Watch_Dogs – framerate test

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
Komentáře (11)
next-geny môžu zaujať akurát exluzivitami lebo za pc zaostávajú už od kedy vyšli... na základe multiplatform hier by som si konzolu nekupoval, navyše nie na základe WD ktorý je hrozne optimalizovaný a aj najvýkonnejšie pc majú rôzne problémy
A už se tu zase nadává na nextgen kvůli rozlišení. Nextgen není jenom o rozlišení, důležitý je především počet objektů na obrazovce, počítání AI (nejenom u nepřátel, ale celého "ekosystému" města) a další. Já osobně hraju na 42" TV v rozlišení 720p (plazma) a koukám na to z 1,5 metru. S rozlišením jsem spokojený. Větší rozlišení by sice bylo fajn, ale není pravda, že více pixelů = více zábavy. Neustále honit rozlišení je stejná blbost, jako honba za megapixely u foťáků. Vysoké číslo sice hezky vypadá v popisu produktu, ale lepší fotku ti neudělá. Jsou prostě důležitější věci, na které je třeba se soustředit.
720p mají staré konzole a 900p mají ty novější, ale pořád dost slabé. Je to prostě bída a next-gen se nekoná.
Nevím jak vám,ale mě běží Watch dogs na Ps4 v 1080p..a má to i na krabičce...a to sem zkoušel i v menu ps4 nastavit rozlišení pro vše automaticky a běží stále v 1080p..tak nechápu de berete 900p..to se snad týká jen old gen konzolí...já sem náramě s grafikou spokojen.A i spříběhem který je dost haněný..Inu co člověk to jiný názor a chut...
PS3fanboy Pro tebe by to nebylo tezke rozhodovani ani kdyby to bylo naopak, vid?[s1]
mik5: tohle není next gen aby to byla next gen hra musela by vyjít jen na pc,xone,ps4 :D
Podobná komprimovaná videa nemají žádnou vypovídací hodnotu, tohle srovnání vypadá spíš jako PS3 vs X360, vždyť ty auta vypadaj jako krabičky vod sirek[s14].
Já bych to musel vidět na své TV s mým nastavením, howgh.
Xone 26 fps při 792p [s6][s6][s6][s6] a 100 euro za konzolu navíc. PS4 stabilně 30 fps při 900p a o 100 euro levnější. Nechci do toho nikomu kecat, ale pro mě to není moc těžké rozhodnutí do jaké konzole půjdu.
Stejně je na tom steam PC power 1080P při stabilních 60 fps nejlépe a na to stačí PC za 15000kč.
Tak jestli tomuhle se řiká next gen, tak potěš bánbůh[s15]
Hrál sem to hodinu, víc fuck ne!!!
Zaujimavejsie by bolo vidiet nezamknuty framerate pri rovnakom rozliseni hry... Ale aj tak je zarazajuce, ze Ps4ka menej pada a ma mensi tearing ako Xko ktore ale bezi na nizsom rozliseni... Proste MS to dosral... ale tak to uz kazdy vi :), a to nehovorim jak posmesek, je to objektivna skoda proste pre fanuskov MS, ze sa Microsoft zameral na TV TV TV Kinect a kede co ine, ale HWerovo podcenil konzolu neskutocne... za 500eur... Fakt nechapem co sa blba navrhoval Xko....
A tak to bude u většiny multiplatforem, PS4 je prostě více našláplá! [s1]
Ale kua, kdo by se v tom takhle měl pořád pitvat?! Takřka neznatelné rozdíly..