War Thunder: Ground Forces - Launch Trailer

Tvoje reakce na článek
Galerie
































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Připravuje se hraný film podle úspěšné videohry Sea of Thieves
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (15)
na tohle se vazne tesim az si koupim ps4 tak tohle bude prvni hra co budu hrat.
jen doufam ze sony do te doby neprosadi plateni za free to play co si nedavno nechala patentovat (15 dolacu mesicne za vsechny free to play).
Zz3r0o-CZ: na pc máš větší možnost volby, na čem hrát. Navíc myš+klávesnice je pro casualy. ale je fakt, že jsem to zkoušel na ovladači a moc mi to nešlo :D každopádně, jestli mě ta hra zase nějak víc chytne, tak jdu do pořádnýho knyplu [s12]
Je fakt sranda si tady číst ty komentáře jak se tady fanatici pořád dokola hádají o ničem :D kdybyste si radši každej hleděli svého a byl by klid. Hrál jsem na každym PS a na Xbox fakt nadávat nemusim a několik her se mi z něj dost líbí. War thunder bude pecka, hrál jsem hodně Wot a tohle na PS4 bude super a cross play určitě potřebujem, takovou základnu zas PS4 verze nemá: 1300 lidí online 80 bitev vs PC 100 000 lidí několik ticís bitev, jako nechci čekat furt na bitvu 2 minuty! sice to bude těžký, ale aspoň nějáka výzva:)
Robot: jj, taky se nemuzu dockat [s6] tahle hra je pro me splnenej sen [s14]
zZz3r0o....jo taky si myslím, ustřelím mu prdel v kyčli ptákovi hned hned po ujetým metru. Než se vzpamatuje s myší kde vůbec je, tak ho pošlu druhou salvou rovnou na vrakáč :-D
Jináč no mazec, já se těšim jak malej. Co si budem povídat lítat mi nejde :-)....Navíc celá hra bude v češtině, takže úplná radost.....no už se těšim na Tygra, Panthera a M26 Pershing, ale pochybuju že je vyfasuju hned ze začátku :-(...njn. Budu si je muset na Inmaxovi holt vystřílet :-D
inmax aby Ti to nedopadlo jako s Diablem 3 kde bylo receno ze na konzoli se hraje o hodne lepe jako na PC :-) navic nevim teda gamepad bude na tohle urcite vhodnejsi jako klavesnice s mysi.... :-)
nemozem dospat, fakt sa tešim už aby som to zajtra opáčil:)
JinKazama: jo niekto má rad skopové:) niekto zasa kreténov:)
смерти фашисты !!!!!! Yakovlev,Mikoyan ilyushin [s1] link
jooo tanky to bude luxus.. muj verny druhu tanku t 34
Parada ....
Takže budu potkávat ovce?Super zpráva.Mám rád skopové[s6]
tož kdo se hlásí? klidně vás z PC sejmu, plejky :D
taky nepotřebuju cross play - ale na tanky se těšim [s14]
cross-play již v tomhle updatu? Mám takový pocit, že jsem na ofic. stránkách četl "Soon after the major update"
Jupiii :)