Vývojáři z Crytek UK nechodí do práce, vývoj Homefrontu ohrožen

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
Komentáře (30)
martas: crysis 3 je linearni, ale spis nez koridor to jsou propojene areny. Nekde vetsi, nekde uzsi, stejne jako u Crysis 1, kde druha polovina hry byla slaba. Oproti C1 stavi C2 a C3 i na vertikalnim smeru, C1 je proti nim placka. Crysis 2 mel vylepsene ovladani i kdyz bohuzel prisel o moznost lehnout si, to jedine me na nem mrzelo, ale hlavne se uspesne snazil o lepsi hratelnost i kdyz to kazily nektere nedomyslenosti, ktere byly odstraneny ve tretim dile, ktery tak ma hratelnost nejlepsi. Proste Crytek tu hru na zaklade zkusenosti opravoval a ladil, az ji vybrousil do klenotu. Ted jeste musi vybrousit sve PR, kvuli kteremu se k nemu mnozi stavi nepretelsky a odmitaji prijimat jeho hry i kdyz se zlepsuji.
Nevim co to vykladas o te grafice, skoro jako by sis me s nekym spletl, kde jsem psal, ze grafika je pro me dulezita?
Tretí diel je jednoznačne najhorší - už čistý koridor rovnako ako druhý diel. Prvý diel stále hrávam, pretože sa na tých mapách dá skvelo vyblázniť s nanosuitom - nehovoriac o perfektom MP, ktorý je takisto pokazený v 2.dieli - čisté CODKO len s Nanosuitmi. Zaujímavé že "EEEEE" tu vraví takto o grafike, keď preňho je tak dôležitá - on potrebuje vždy nejaký zvláštny exkluzívny efekt pre seba, aby ho potešil. Netreba 1080p ale nejakú špecialitu [s6]
Kdyby je koupila Sony, tak by mi to udelalo radost. Engine maji nejspis kvalitni (verim Vavrovi, ze si vybral dobre) a to by mohlo predstavovat prinos pro vsechny Sony studia. Crytek by ani nemusel delat hry, staral by se jen o engine a prizpusoboval ho potrebam ostatnich studii. I kdyz ND by se toho sveho asi vzdaval nerad :-).
Pan T: aspoň je SONY naučí dělat hry
Možná že z toho nakonec bude Sony studio: link
Stinky:Jeho to hlavne moc nezajima,jen se prisel vyprazdnit.900p[s7]
fando: jestli nerozlišuješ Německo od VB, tak tím se pak hodně vysvětluje.
EEEEE i když s prvním odstavcem je to spíš individuální( mě se např. hrály dobře všechny tři díly) ,druhý odstavec ano, i když já si myslím, že jak grafika (vymazlená[s6]) tak skvělá hratelnost jdou skloubit (ne vždy to tak je), nadruhou stranu masy nemasy, je to jako se ženskou, ať je jaká je člověk si přece jenom vybírá i očima[s6]
Crysis ma naopak vzestupnou herni kvalitu a 3. dil byl jednoznacne nejlepsi z cele serie. Nejmene povedeny byl prvni dil zamereny az prilis na grafiku a s nepovedenou hratelnosti predevsim druhe poloviny hry.
Co se tyce dulezitosti grafiky, tak ta je bohuzel dulezita z marketingoveho hlediska a prodeju z duvodu preferenci masoveho konzumniho hrace a to i pres to, ze prilisny duraz na grafiku spojeny se snahou hru prizpusobit siroke mase hratelnosti prilis neprospiva. Dusledkem jsou linearni naskriptovane tunely, kde jsou hraci prilis svazani scenarem a spis nez hraji, tak jen posunuji dej ve vymazlenem prostredi.
Ale zrovna Crysis, pres reci cryteku o grafice, na hratelnosti svych titulu pracoval a zlepsoval se.
Crytec UK, to jsou Němci, jak sviňa branku[s6]
Zaujímavé, že aj keď sú na konzoliach tak upadajú a veľká konzolová komunita, ktorá sa tu bije do pŕs ako nakupuje tak je Crytek v prdeli...Ale tak keď vidno tie vaše hry stále v bazare[s6]
No v čase, keď ešte robili len na PC tak neboli v krachu. Vidíš ako začala teraz firma padať ako začali robiť aj pre konzoly [s6] Proste už si nemohli dovoliť urobiť kvalitnú hru lebo ich obmedzoval slabý výkon konzol a tak fanúšikovia ich kvalitných hier sa na nich vysrali a samozrejme mali aj vyššie náklady keďže nerobili už len naj jednu platformu a konzoláci sa im na ich hry vysrali a PC-čkári už z dôvodu, ktorý som uviedol. Crysis 1 - krásna zábavná hra, ktorú hrám práve teraz. Crysis 2 a 3 už otrasné koridory...Ďakujeme konzoly za zničenie výbornej FPS, ktorá bola iná od tých nudných FPS-iek. Takže asi tak [s6]
Vždy mě rozesměje "Keby zostali na PC...." To by ani to Crysis 2 nevyšlo, možná tak nějaký f2p model :)
Mám pocit že za krach muže WAREZ[s16]
tak nevím ale podle vašich příspěvku asi nikdo nehrál Crisis numero uno,protože to byla super FPS
Ta firma mi chybět nebude, ale těch lidí je mi líto [s8]
Keby zostali na PC v takej forme v akej boli pri vydaní Crysis 1 tak by v pohode fungovali ďalej, lenže oni si mysleli že urobia na konzolach dieru do sveta, nasilu expandovali, vydali Crysis 2 ktorý bol nakoniec na konzolach v predajoch viacmenej fail, potom zistili že f2p FPS ich nezachráni a nakoniec prišlo len ľahko nadpriemerne RYSE ktoré sklamalo a RYSE 2 vývoj sa zrušil... Crytek spravil veľmi veľa zlých rozhodnutí v krátkom časovom horizonte. Si neuvedomili, že keď robia už multiplatform tak sú aj náklady vyššie, viac zamestnancov a celkovo sa im to nevrátilo späť, boli nenažraní a tak to aj dopadlo, jednoznačne dúfam, že Homefront 2 vydajú a kiež by sa im zadarilo.
To pro ne ale bude problem vzhledem k tomu jak umeli optimalizovat na ps3...me chybet urcite nebudou, nikdy neumeli delat kvalitni hry a toto je jen nasledek.
Nekrachnou, stačí jim aby udělali cokoliv na PS4 v 1080p a 60fps a prachy se jen posypou[s6]
Martinrush já se nesměju krachujícím firmám a zamestnancum v žádném odvětví narozdil od tebe.
Martinrush tady jde o lidské osudy a ne o nějaké tvé virtuální žvásty a nudných hrách tak se uklidni. Jde vidět ze o životě vis kulový protože co jsi řekl je nesmysl , právě v dnesni dobe firmy vyrábějící kvalitu mají problémy právě kvůli levnym šmejdům který lidi kupujou casteji. Ale tvoje firma jmenem zakladni škola zcela jistě nezkrachuje, to se neboj[s6]
Martinrush můžeš mě prosím te vysvětlit co je vtipnyho na tam ze nějaká firma krachuje, lidi nedostávají peníze a tak nechodí do práce. Možná ze az ty jednou dorostes tak budes chodit do práce a az tvůj zaměstnavatel bude mít problémy a ty nedostaneš výplatu tak to bude taky vtipný? Taky by si chtel aby se ti lidé smáli? Dej si studenou sprchu a nafackuj si když to podcenili tvoji rodice protože ty hovna co tu generuješ fakt nemají obdobu.
ja som si to prečítal dostatočne nepotrebujem si to čítať znovu ,nikto nenapísal nič smerované xku až potom tvojom hlúpom komentári tam dal starky posmešok smerom k ryse ... si tu v téme jediný čo tu potreboval tahať ps vs xbox a práve také komentáre často začínajú zbytočným flamom ...
Adam -> Asi sis nepřečetl všechny komenty, nebo sis je přečetl špatně, v obou případech doporučuji přečíst je znovu, každopádně žádný XO vs PS4 flame se nekoná, tak klídek.
Pád veľkej značky vždy zamrzí ale má to aj svetlú stránku,grafici dizajnéry atď určite teraz nepôjdu ku lopate a pod neakým kvalitným štúdiom môžu tvoriť skvosty ak sa dostanú pod dobré krídla :) time nechápem z akého dôvodu tu zase ťaháš ps4 vs xko...
Slim -> Zřejmě máš úplně jiný vkus než já, ale je tu spousta multiplatforem, na které se chystám a taky hry jako Horizon 2, Fable, Crackdown a plno dalších exkluzivit, komplet E3 seznam exkluzivního obsahu už si ani nepamatuju, tohle je jen to, co mi zrovna blesklo hlavou, jsou tady ale haldy věcí, které budou jen na X1 a neskutečně se na ně těším. :) A samozřejmě nové Gearsy, ale na to si ještě budu muset počkat. [s8] Nicméně jak jsem řekl, každý má jiný vkus. :) Já se těším na Xboxové hry. [s1]
Tak je znat, ze Ryse bylo terno a Cryteku hodne pomohlo. :-D Pokud padnou, tak me osobne rozhodne schazet nebudou.
TimeSplitter: Všechny skvělé hry co vyjdou jsou hlášeny na PS4 na xone mě bohužel nic neláká
Martin -> Chyba, grafika je na prvním místě podle většiny majitelů PS4. Vývojáři ještě s Xkem neumí pracovat, protože se karta obrátila a vývoj je horší na Xko + je PS o něco výkonnější (což mi játra nežere, při správné optimalizaci se z Xka dostane dosti podobného ne-li stejného výsledku), nicméně zatím je situace taková, že jediné, co Plejky mají, tak je 1080p a 60 fps a hned je to považováno, za to nejdůležitější. Vaše hry vypadají o chlup lépe a je to pro vás nejzásadnější věc. Ale já se vám nedivím, když jste nějakých 7 let sledovali, jak 90% multiplatforem vypadalo lépe na o rok starším Xboxu... Tak si to vychutnejte, dokud můžete. :) Klidně si hoňte brka nad 1080p, já budu ale radši hrát všechny ty skvělé hry, které brzy vyjdou, nebo se ještě chystají. Skvělou grafiku si užiju i tak a HLAVNÍ je stejně HRATELNOST, lépe řečeno ZÁBAVA. A o tu bude postaráno. [s16] Takže ciao a Cryteku přeju hodně štěstí!
Néé :/ Ať si každý říká co chce, ale já mám Crytek rád a jejich hry jsem si vždy užíval, na Crysis a také pomlouvané Ryse budu vždy v dobrém vzpomínat, taky první Homefront mě bavil a vlastně asi všechno, co jsem od nich hrál. Na druhej díl Homefrontu jsem čekal dost dlouho a teď když byl konečně oznámen, tak má být zrušen?! Doufám že ne, snad je Deep Silver koupí, nebo aspoň zainvestují vývoj hry, aby pomohli Cryteku z nejhoršího. [s13]
no ono se tezko chodi do práce když cloveku neplatej,sam to znam,doufam,ze zjednaj napravu,protoze to je moje oblibene studio,drzim palce