Watch_Dogs brzy dostane velké DLC Bad Blood


novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
novinka
Nová multiplayerová hra Empulse vyšla v předběžném přístupu na PC a Xbox Series X/S, PS5 verze se opozdí
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (11)
Pravda,též dlc kupovat nebudu...z velkého nadšení se to změnilo ve velké zklamání,příběh o ničem,mise podobné jak vejce vejici o vedlejších ani nemluvim a ani mp nic moc.
Ja si to myslim rovnako, ze to dobra hra nie je...Preto nerozumiem veciam, ze este ani polovicu veci nema niekto dohrane...Okrem nudnych hlavnych misii by som mal robit este nudnejsie vedlajsie sprostosti? To si robite srandu zo mna? Nechal som sa uchlacholit recenziami a hypom a chyba bola na svete...Aby som sa premahal a dohral nejaku hru...to sa mi nestava...
Newborec,,,,on chtěl napsat, že je to blbá hra.
Lukasholak: mohl bys prosím jazyk Tvého kmene přeložit do češtiny?
Ne diky tak skurvenou a bezduvhou hnus hru anad ani DLC nezachrani,,zabugovana jak svina, pribeh sepsany snad retardovaneho fanatica a nusnou pasaz no ostuda priste uz zadne watch dogs a preju jim at propadne tahle z acja za kecy a lzi na zacatku konference ze to je nova generace a next enginem no asi jsem skepi nebo oni jsou lhari !!!!!!!!
T-Bone je bezpochybně lepší charakter jak Aiden. Přijde mi prostě takový živější, takovej správnej magor.:D
no ja jsem zhruba v polovicce hry a uz me to nebavy,takova klasicka hra od ubisoftu,kde se mise opakuji az do zblazneni,takze dlc rozhodne kupovat nebudu.
Supr....[s6]
watch dogs [s7] Mozna koupim ale toho je hrozne moc co musim jeste dohrat v ty hre
Tak myslím,že T-Bone trumfne Aidena na plné čáře BADASS! :)
Tak akorát načasováno :)