Watch_Dogs dorazí s českými titulky na PS4, PS3, Xbox 360 a Xbox One
novinka•čtvrtek 6. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: UbiSoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (25)
Supr! Ještě kdyby byly k inFamous: Second Son, The Order: 1886 a Batmanovi :)
Ještě se rozhodnu, jestli PS4 či PC.
Tak to je neskutečná bomba CZ Tiutulky!!![s6]
Tohle mě strašně potěšilo :)
Co je to za divná češtin?
technická: proč má CZ titulky Xbox Done, když se u nás ani oficiálně neprodává ?
NÁDHERA...
Mám pocit, že se s nástupem nový generace konzolí karta obrací a nám - hráčům na konzolích - začíná s CZ lokalizacema u velkých her svítat na lepší časy [s14] Distributorům děkuju a nám hráčům gratuluju [s14]
na ps4 se prodá méně než na ps3, takže mne to překvapilo... jsem moc rád[s7]
CZ titulky budou pro mě asi největší motivace tuhle hru pořídit
Tohle bude mit obrovske prodeje a jsem rad, že se ji brzo dočkame :D ...exclusivne 4 mise pro SONY a CZ titulky [s7]
Mandaz: budou :)
Rozhodně mě to potěšilo :) Už jsem se bál že u starých konzolí to bude a u nových ne :D
Beriem späť,toto je už o niečom inom.link
Kdy Lorde pochopíš, že Ubi dělá jen jeden trailer sestříhaný z jedné, většinou hlavní, platformy? Vždyť to tak dělá už x let.
Lord_of_Angmar: Úplně stejné video má na svém YT kanálu Sony i MS. Je to prostě next-gen verze. Však uvidíš, až ukážou jak hra vypadá na PS3 a X360
Kachlo - prečo je tam teda písané že video bolo odstránené zo stránky Xbox.com a oficiálne oznámenie bude dnes neskôr?
Přec se musí ukázat v nejlepším světle. Kdyby chtěli o hru zmírnit zájem tak to pustěj z xboxu. [s6]
Ubisoft nevydává na každou verzi zvlášť trailer, je vždy jen z jedné, v případe WD PS4 nebo PC
Pre všetkých ktorí si myslia že ten dnešný trailer bol z PS4-ky tu je citácia z IGN:"Eurogamer reports that a since-removed video on Xbox.com revealed the date at the end of a trailer. An official announcement by Ubisoft is expected later today.".
Jestli to bude na PS4 s těma titulkama jako s Assassinem, tak potěš koště, ale jsem za lokalizaci rád.
Bomba [s7]
parada mam radost ....
Vzpominam
Luxus [s7]
Hlavně že jsem to říkal už před čtvrt rokem:-D