Konzolista.cz

War Thunder: Ground Forces - Launch Trailer

novinkaúterý 3. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: War Thunder: Ground Forces - Launch Trailer
Multiplayerová free-to-play válečná hra War Thunder si získala na konzoli PlayStation 4 spoustu příznivců. Tento týden se fanoušci mohou těšit na velký update, přinášející několik zajímavých novinek – třeba možnost hrát s PC hráči, ale také vychází velké rozšíření Ground Forces, přidávající do hry obrněná vozidla, tanky a další vojenskou techniku. Nyní vývojáři z Gaijin Entertainment vydali na rozšíření launch trailer, podívat se na něj můžete níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

War Thunder: Ground Forces - Launch Trailer
War Thunder: Ground Forces - Launch Trailer
War Thunder: Ground Forces - Launch Trailer
War Thunder: Ground Forces - Launch Trailer
War Thunder: Ground Forces - Launch Trailer
War Thunder: Ground Forces - Launch Trailer
War Thunder: Ground Forces - Launch Trailer
War Thunder: Ground Forces - Launch Trailer
War Thunder: Ground Forces - Launch Trailer
War Thunder: Ground Forces - Launch Trailer

Komentáře (15)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
the_edge
the_edge #dave3345

na tohle se vazne tesim az si koupim ps4 tak tohle bude prvni hra co budu hrat.

jen doufam ze sony do te doby neprosadi plateni za free to play co si nedavno nechala patentovat (15 dolacu mesicne za vsechny free to play).

inmax

Zz3r0o-CZ: na pc máš větší možnost volby, na čem hrát. Navíc myš+klávesnice je pro casualy. ale je fakt, že jsem to zkoušel na ovladači a moc mi to nešlo :D každopádně, jestli mě ta hra zase nějak víc chytne, tak jdu do pořádnýho knyplu [s12]

manhunter-CZ

Je fakt sranda si tady číst ty komentáře jak se tady fanatici pořád dokola hádají o ničem :D kdybyste si radši každej hleděli svého a byl by klid. Hrál jsem na každym PS a na Xbox fakt nadávat nemusim a několik her se mi z něj dost líbí. War thunder bude pecka, hrál jsem hodně Wot a tohle na PS4 bude super a cross play určitě potřebujem, takovou základnu zas PS4 verze nemá: 1300 lidí online 80 bitev vs PC 100 000 lidí několik ticís bitev, jako nechci čekat furt na bitvu 2 minuty! sice to bude těžký, ale aspoň nějáka výzva:)

Vojta_cz

Robot: jj, taky se nemuzu dockat [s6] tahle hra je pro me splnenej sen [s14]

RobotCZ

zZz3r0o....jo taky si myslím, ustřelím mu prdel v kyčli ptákovi hned hned po ujetým metru. Než se vzpamatuje s myší kde vůbec je, tak ho pošlu druhou salvou rovnou na vrakáč :-D

Jináč no mazec, já se těšim jak malej. Co si budem povídat lítat mi nejde :-)....Navíc celá hra bude v češtině, takže úplná radost.....no už se těšim na Tygra, Panthera a M26 Pershing, ale pochybuju že je vyfasuju hned ze začátku :-(...njn. Budu si je muset na Inmaxovi holt vystřílet :-D

Zz3r0o-CZ-
Zz3r0o-CZ- #Zz3r0o-CZ-

inmax aby Ti to nedopadlo jako s Diablem 3 kde bylo receno ze na konzoli se hraje o hodne lepe jako na PC :-) navic nevim teda gamepad bude na tohle urcite vhodnejsi jako klavesnice s mysi.... :-)

dado20
👍1

nemozem dospat, fakt sa tešim už aby som to zajtra opáčil:)

JinKazama: jo niekto má rad skopové:) niekto zasa kreténov:)

FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T

смерти фашисты !!!!!! Yakovlev,Mikoyan ilyushin [s1] link

alex33cz

jooo tanky to bude luxus.. muj verny druhu tanku t 34

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Parada ....

JinKazama
JinKazama #Kazama

Takže budu potkávat ovce?Super zpráva.Mám rád skopové[s6]

inmax
👍2

tož kdo se hlásí? klidně vás z PC sejmu, plejky :D

nightwishmaster

taky nepotřebuju cross play - ale na tanky se těšim [s14]

cagvan

cross-play již v tomhle updatu? Mám takový pocit, že jsem na ofic. stránkách četl "Soon after the major update"

Vojta_cz

Jupiii :)

Související články

Nejčtenější články