Konzolista.cz

Vývojáři věří v Xbox One verzi Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

novinkačtvrtek 12. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Vývojáři věří v Xbox One verzi Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
Akční MMO RPGčko Final Fantasy XIV: A Realm Reborn patří k nejlepším hrám, jaké si můžete v současnosti zahrát na konzoli PlayStation 4, což bylo jasně čitelné i z naší nadšené recenze. Producent hry Naoki Yoshida dnes během E3 řekl, že v současnosti diskutují s Microsoftem o možnosti Xbox One verze. „Opravdu bychom chtěli udělat Xbox One verzi. U Final Fantasy XIV: A Realm Reborn jde především o kompatibilitu mezi platformami, aby všichni mohli hrát spolu. Nechceme rozdělovat naší komunitu podle platforem. V současnosti mluvíme se společností Microsoft a snažíme se je přesvědčit, že jde o dobrou cestu,“ řekl Naoki Yoshida. Rozhovory jsou v pokročilé fázi, i když tedy Naoki Yoshida řekl, že zatím má Microsoft spíše zamítavý postoj. Věří ale, že nakonec vše dobře dopadne. Každopádně i po dohodě by Final Fantasy XIV: A Realm Reborn v brzké době zřejmě nevyšel na Xbox One, protože na této verzi se zatím nepracuje. V současnosti se vývojáři zaměřují jen na dodatečný obsah.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (3)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
AdamekDave
👍1

hral som iba betu ale bavilo ma to moc dobrá hra len tie mesačné poplatky by to nemuselo mať.nechápem čo MS vadí na hraní v otvorenejšej komunite čim viac ľudí tým viac zábavy či už v pvp alebo v behaní dungeonou

Deshien
👍1

MS odmita crossplatform hrani u FF14..... verilo se ze jde o technicke veci jako uzavrenost Live nebo to ze square trvalo na to aby se dalo hrat bez goldu ale ono prd.. MS se proste boji ze jejich hraci uslysi o lepsi verzi nebo dostanou hroznou naloz v PVP [s6][s6][s6] nechapu to,bat se opravdu nemusi horsi verzi nez tu pro PS3 opravdu mit nebudou,tam uz to bylo na hrane toho co se da vubec prodavat.MS by si pral uzavrene servery jen pro xbox one hrace a to square zatim odmita.... je to hrozna skoda protoze cim vetsi zakladna hracu tim lepsi a Realm reborn se stal totalnim prekvapenim a nejlepsim FF dilem za posledni roky ale take rozhodne best MMo ktere na konzolich vubec existuje,,

eeeee
eeeee #můj názor

Jsou znamy duvody, kvuli kterym to MS odmita? Alespon ramcove, technicke, obchodni?

Související články

Nejčtenější články