Konzolista.cz

Wasteland 2: Director’s Cut vyjde pro PS4 a Xbox One v říjnu

novinkačtvrtek 30. července 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Wasteland 2: Director’s Cut vyjde pro PS4 a Xbox One v říjnu
Před několika týdny bylo oznámeno, že akční RPG hra Wasteland 2 se dostane v Director’s Cut edici i na konzole PlayStation 4 a Xbox One. Dnes bylo oznámeno, že o vydání se postará herní vydavatel Deep Silver, který hru uvede do prodeje v Evropě už 16. října letošního roku. Režisérská verze bude mít na konzolích vylepšenou grafiku, rozmanitější arzenál zbraní a další herní novinky, u nás na kartě se můžete podívat na sadu prvních obrázků - http://konzolista.tiscali.cz/games/onegame?link=wasteland-2-5776 . Těšíte se na Wasteland 2: Director’s Cut?

Zdroj: Tisková zpráva
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Wasteland 2: Director’s Cut vyjde pro PS4 a Xbox One v říjnu
Wasteland 2: Director’s Cut vyjde pro PS4 a Xbox One v říjnu
Wasteland 2: Director’s Cut vyjde pro PS4 a Xbox One v říjnu
Wasteland 2: Director’s Cut vyjde pro PS4 a Xbox One v říjnu
Wasteland 2: Director’s Cut vyjde pro PS4 a Xbox One v říjnu

Komentáře (9)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
up_er
👍1

tahle hra ma 50 hodin jen hlavni pribeh...lidi remcaji porad i kdyz o necom vi uplny hovno,to je narodni zvyk...a ty kecy o grafice sou jak od malych decek ze skolky

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍1

Naprosto skvělá hra a pro ty co mají rádi staré fallouty je to povinnost. the_edge: Ano je to velká hra. Rozhodně větší a propracovanější jak některé hry které se jenom tak na oko a reklamu tváří.

Ascendant: Co tady plácáš o grafice? Tahle hra má dostačující grafické spracování.

up_er
👍1
👎1

hra jde predobjednat za 900,- coz je vpohode cena...ja si to nenecham ujit, jeto vymazlena verze a na podzim jako delana

Sojka
Sojka #Playwalker
👍1

No je pravda že game cz kde jsem to četl,není vrcholem objektivnosti.Počkám na zdejší recenzi a pak se uvidí.

Algeroth
👍5

S ohledem na to, že toto je pravý duchovní nástupce původních Falloutů, tak rozhodně není důležitá grafika. A určitě bych netvrdil, že PC verze dopadla špatně, 81 na Metacritic mluvi jasne. Ano, pri startu nebyla úplně dokonalá a chyby se našly ale za tu dobu už vyšlo dost oprav. Věřím, že nás na PS4už bude čekat fajn RPG.

Sojka
Sojka #Playwalker
👎2

Čert vem grafiku ale u tohohle prej dost dobře nefungujou herní mechanismy to je pak v hajzlu.Je to škoda,čekal jsem bardzo víc.

Sojka
Sojka #Playwalker
👎2

Co jsem četl recenze na pc verze,tak to dopadlo bídně.Je to škoda tak nějak jsem čekal reinkarnaci starých falloutů.

strejda 🙋‍♂️
strejda 🙋‍♂️ #SONY jo? Aha
👍1
👎1

Toto jde mimo mě :D

the_edge
the_edge #dave3345
👎2

a to jako bude velka hra za velke penize?kdyz kouknu na grafiku cekal sem ze to bude arkada treba do 600

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články