Vývojáři z Ready at Dawn zavzpomínali na začátky

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
Komentáře (21)
the order vypada dobre ale co se gameplaye tyče zda se mi to suche ... asi nebudu brat day1 ale až slevni kvuli pribehu ...
Nechápu tu cenzuru tady.. :( Spíš, než ochranu před sprostými slovy bych bral diskusi s možností odpovědi ke konkrétnímu příspěvku ;)
Jinak, u každé velké věci je spousta emocí. Je vidět, že The Order nebude zas až tak bezvýznamnou záležitostí ;)
Komentář byl uzamčen
Příspěvek porušuje pravidla komunity.
Komentář byl uzamčen
Příspěvek porušuje pravidla komunity.
Komentář byl uzamčen
Příspěvek porušuje pravidla komunity.
Spravne Montanko
Borci umi a na Order se tesim moc.[s16]
Shuhei Yoshida byl ten, kdo nám věřil a dal šanci, navždy mu budeme vděční,“ říkají vývojáři. [s7] [s7] [s7]
Ten človek ma kur*vskej čich na hry a studia! SONY by mela odkoupit to studio [s6]
CRU5T,,jenom jsem se ptal. Abych měl jasno. Tady nešlo o něco jako "výsměch".
NEMAM PENIZE NA KONZOLI : Ja se stebou neminim handrkovat o kravinach . Mam rad tohle studio a hry ktere dela - The Order 1886 podle gameplay zaberu vypada paradne - pokud se ti nelibi zarad spatecku , nebo napis neco k tematu ....
Švorc guy: Quantum Break a XONE měl na mysli... pokud si pozorně prohlédneš klávesnici ležící před tebou, lehce si všimneš že C a X leží vedle sebe. Usuzuji, že se jednalo o překlep. Pokud se pletu tak se omlouvám :)
MARTASLJ: Mohu se Tě zeptat, čistě ze zvědavosti. Které herní mechanismy z roku 2005 máš konkrétně na mysli?
QB na CONE ?
No sympaticki pani, hlavne, ked sa im podarilo rozrast a priniest svetu nie zle hry. Toto obdivujem. Order by som podla toho co som zatial videl prirovnal k Ryse. Cize vizualne namakana zalezitost, priam benchmark, avsak hratelnostne hodne ploche a nezaujimave. Nebudem vynasat sudy ake to bude, avsak musim sa priznat, ze som skorej skepticky... No drzim im palce aby to dopadlo lepsie nez cakam :).
Nemám peníze QB na ´XONE taky nevyšlo a je tam samý koment že to je best hra a že je to lepší jak hry na PS4
A kdybych měl nick Adolf, byl bych špatnej jenom proto, že se tak jmenoval jeden pomatenec ?
Drsnej kancl!!! [s6][s6][s6]
Recenze ? [s6] rekl bych spis slogan - ale co budu neco vysvetlovat nekomu kdo ma nick " NEMAM PENIZE NA KONZOLI " [s6][s6][s6][s7][s7][s7]
"Máte rádi TLOU ? Tak The Order 1886 si zamilujete."
Drsný. Nikdo to ještě nehrál a on to už recenzuje [s6][s6][s6][s7][s7][s7]
Vyvojari z Ready at Dawn nejsou zadni amateri moc jim fandim ...Ma te radi Tlou ? tak The Order 1886 si zamilujete ... Jsem rad ze tu je tohle studio ktere dela pro Playstation .
No práve The Order: 1886 vyzerá byť ich najslabší súčasný projekt. Tie mechaniky hry ako z roku 2005.