Konzolista.cz

Warhorse Studios představí příští týden svoji novou hru

novinkačtvrtek 11. dubna 2024Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Warhorse Studios představí příští týden svoji novou hru
Je tomu už šest let od vydání povedené středověké dobrodružné hry Kingdom Come: Deliverance od Warhorse Studios, kterou si zamilovaly miliony hráčů po celém světě. Od té doby vývojáři pracovali na jejím vylepšování, ale zároveň se pustili i do vývoje své další hry, s nímž mají mnohem větší ambice. Výsledek jejich práce uvidíme velmi brzy. K oznámení jejich nové hry dojde už příští týden ve čtvrtek. Do té doby můžeme jen spekulovat, jestli půjde o zcela novou značku, pokračování Kingdom Come: Deliverance, o němž se sem tam v minulosti spekulovalo, ale nic oficiálně potvrzeno nebylo, případně něco jiného. Příští týden vám dáme vědět.
Zdroj: TZ
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (57)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
johnyital
johnyital #Au Rat

Jsem slovenské volby vůbec nesledoval, tak jsem si musel zjistit nejdřív, jestli vyhrál ten správný František Dobrotivý. Všechno nasvědčuje, že ne. Škoda tedy, že se už nedozvíme, jestli by projevení silného názoru u těch influlidí směrem k tomu druhému kandidátu mělo na ty smlouvy také tak nekompromisní vliv.🙂 Budeme dělat, že ano.

Btw hra, vzhledem k tomu, že se tu prošel mlsný kocour Leon a mňoukal něco o smetaně, získalo to u mne maximum jednotek pozornosti. Jsem napjatej jak kšandy, odpustím všechny bugy jen za to, že to bude zase něco z historie. Z historie, jakože opravdu historie, ne z historie podle nejnovějších trendů a pohledů. To by mi mrdlo.

Je divné, že Vávra má už dlouho čas na sociální sítě a podcasty, jakoby ho po prodeji někdo nenápadně odeslal s dobrým pitím a doutníkem do ústraní, aby to nemohl nějak "dezolátsky" kazit.

Kainé
Kainé #A2
😁1

@Brusle🛼: popravdě to nemělo asociaci s tebou 😁.

꧁༒♛Makléř♛༒꧂
😁1

@Kainé: "skrz scénu asi pochopili, jaká je to brusle, tak ho nikam nezvou."

hele jako... uklidni se😀

johnyital
johnyital #Au Rat
👍1

Tvl., tak linie zda se, rysuje se zřetelně . Bude to především o tom, jestli a jak velkej je Vavra kokot a hra bude stat v koutě zajmu jak mala pizda a utirat si nudle.🤪

Kainé
Kainé #A2

@Ashitaka: to píši dole, že kdyby podpořil druhou stranu, že je možnost, že z toho vyvázne.

Na to je potřeba si dívat ze strany Renaultu. Kdybys byl manager Renaultu, a i kdybys souhlasil s Veghovou volbou, tak ho stejně vyhodíš, pokud nechceš riskovat svoji práci.

czDante92
czDante92 #PSMR

@Kainé: ale ty to bereš z pohledu právního, a to já nezpochybňuju. Mě se nelíbí to, že Végh dostal sponzoring od Renaultu, za co on dostal prachy a káru a bůhví co ještě a Renault zase reklamu s tím že bude jezdit jejich autem a na slipech bude mít jejich kosočtverec, pak ale Végh vyjádřil svůj názor, a někdo v Renaultu se zalekl že by mohli jet s Pellegrinim na oslavu do Moskvy jejich autem a rozvázal spolupráci. Když pominu fakt že problém bude v tom že se přídal k ose zla a ne k těm dobrým podle Ivčy z Renaultu a popud k akci přišel od nějakého hrdinného obránce pravdy a lásky, tak jsem zastáncem toho, že svobodný člověk by měl mít určitou svobodu se vyjádřit minimálně k demokratickým volbám smlouva nesmlouva, a když už ne zákonem ošetřenou, tak prostě z nějakého vyššího principu.

G
G #🏮いただきます🏮

@czDante92: to je zaklad smluvni spolecnosti a kapitalismu. Opak je navrat k barbarstvi a vetvim na stromu. Lze se upsat tak de facto i k "otroctvi", ale za prihlednuti ze lidska vule je nezcizitelna (objektivne platne), je mozne takovou smlouvu porušit....a pochopitelne vratit plneni v patricny výši. Nic mezi

Kainé
Kainé #A2

@czDante92: sám to píšeš, má možnost odmítnutí. Neodmítl to, podepsal to, tak dodržuj, co tam je. Tohle není žádná dystopie, tohle je úplný standard. Dívej se, ja pracuji v realitách/financích, kdybych měl špatně nastavenou rezervační smlouvu, tak ohrožuji všechny strany a hlavně sebe.

Spousta realitáku dělá dvojstrannou, ovšem ta je na vodě, ale u soudu si s ní můžeš vytřít tak zadek akorát z pohledu realitáka. Pokud jako realiták jdeš do rizika, že podepisuješ dvojstranou, tak pak musíš na sebe vzít zodpovědnost, když se něco posere. To je smluvní svět prostě.

Já nerozumím, jak tohle někdo může zpochybňovat.

czDante92
czDante92 #PSMR

@Kainé: nejsem mimo, psal jsem že smlouva je smlouva, ale zase se mi nelíbí lehce dystopická představa toho že každá smlouva je úpis ďáblu, kde se můžeš jen usmívat a mávat a ve chvíli kdy řekneš něco co se nám nelíbí tak o všechno příjdeš. Protože s tímhle přistupem budou ve veřejném dění jen loutky co drží hubu a krok.

Americký komik Katt Williams se nedávno rozpovídal jak několikrát musel odmítnout smlouvy v řádech desítek milionů protože by se stal de fakto otrokem. Musel by dělat co šéfové řeknou, musel by říkat jen to co šéfové odsouhlasí a hlavně by musel mlčet o všem co se děje v zákulisí. Podobně mluvil i Dave Chappelle s tím že jak jednou kývneš tak je konec. A pár týdnů a to čtu jak Véghovi rozvázali smlouvu kvůli tomu že podpořil kandidáta do voleb tak si nemůžu pomoct ale vidím tu jisté paralely.

Takže promiň, ale vyjádřím svůj názor na něco co ovlivňuje celou společnost.

edit: a ještě k tomu Véghovu manažerovi napsala paní z Renaultu Slovensko "Za toto ja sa neviem postavit. Lebo z mojho pohladu nejde o respekt voci inemu nazoru. Ale podporu strany která klame a je kriva". Takže je jasné odkud vítr, repsektive stížnost na ÚVKSČ, ehm, tedy rozhodnutí k rozvázání smlouvy vane.

Kainé
Kainé #A2
😁1

@czDante92: jsi vedle jak ta jedle. Na to se nelze dívat z více stran, pokud máš ve smlouvě jasně uvedeno, chovej se apoliticky, tak není co řešit, tím debata končí. Navíc vyjádřil podporu až po podpisu smlouvy, nikdo na něho nic netahá, on porušil smlouvu až po podpisu smlouvy. On podepsal smlouvu, ve které znělo: "Chovej se apoliticky". Nechoval se tak, porušil smlouvu, tak má šmitec. Přeber si to na sebe, kdybys něco podepsal, tak přece chceš, aby druhá strana dodržela přesně to, co je ve smlouvě. Pokud nebudeš dodržovat smlouvy, tak rovnou jdi mimo systém do lesa.

Ten tvůj příměr je úplně mimo.

Ještě dodám, že kdyby podpořil druhou stranu, tak je slušná pravděpodobnost, že se to nestane, ale to je v pořádku. Ta firma reprezentuje nějaké hodnoty. Zjednoduším to: ""Koho chleba jíš, toho píseň zpívej". Pokud v současnosti promuješ západní firmu, tak je zcela logické, že ta firma nebude chtít mít v týmu člověka, co volí člověka, který prodává strach. Tohle je všechno o nějaké basic inteligenci a znalostech.

czDante92
czDante92 #PSMR

@mnaca: na to se dá dívat z více stran, jednak jak říkáš ty, měl ve smlouvě jasné daná pravidla, porušil je, konec diskuze. Ale taky na to jde koukat tak, že Végh vyjádřil svůj názor a podpořil kandidáta v demokratických volbách a já se ptám je to opravdu důvod k rozvázání spolupráce? Když se mě budou v bance při vytváření účtu ptát jestli jsem politicky aktivní, já řeknu že ne a oni pak vytáhnou komentář někde na facebooku s tím že jsem napsal že Jan Nový by byl super prezident a že Josef Novák je kokot a že mi ruší účet s tím že je to ve smlouvě, bude to fér? A nebo je opravdu problém v tom že podpořil špatného kandidáta? Protože tohle mi silně připomíná takové to "soudruhu s tímto postojem bohužel tvojí pozici musíme obsadit zapálenějším straníkem a s tou vysokou školou pro syna bych taky nepočítal".

Vávra v tomto případě nemá žádnou moc a je to spíš zamyšlení, nebo hudrování pro ty kdo ho chtějí poslouchat, podle toho co si vybereš, ale spousta lidí prostě odmítá jakoukoliv debatu s tím že to prostě je ve smlouvě a že Renault je soukromá firma a může si dělat co chce. A co třeba kdyby Jeff Bezos koupil Amazonský prales, ať má oba Amazony, vykácel ho a postavil tam sklad na toxický a radioaktivní odpad, samozřejmě vše legálně, taky by to bylo v pohodě když je to soukrémá firma co se řídí zákony? Nebo by možná byl prostor k zamyšlení se jestli to je úplně oukej?

Kainé
Kainé #A2
👍2

@mnaca: tak víš, jak to je. Do médii napíše, že pošle právníky, aby machrovala, ale za měsíc se dočteme, že v boji s korporátem neměla šanci, že nebude chcát proti větru nebo něco podobného. Kdyby nějaké právníky měla, tak s němi prvně tohle řeší. Nj, zaplacená politická podpora se nevyplácí.

@czDante92: protože je lhář, pokrytec, alibista? Každý jsme do jisté míry vše, co jsem napsal, on je ale ve všem extratřída a udělal si na tom v poslední době jméno více než na hrách. Jeho pravidelná strava je sraní do huby. Spíše bych tu otázku položil jinak. Proč Vávra neleží více lidem v žaludku?

Jinak nedávno Vávra vyskakoval všude, od DVTV až po Youtube, skrz scénu asi pochopili, jaká je to brusle, tak ho nikam nezvou.

Jen je potřeba si připomenout, že to je člověk, co obhajoval Cyberpunk při launchi jako nej hru posledních let a ten samý člověk napsal hejt článek na Skyrim.

buk va
buk va #Král Talismanu
❤️1

a Vávra, to je nějaká super hra, nebo proč na tohle téma všichni tak nábožně píšete? 🥹😁

Insertcoin

@mnaca: Ban Vávra 😁 To není člověk, to je životní styl.

Baltazar

V této době nám může pomoci jediná věc , a to je násilí ✋

czDante92
czDante92 #PSMR
👍5

Já nevím proč Vávra tolika lidem leží v žaludku, sice to je starej hejtr co rozumí všemu nejlíp, ale zase jeho názory nejsou úplně mimo a hlavně je nikam necpe, tak stačí se jeho profilu vyhnout a je vystaráno. A co se týče toho slavného banování, když si někteří lidé vzali na svá bedra křížovou výpravu proti dezolátům na internetech, a pod každým jeho příspěvkem kydají hnůj tak se nemůžou divit že dostanou OD SOUKROMÉHO UŽIVATELE blok. Já sem se s ním v komentářích snad dvakrát pohádal a pořád nejsem persona non grata takže ono stačí nebýt úplný kokot a jeho zástávání se svobody slova nebrat jako výzvu ze sebe udělat čůráka při každé příležitosti abys pak mohl říct "AHA! POKRYTEC VÁVRA BRÁNÍ SVOBODĚ SLOVA!".

Jinak pokud to bude KCD2 tak doufám v husitské války, ale nezlobil bych se ani třeba za nějakou tu střílečku ve stylu Hidden and Dangerous nebo Vietcong s podobným přístupem jako KCD.

Kainé
Kainé #A2
❤️1
😁1

@mnaca: díky!

takže Vávra je v současnosti na úrovni podprůměrného diskutujícího z Novinek.

Já vždycky žasnu, že tyhle pseudo-celebritky jsou tak tupé, že nezavolají ani právníkovi, jestli můžou něco žblebnout, aby jim to neposralo další smlouvu.

Kainé
Kainé #A2

@mnaca: a co teď mistr Vávra vlastně řeší? Krom pracovních socek, jsem se toho vzdal, tak jestli mi dáš krátký vhled do jeho zcela jistě hlubokých myšlenek. 😁

@Insertcoin: Já jsem si myslel, že on už je jen milionář z chatrče a hry dělat nebude, tak alespoň v tomhle překvapil.

Jsem zvědav, jestli bude režírovat, nebo bude jen producent.

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍1
😁1

@Wan Migo: Hlavně aby tam byly lázně!

Wan Migo
Wan Migo #😆
😁1

A budou tam kadibudky?

Polux
Polux #Modří už vědí.
👍1

Já jsem hlavně zvědavý, zda s novou hrou přešli na unreal nebo se budou dál pachtit s cryenginem s vysvětlením typu "už jsme do customizace a optimalizace nalili tolik prachů, že to teď přece nevyhodíme z okna". Protože pokud zůstanou na cryenginu, tak to bude úplně stejný bugfest jako v případě KCD. CDPR už to pochopil, teď se ukáže, jak je na tom WH.

Insertcoin
👍3
😁2

@mnaca: Já jsem v rámci duševní hygieny zrušil jak FB tak X, takže už mi zůstávají jen mlhavé vzpomínky, ale dokážu si představit tu jeho svobodu slova ;)

NinJuice
NinJuice #synthwave
👍1

@spoock: Spíš bych se bál, aby to vůbec bylo aspoň stabilních 30 fps.

Spoock
Spoock #geek
👍1

Uvítal živější svět, lepší optimalizaci a méně bugů. Snad byla jednička dobrou platformou pro vyspělejší pokračování. Trochu se bojím, že to pojede na konzolích v 30 fps.

Insertcoin
😁2
👍1
👎1

Zábavnější jak sledovat Vávrovo mindráčky na FB to být nemůže...

stillalive

Tak na to jsem velmi zvědav 😎

G
G #🏮いただきます🏮
😁5

@Acemax67: m-m-m-máááám to! link

Arrozo
Arrozo #PS5
👍2

Neco ve stylu Hidden and Dangerous 1 bych si dal…dvojka me ale uz tak nechytla….

TimeSplitter
TimeSplitter #PC Mamrd Race
😁2

@Deadsp@ce: Vsadime se? :D

Acemax67
Acemax67 #VYDIS

Nebo je to proste válečný kůň, chápete ne? Zkuste si ten obrázek dát do Photoshopu a vytáhnout jas. Ale já vám to neporadil, jasný?