Konzolista.cz

Watch_Dogs dostane dnes tři nové singleplayerové mise

novinkastředa 2. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Watch_Dogs dostane dnes tři nové singleplayerové mise
Hrajete ještě akční hit Watch_Dogs od Ubisoftu? Pokud ano, můžete si dnes zakoupit do něj tři nové singleplayerové mise, které přinese jeden balíček, obsahující ještě nové zbraně, perky a další bonusy. První mise The Palace se odehrává před policejní razií v luxusním paláci internetového magnáta. Ten má podrobnosti o spoustě lidech, dokonce i hlavním hrdinovi, a právě tyto informace budou cílem, přičemž musejí být získány dříve, než dorazí zásahovka. Druhá mise Signature Shot je podobná, ale tentokrát bude cílem biometrická zbraň, která byla propašována do Chicaga, a nyní ji má šéf místního gangu. Třetí mise Breakthrough se pak bude točit kolem nočního klubu.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
MikeCZ
MikeCZ #PS5

Každej tu brečí a příští rok si poběžíte pro novej díl :D

Chucky CZ
Chucky CZ #Chucky CZ

Trapné

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

Tuto je vážně humus, tuto má být zadarmo! Za pár dní tu hru s radostí hodím do bazaru :)

dado20
👍1

súhlas, táto "pecka" už je dávno z báráku...

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍3

Tohle by fakt mělo být zdarma...[s8]

Kethel
👍1

mnchuckster: Jo, Palace a Signature byly v DedSec edici a Breakthrough naopak ve speciální edici. Tak to je dobrej ojeb :-D

Matesino

Devillbringer: Promiň omylem jsem ti dal mračíka :) souhlas !

kepkin
kepkin #PLZEŇ
👍1

Ať si trhnou. Za ty prachy to má být součást hry a ne to pomalu dokupovat.

gumos22
gumos22 #Učitelskej
👍1

Všechny ty mise už tu byly v dedsec edici a některé pro předobjednávky. Takže žádné nové. Ale už se těším až vydají mise za T-Bona.

Devilbringer
👎1

Cena 7 dolaru, to si muzou nastrkat.

mnchuckster

Nejsem si jistej, ale myslím, že minimálně ty první dvě jmenované mise byly součástí Dedsec edice, z popisu mám pocit, že jsem je už hrál [s8]

divoch1207
👍1

presne to by malo byt urcite zadarmo

Související články

Nejčtenější články