War Thunder dostane na PS4 češtinu

Tvoje reakce na článek
Galerie
































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Připravuje se hraný film podle úspěšné videohry Sea of Thieves
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (24)
Gaijin nejako zamakal v poslednej dobe. Po dlhom období bez pacthu oznamujú jednu novinku za druhou. Len tak ďalej.
Dúfam, že súčasťou nadchádzajúcich patchov bude popri inom aj úprava menu tak, aby sa dalo pohodlne ovládať gamepadom a nie tak krkolomne ako doteraz.
Tak to je supr!!! Za každou Češtinu jsem rád[s16]
Za boha nevím jak se dostat do hry a bojovat s tankama?
Martin to menu je prehledne a vse je jasne xD jedine co me vadilo kdyz jsem mel ps4 novou bylo ovladani kurzoru pres ten dotykac na Ds4 Jeste bych chtel aby se litalo jen stejne tridy proti sobe - litam ve 4 tride a musim bojovat proti Mig-9 a dalsim stihackam - je to nefer [s8]
Cz - super [s16]
Takže to moje orodování bylo přece jen k něčemu.
Teď ještě cross play...
inmax: Přešně, War Thunder na PC je česky už hodně dlouho, ted přišla ale nová verze češtiny, která je mnohem lepší. Fungují i oficiální české stránky. Píšu to jen proto aby se vědělo, že tvůrci hry opravdu češtinu nezanedbávají. Byla tam jako jeden z prvních jazyků, hned po těch světových. Tak že docela úspěch.
já to radši v AJ [s14],Ale aspon je vidět že na nás aspon trošku myslej [s14]
To jsou vánoce :D PC verze má češtinu už dávno, včetně dabingu [s12]
[s7]To uz mne asi zlomi a kupuju PS4: )
sotysnake-to zas ne :)
Radoooost.... takhle by to melo vypadat u kazde hry... hosi dekujem
Asi koupím i nějakej větší balíček s tankem :) Paráda!
smrtijed: tak ted už u toho budeš sedět nonstop [s6]
Paráááda :)
Ty kraso narez uz aby to bylo hlavne dnes budou ty Tanky.
still: taky si říkám [s6]
Za mě palec nahoru, každá hra v cz lokalizaci je pro mě velký + !!
Ja nestacim valit oci :-O. Tomu rikam pece o zakaznika. Pro me jednoznacne nejlepsi hra na PS4. Kazdej tady picuje na free to play hry, ale War Thunder mi zatim poskytuje nejvic zabavy. O prikladnem pristupu k hracum ani nemusime diskutovat. A za kvalitni hru zaplatim klidne v souctu i 3.000,-, nez koupit 5 prumernych her. To nemluvim o tom, ze tanky pridaji zadarmo a nedoji hrace nejakyma vydridusskejma cenama za DLC ... Volba, kolik kdo chce do toho investovat je na kazdem hraci a NEKUPUJI ZAJICE V PYTLI. Klobouk dolu, mam radost.
pul roku po vydání,ve hře zdarma a oni si vzpomenou na naší malinkou zemi,to teda klobouček.[s12]
No tohle je vynikající zpráva. Vždycky je to potěšující, když má člověk hru v mateřštině.....Navíc u hry, která je zadarmo si toho cením víc. Takovejhle přístup tvůrců je super. Ostatní by si měli vzít příklad
že bych to zase začal hrát?[s6]
To vzdy potesi, hra jinak bezvadna.
No to bude mít brácha radost :)