Konzolista.cz

Vývojáři vysvětlují, proč nebude Dungeon Defenders II na Xbox One

novinkapátek 6. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Vývojáři vysvětlují, proč nebude Dungeon Defenders II na Xbox One
Na konci minulého roku studio Trendy Entertainment oznámilo, že jejich hra Dungeon Defenders II vyjde i pro konzoli PlayStation 4, a to jako konzolová exkluzivita. Dnes Philip Asher vysvětlil, proč hra nebude na Xbox One, nebo alespoň proč hru zatím pro tuto konzoli neplánují. „Opravdu milujeme komunitu na PlayStationu a v současnosti politika Sony dělá z PlayStationu 4 ideální platformu pro nás, zvláště když Dungeon Defenders II vyjde formou free-to-play,“ řekl svůj důvod Philip Asher, marketingový ředitel Trendy Entertainment. Ten rovněž dodal, že zatím je PlayStation 4 verze stále ve vývoji, vývojáři na ní pracují každý den, takže nemůže říci, kdy se zhruba objeví. Také nedokáže slíbit, že to bude zároveň s PC verzí, ale budou se snažit, aby vyšla co nejdříve.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Vývojáři vysvětlují, proč nebude Dungeon Defenders II na Xbox One
Vývojáři vysvětlují, proč nebude Dungeon Defenders II na Xbox One
Vývojáři vysvětlují, proč nebude Dungeon Defenders II na Xbox One
Vývojáři vysvětlují, proč nebude Dungeon Defenders II na Xbox One
Vývojáři vysvětlují, proč nebude Dungeon Defenders II na Xbox One

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
laicearo

Protože je to ještě větší krám než ps4 a to je sám o sobě ubohý směšný krám a ostuda všech řádných hráčů. PC power

Beastial Dante

Celým srdcom prajem tuto hru PS4 kde takéto hry patria[s1]

kumpan632

Proste ps4 je jejich hlavni platforma!

Phlips

A určitě to bude free to play? Jestli jo, tak to bude teda pěknej do*eb a už z principu to hrát nebudu... :/

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍2
👎1

Protože ho xone nezvládne. Hru lze koupit tedy na steamu. link a nikde tam nečtu že by hra byla free-to-play

ondras
ondras #ondrasu
👍2
👎1

Vývojáři vysvětlují... ať si to čtu jak čtu, tak vlastně žádně vysvětlení nevidím. [s6]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

bf333 [s6]

bf333
bf333 #Ravens
👍6
👎1

Proste SONY[s7]