Konzolista.cz

Warner Bros. připraví film podle hry Minecraft

novinkapátek 28. února 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Warner Bros. připraví film podle hry Minecraft
Indie hra Minecraft se stala celosvětovým fenoménem, skvěle si vedla nejen na PC, ale později i na konzolích Xbox 360 a PlayStation 3. V brzké době se navíc podívá i na next-gen konzole PlayStation 4 a Xbox One, takže se dá předpokládat, že mánie jen tak neskončí. O to více, když se v současnosti připravuje celovečerní film, na který koupil práva Warner Bros., jak dnes oznámil na svém twitteru Markus Persson. Více informací zatím nemáme, ale v brzké době bychom se měli dočkat oficiálního oznámení.
Zdroj: vg247
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Warner Bros. připraví film podle hry Minecraft
Warner Bros. připraví film podle hry Minecraft
Warner Bros. připraví film podle hry Minecraft
Warner Bros. připraví film podle hry Minecraft
Warner Bros. připraví film podle hry Minecraft

Komentáře (9)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
BruceLeeCZE

To bude nějaký gameplay :D

Predator
👍1

Blbost nezná hranice[s2]

Abe
👍1

Svět jde poslední dobou opravdu do hoven

TheMachineXYZ
👍1

Opravdu VELKOLEPÝ NÁMĚT na film :D

Arrozo
Arrozo #PS5
👍1

Jsme zvědavej o čem to bude...nejvíc si to dovedu představit jako "Lego film"...

jindram
👍1

tak tohle pro mě nezajímavý. Vše co se točí okolo Minecraft jde mimo mě.

RobotCZ
👍4
👎3

Pane bože za co mě trestáš, no to bude kravina!......stejná kravina je i hra. Co já měl tu čest, tak 5min a pak to šlo z disku pryč....na tuhle hru už jsem asi fakt starej.

Ale děti to baví, ať jsem u jakýhokoliv známýho, co má malý škvrňata, tak to všichni jedou.

lecheff
👍1

V podstate v sa to moze aj ujat - filmov o nicom je nepreberne mnozstvo, takze ten Minecraft velmi dobre zapadne do kategorie 10 % csfd priemer.

stillalive
👍9
👎1

Můj názor na Minecraft: Podle mě je to dobře vykalkulovaný požírač času. Nic víc, nic méně. Podle mého názoru je kvalitní zábava vždy vymezená časem. Desítky hodin jsou maximum. Stovky hodin jsou už jen otupělou závislostí. Proto chápu nadšení kolem této nekonečné šílenosti, ale nesdílím jej. Upřímně, raději si zahraji ten tzv. tunel s dobrým příběhem, památnými momenty a zábavným průchodem skrz až na konec.

Tím rovnou mohu odpovědět na téma novinky, že rád se podívám na film, který sežere třeba jen dvě hodiny, ale kvalitně mě pobaví. Hru neuznávám.

Související články

Nejčtenější články