Konzolista.cz

War Thunder dostane podporu pro Project Morpheus

novinkapondělí 18. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: War Thunder dostane podporu pro Project Morpheus
Velká MMO hra War Thunder je mezi hráči na konzoli PlayStation 4 hodně oblíbená, přičemž vývojáři už dříve slíbili, že ji hodlají do budoucna podporovat menšími i většími updaty. Poslední den GamesComu vývojáři z Gaijin Enternaiment prezentovali demoverzi, která vůbec poprvé byla hratelná na VR headsetu Project Morpheus, a podle všeho jsou dojmy novinářů velmi kladné, i když samozřejmě bylo vidět, že vývojáři zatím na implementaci stále pracují. Každopádně až se Project Morpheus dostane někdy na pulty, War Thunder ho bude podporovat, což je určitě pro hráče této hry dobrá zpráva.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

War Thunder dostane podporu pro Project Morpheus
War Thunder dostane podporu pro Project Morpheus
War Thunder dostane podporu pro Project Morpheus
War Thunder dostane podporu pro Project Morpheus
War Thunder dostane podporu pro Project Morpheus
War Thunder dostane podporu pro Project Morpheus
War Thunder dostane podporu pro Project Morpheus
War Thunder dostane podporu pro Project Morpheus
War Thunder dostane podporu pro Project Morpheus
War Thunder dostane podporu pro Project Morpheus

Komentáře (2)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

Jo, to prirozený rozhlížení z kabiny letadla ve WAR THUNDER by se mi líbilo, stejne tak u aut v závodních hrách, to ne, že ne. Co me ovšem na tý fotografii zaujalo, to je periferie s kniplem a s plynovou pákou! Doprkenný vohrady, tak podporuje PLAYSTATION 4 u WAR THUNDER nejaký letecký "joysticky" nebo nepodporuje? Zkoušel nekdo nejaký kniply nebo hraje snad nekdo WT na PS4 dlouhodobe s takovou periferií? Ta videohra by me bavila o to víc [s14]

Romo, ani bych se moc nedivil, kdyby se ty VR brýle od SONY (PROJECT MORFEUS) dostaly do prodeje do jara 2015 [s14]

romo

To bude paráda..hra je to super a takhle to bude nááářez.Ale taky záleží kdy dokončí vývoj těchto brýlí a kolik budou stát.Na PC je ve vývoji ten Occulus a tam jsou myslím ve vývoji trochu dál a pořád se na tom pracuje.Nevíte někdo kdy budou v prodeji?To bude ještě nějaký rok trvat,né? [s13] ...aby to nebylo až na PS5 [s8]

Související články

Nejčtenější články