Výzvy v Driveclubu jsou od včerejška online
novinka•pátek 5. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
Komentáře (14)
The Crew supr hra.Pojte cesi parit.A preji vsem Ps hracum krasne Vanoce.A na dupane hry v roc2015.Moje prezdivka je prambic11.[s6]
Drive Club stoji za prd.Hrajte raci The Crew.To bomba hra.[s8]
K TÉMATU..
Automobilovou videohru DRIVECLUB si zrejme porídím už na Vánoce, tak jsem rád, že si jí užiju bez potíží a hezky naplno. Jo, už se celkem teším [s14]
MIMO TÉMA..
Platit si službu PS+ kvuli "demu" z videohry DRIVECLUB? Nic proti podobným podivínum, ale platit si rok clenství kvuli demoverzi jakýkoliv hry, to muže udelat jenom totální trouba. Bez pardonu. Normální, selský rozum používající clovek (který by stál jenom o jedno demo) by si službu PS+ predplatil až v dobe, kdy by se ono demo objevilo na PS STORE nebo si proste koupil plnou verzi, nic nerešil a v klidu si hrál [s14]
Ale jak tak pozoruju ten internetový mumraj (všeobecne), tak to vypadá, že v dobe, kdy Matka Príroda rozdávala rozum, byla spousta lidí asi na dovolený mimo planetu Zemi....jinak si ten prudký nárust lidský hlouposti v posledních 10 letech nedovedu vysvetlit [s14]
Super hned zítra po noční vyzkouším [s16]
Takhle brzo jsem to nečekal.
Taky mě to se*e, ale po tom dlouhém čekání jsem nevěřil vlastním očím už jen za ty fungující challenges.. A na čisté okruhové závodění si tak prostě počkám na GT7 no..
petju , naprostý souhlas , taky nechápu nad čím tady většina juchá radostí , když nefuguje privát , hra bez privátu je k hovnu , ale některým to prostě nevadí
hnfcz: Myslím, že se jedná jednoduše o obchodní tah. Být hra hned k dispozici na PS+ zdarma, potom by každý hru jen jednoduše stáhl, protože členství PS+ má zřejmě skoro každý na PS4. Takhle byli i pluskaři nuceni hru koupit. Ale až hra na PS+ bude, tak se jistě hráčská komunita Driveclubu značně rozroste.
Toho startu hry je velká škoda. Driveclub patří mezi nejlepší arkády, které jsem kdy na konzolích hrál a na druhou stranu, aspoň hra byla doladěná opravdu na 99% krom online režimu. Výzvy jsme s bráchou už zkoušeli a jsou vážně super. Velkou motivací je snaha o překonání rekordu, které není nemožné jeho překonání poskytuje značnou motivaci pro další výzvy. Nový obsah je taktéž vynikající.
nevěřil sem vlastním očím :)
takže už jdou vytvářet privátní závody se vším všudy ?
Zaprvé: Konečně! ... a zadruhé: Je to bomba!!
Času dost.
A kdy to ty hovada hoděj zdarma na PS+.To už neřeknou.Chtěj aby lidi čekali a dál platili PS+.To si Sony asi libuje kolik přibylo členů,který si zaplatili členství hlavně kvůli této hře.