je neskoro.
veru už ju mám pre ORDER tak sa veru teším aby som nemusel hrať iba BF4 a vidím že už majú niektorý moji známy to bude CO OP PATRCZ + AFRO :)
MAJSTA dej si facku
Takže novinárska komunita už nebude mať o čom písať... aspoň hodinku
Konečně :) na tohle oznámení sem čekal [s12]
Martinrush : jak už jsem psal několikrát, nechápu lidi co se na nějakou hru netěší nebo o ni nemají zájem a pak na ní kidaj sračky. Běž si raději zahrát se svojí babičkou člobrdo, nebudeš tu aspoň spoustě lidem zvedat mandle.
No konecne. Prej k tomu dostanu i jeho ksiltovku.
Jupí jej [s12] :)