Konzolista.cz

Vývojáři v Ninja Theory pracovali na hře Razer

novinkapondělí 18. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Vývojáři v Ninja Theory pracovali na hře Razer
Vývojáři ze studia Ninja Theory v minulém týdnu oznámili svoji novou hru Hellblade pro PlayStation 4, na kterou se nejde netěšit. Dnes na své oficiální stránce uvedli, že než se na ni pustili, připravovali i celkem ambiciózní titul Razer na Unreal 4 enginu pro PlayStation 4 a Xbox One, který byl ale následně zrušen. Razer byl podle vývojářů velkým scifi kooperativním dobrodružstvím, v němž by museli hráči bojovat za Zemi, kterou napadla mimozemská rasa. Hra se nacházela jen v počátečních fázích vývoje, ale nedostala nakonec zelenou od vydavatele, který ji měl financovat. Vývojáři vydali z této zrušené hry i několik videí, na která se můžete podívat níže v novince. To je asi i vše, co z Razeru kdy uvidíme.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (2)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Bax666
Bax666 #RPG/FPS
👍1

Vypadá to dobře, je škoda že se vydavatel rozhodl tak jak se rozhodl[s8] ... Aspoň bude Hellblade a vydavatel si financování téhle hry v budoucnu třeba rozmyslí [s4]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍1

joj,škoda [s13]

Související články

Nejčtenější články