Vývojáři ze Supermassive Games by chtěli vytvářet hry pro více platforemnovinkaSCEE
ps4psvr

Vývojáři ze Supermassive Games by chtěli vytvářet hry pro více platforem

Martin Šmíd
Studio Supermassive Games v posledních letech spolupracovalo výhradně se Sony, z čehož vznikl třeba v minulém roce vydaný horor Until Dawn, který si vedl dobře v recenzích i u samotných hráčů. Protože jde o nezávislé studio, vývojáři by chtěli do budoucna pracovat na hrách, které si budou moci zahrát i hráči na ostatních platformách. „Jsme nezávislé studio a byli bychom rádi, kdyby si naše hry mohlo užít v budoucnu širší publikum. Úzce jsme spolupracovali se Sony v posledních osmi letech, spolupráci jsme si užívali. Pořád máme se Sony skvělý vztah,“ říká Pete Samuels. V současnosti vývojáři pracují na hrách Tumble VR a Until Dawn: Rush of Blood, které vyjdou pro PlayStation VR.

ZdrojDualShockers

REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Galerie

22 obrázků

Hra v článku

Until Dawn: Rush of Blood
ps4psvrUntil Dawn: Rush of Blood

Střílečka

Redakce
Vývojář
Supermmasive Games
Vydavatel
SCEE
Vydání
13. října 2016

Komentáře (10)

  • Smileface
    Smileface

    Je to logické, každé nezavisle sludio chce aby se jejich hra dostala k co nejvíce lidem. Držím jim v tom palce.

  • hrc.jena
    hrc.jenaPS5
    3

    meli by se zamyslet!!Jesstli nahodou diky tomu, ze vytvareli hry prave vyhradne pro Sony, znich neudelalo to cim jsou.Retez je tak silnej, jako jeho nejslabsi clanek!!Kdo potom oceni ze dve oka jsou silnejsi nez ostatni ,kdyz retez praskne?

  • Cobra
    Cobra
    2

    Hráč123: treba druhý dil bude i na Xone,hra to byla skvělá!

  • Hráč123
    Hráč123GameCave
    1

    Rad bych si zahral neco na styl until dawn I na xku...ale jak pise Drak...zapracovat na optimalizaci..a to vlastne plati obecne pro vyvojare...hlavne na xboxu..

  • miomao
    miomaoP + V
    3

    Ještě přidat CZ a byla by to dokonalost!

  • Drakersss
    Drakersss❇RHCP❇
    1

    Co ? spíš by se nejdřív měli naučit hru pořádně optimalizovat pro jednu platformu a pak vydávat i na další platformy. Jelikož pády až k 20fps zrovna dobrý nebyly. Každopádně hra jako taková byla bomba a hru jsem si užil :).

  • CERMI1985
    CERMI1985LížuProlapsy
    2

    Until Dawn 2?Nevaham...bavil jsem se paradne.Hlavne poprvne samozrejme

  • xDante1986
    xDante1986Gamer
    1

    Souhlas, hodně povedená záležitost, jen doufám, že zapracují a dotáhnout ty volby... nebylo jich tam zas tolik, ale člověk se bavil královsky.

  • L8ck3
    L8ck3
    2

    Taky bych bral. Nejlepší horor co sem teď hrál.

  • Cobra
    Cobra
    7

    Chci Until Down 2 !

Napsat komentář

Chceš se zapojit do diskuze?

S účtem můžeš komentovat a hodnotit, sledovat hry ve wishlistu, sbírat achievementy a psát do fóra.