Vývojáři se omlouvají za stav právě vydané adventury Tintin Reporter: Cigars of the Pharao

novinka  9
Martin Šmíd, 8. 11. 2023 11:11
Tento týden vyšla pro PC a konzole nová dobrodružná hra Tintin Reporter: Cigars of the Pharao, která je založena na komiksové předloze od belgického kreslíře Hergého. Bohužel se ukazuje, že hra nevyšla zrovna v ideálním stavu a k dokonalosti má docela daleko. I proto už vývojáři ze španělského studia Pendulo Studios přispěchali s omluvou a slíbili nápravu.

 „Chceme se podělit o důležitou informaci ohledně naší nové hry Tintin Reporter: Cigars of the Pharao. Navzdory našemu snažení si ti, kteří si hru koupí během vydání, nebudou moci užít v takové podobě, v jaké jsme zamýšleli. Jsme odhodláni tuto situaci vyřešit co nejrychleji. Potřebné updaty dodáme v následujících týdnech a zároveň budeme skrze své kanály naslouchat veškeré zpětné vazbě. Tintin Reporter: Cigars of the Pharao je náš zatím nejambicióznější projekt a dáváme do něj své srdce. Jsme odhodláni tomu, abychom slavnému reportérovi vzdali tu nejlepší poctu a potěšili vás jako hráče. Nepřestaneme, dokud nedosáhneme tohoto cíle. Děkujeme za vaší trpělivost,“ stojí v oznámení vývojářů.

O tom, v jakém je hra stavu, museli vývojáři vědět. Je proto zvláštní, že i přes tuto skutečnost byla hra vydána. Klidně je ale možné, že vydání bylo mimo kontrolu studia. Vydavatelem je společnost Microids. To ale nemění nic na tom, že se nyní hra dostane k hráčům v rozbitém stavu. Moc vývojářům nepomáhá ani skutečnost, že si fanoušci objednávali i sběratelské edice, které se prodávají za zhruba čtyři a půl tisíce korun. 

Zdroj: TZ

Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh

xsxps5ps4xone
Microids , Pendulo Studios
Datum vydání hry:
7. 11. 2023
Žánr:
Adventura
KARTA HRY

Komentáře