Konzolista.cz

Vývojáři z Ready at Dawn zavzpomínali na začátky

novinkaneděle 10. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Vývojáři z Ready at Dawn zavzpomínali na začátky
Zakladatelé studia Ready at Dawn v předchozích dnech zavzpomínali na své začátky, které nebyly vůbec jednoduché, ačkoliv dříve pracovali v Blizzardu a měli slušné zkušenosti. Podařilo se jim ale studio založit, přičemž bylo nejprve složeno z pěti členů, ale i tak začali hned pracovat na hře Daxter pro PSP. „Když s námi byla podepsána smlouva na hru Daxter, neměli jsme ani tuto kancelář. Vše, co jsme měli, byla naše reputace. Shuhei Yoshida byl ten, kdo nám věřil a dal šanci, navždy mu budeme vděční,“ říkají vývojáři. Studio Ready at Dawn se následně rozrostlo i díky hrám ze série God of War, přičemž v současnosti vývojáři připravují ambiciózní akční hru The Order: 1886 pro PlayStation 4, která vyjde příští rok v únoru. Níže v novince se můžete podívat na fotky ze začátků Ready at Dawn.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (21)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Krox
Krox #noping out

the order vypada dobre ale co se gameplaye tyče zda se mi to suche ... asi nebudu brat day1 ale až slevni kvuli pribehu ...

CRU5T

Nechápu tu cenzuru tady.. :( Spíš, než ochranu před sprostými slovy bych bral diskusi s možností odpovědi ke konkrétnímu příspěvku ;)

Jinak, u každé velké věci je spousta emocí. Je vidět, že The Order nebude zas až tak bezvýznamnou záležitostí ;)

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

Komentář byl uzamčen

Příspěvek porušuje pravidla komunity.

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Komentář byl uzamčen

Příspěvek porušuje pravidla komunity.

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

Komentář byl uzamčen

Příspěvek porušuje pravidla komunity.

moderntalking

Spravne Montanko

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👍1

Borci umi a na Order se tesim moc.[s16]

Harnet
Harnet #SONY
👍2

Shuhei Yoshida byl ten, kdo nám věřil a dal šanci, navždy mu budeme vděční,“ říkají vývojáři. [s7] [s7] [s7]

Ten človek ma kur*vskej čich na hry a studia! SONY by mela odkoupit to studio [s6]

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

CRU5T,,jenom jsem se ptal. Abych měl jasno. Tady nešlo o něco jako "výsměch".

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

NEMAM PENIZE NA KONZOLI : Ja se stebou neminim handrkovat o kravinach . Mam rad tohle studio a hry ktere dela - The Order 1886 podle gameplay zaberu vypada paradne - pokud se ti nelibi zarad spatecku , nebo napis neco k tematu ....

CRU5T
👍1

Švorc guy: Quantum Break a XONE měl na mysli... pokud si pozorně prohlédneš klávesnici ležící před tebou, lehce si všimneš že C a X leží vedle sebe. Usuzuji, že se jednalo o překlep. Pokud se pletu tak se omlouvám :)

CRU5T

MARTASLJ: Mohu se Tě zeptat, čistě ze zvědavosti. Které herní mechanismy z roku 2005 máš konkrétně na mysli?

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

QB na CONE ?

Aligator
Aligator ##PlayGames
👍1

No sympaticki pani, hlavne, ked sa im podarilo rozrast a priniest svetu nie zle hry. Toto obdivujem. Order by som podla toho co som zatial videl prirovnal k Ryse. Cize vizualne namakana zalezitost, priam benchmark, avsak hratelnostne hodne ploche a nezaujimave. Nebudem vynasat sudy ake to bude, avsak musim sa priznat, ze som skorej skepticky... No drzim im palce aby to dopadlo lepsie nez cakam :).

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍4

Nemám peníze QB na ´XONE taky nevyšlo a je tam samý koment že to je best hra a že je to lepší jak hry na PS4

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👎6

A kdybych měl nick Adolf, byl bych špatnej jenom proto, že se tak jmenoval jeden pomatenec ?

TheMachineXYZ
👍1

Drsnej kancl!!! [s6][s6][s6]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍7

Recenze ? [s6] rekl bych spis slogan - ale co budu neco vysvetlovat nekomu kdo ma nick " NEMAM PENIZE NA KONZOLI " [s6][s6][s6][s7][s7][s7]

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👍4
👎3

"Máte rádi TLOU ? Tak The Order 1886 si zamilujete."

Drsný. Nikdo to ještě nehrál a on to už recenzuje [s6][s6][s6][s7][s7][s7]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍4

Vyvojari z Ready at Dawn nejsou zadni amateri moc jim fandim ...Ma te radi Tlou ? tak The Order 1886 si zamilujete ... Jsem rad ze tu je tohle studio ktere dela pro Playstation .

MARTASLJ
👎12
👍2

No práve The Order: 1886 vyzerá byť ich najslabší súčasný projekt. Tie mechaniky hry ako z roku 2005.

Související články

Nejčtenější články