Konzolista.cz

Vývojáři reagují na připomínky ke včerejšímu videu z The Order: 1886

novinkasobota 24. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Vývojáři reagují na připomínky ke včerejšímu videu z The Order: 1886
Včera Sony nečekaně uspořádala stream s novými gameplay záběry ze své akční hry The Order: 1886, která je ve vývoji pro konzoli PlayStation 4. Nyní se k tomuto videu, ukazující tři týdny starou verzi hry, vyjádřili vývojáři a reagovali tak na některé dotazy. Každý se určitě pozastavil nad plynulostí, která nebyla ideální, ale mohl za ní především stream. V současnosti hra běží stabilně na 30fps. Dále si někteří všimli, že hrdinové mají méně detailní oblečení, ale to vývojáři vysvětlili tím, že mají jen jiný oblek ve scéně, který se hodí více pro boj, staré budou mít v jiných levelech. „Ceremoniální uniformy jsou používány na jiných místech,“ říkají. Rovněž dodali, že od minulého roku doznala grafika vylepšení, což je vidět hlavně na detailu obličejů postav (viz obrázek níže). Abychom si ale nějakých změn všimli, měli bychom si podle vývojářů počkat, až hru uvidíme na televizi, protože videa na internetu i streamy dost zkreslují a nenabízí spoustu detailů.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (28)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
bosshunter78
bosshunter78 #Sony.Ms.N.

eeeee - věnuj se laskavě tématu a nerozpoutávej tu Tvou oblíbenou TLOU vlnu nepochopení,děkuji.

eeeee
eeeee #můj názor

Komentář byl uzamčen

Příspěvek porušuje pravidla komunity.

RobotCZ

Tak hra vypadá opravdu famózně, že by konečně grafický pozlátko nextgenu?. Co si budeme povídat ta kvalita videa z youtrubky je věc druhá.....Bohužel mám takovej neblahej dojem, aby to nebyla striktně lineární akce, kdy právě díky tý filmovosti si nebude moc odskočit hlavní hrdina ani na hajzlík, aniž by mu to před tím vývojář striktně nenaprogramoval....nerad bych aby to byl takovej pseudo Virtua Cop.....no snad se tedy mílim a budu mít možnost projít misi více než jedním korytem.

Týhle hře držim palce už od začátku díky tomu retro vzezření, páč to mi sedí jak prdel na hajzl....Takže to shrnu na hromadu. Držme klukům (a jenom klukům, páč tohle by ženská nenaprogramovala, páč na to nemá koule) palce snad i u nohou ať to neposerou....ať to má skvělej děj, ať se to ještě líp ovládá a hraje a ať to nejni dej bože lineární tuneloid.

stillalive
👍2

The Order 1886 si zahraji ze stejného důvodu jako třeba jsem hrál Dead Space 3. Filmové pojetí hry od hratelnosti až po samotné vyprávění příběhu. Za revoluční bych označil hru, která po svém vydání změnila obraz následující videoherní scény minimálně ve svém žánru. Naposledy to byl The Last of Us po jehož vzoru se začal probouzet k životu žánr survival hororu razantním způsobem. Ze všech stran se nahrnula četná oznámení a v takovém případě se jedná o převrat. Když jeden zásadní impuls rozjede novou kapitolu. Jestli The Order 1886 bude revoluční nelze nyní tvrdit, ale pokud by se stala takovým vzorem jako TLOU ve svém zařazení, tak by se po odstupu určitého času dalo něco tvrdit. Nepochybuji, že hra bude minimálně dobrá. Jestli bude supr skvělá se dozvíme až výjdou recenze a hlavně, až si ji zahrajeme.

PS. Souhlasím že videa z Youtube a především stream jsou po vizuální stránce polotovary.

Dreik
👍3

Ale ja to aj tak nechápem jak kurva dokážete z 3 minútového videa hry ktorá bude mať dajme tomu aspoň 8-10 hodín a určite ešte nie je ani vo finálnej fáze určiť či sa jedná o revolúciu alebo či to bude mať dobrý príbeh alebo, že či to je kopírka Gears of War a na jakej úrovni je zábavná tá hra.... a mnoho mnoho podobných kecov.... Vám to musí niektorým naozaj kvalitne jebat na hlavy. (Inak týmto hru nejako neobhajujem ani nezhadzujem len sa vyjadrujem k niektorým komentárom.)

the_edge
the_edge #dave3345

vsichni doufate ze to neodlozi,ale ja spis doufam ze to nezeskaredi jak je dnes v mode.ale tak po pruseru jmenem killzone 2 trailer v dobe kdy to jeste nebylo v mode si to snad nedovoli

Harnet
Harnet #SONY
👍1

Stinky Johnny: Amen bratre, vystihnul si to uplne presne [s6] [s6]

bjelda
👍1

So far so good.Grafické zpracováni je jisto jistě revoluční stejně tak by měla být destrukce a fyzika,ale to se dozvíme pravděpodobně až na E3.Z toho co všechno sem viděl tak toto je moje nejočekávanější hra hned po U4.Ted už jen doufat že to neodloží na 2015.

miky20
miky20 #One& only
👍3

Harnet: neměň prosimtě, neměň.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍6

Harnet: život s mozkem v hlavě, který ti umožňuje, dělat ta správná rozhodnutí, je prostě nádherný[s6]

Harnet
Harnet #SONY
👍5

SONY si na exclusivky potrpi a to je videt i tady, jsem 20let s PlayStation a menit to nehodlam, The Order day 1 [s7]

Kill Zone

InFamous: Second Son

Drive Club

The Order: 1886

The Last Of Us

Uncharted

Kill Strain

Entwined

Bloodborne

Guns Up

Without Memory

The Last Guardian

God of War

Project Beast

Per to do me SONY [s7] [s6]

Arrozo
Arrozo #PS5

Jasně, že vždycky se bude něco někomu líbit a druhému ne...to není nic k řešení přece...

Jinak, hra vypadá výborně, což je patrné i z videa i z dnes přiloženého obrázku. A myslím si, že se bude i dobře hrát těm, kdo mají rádi tento typ her..

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍3

Martinrush : taky nechválím vše co je od sony, jen píšu jestli se mi hra líbí nebo ne. Alan Wake je taky tunel a je bezkonkurenční, zatím jsem nehrál hru s tak pohlcující atmosférou. Jestli na xbox vyjde alan 2 z poloviny tak dobrej jako jeho předchůdce tak bez mrknutí oka ztrčí kde co do kapsy.

Maverick_cz
Maverick_cz #G.B. club
👍2
👎1

revoluce tomu říká/la jenom sony.. nemyslím, že je tady někdo, kdo se s tím ztotožňuje. Je to prostě jenom dobře vypadající a hezky stylizovaná hra.. víc se z toho videa stejně nedá poznat. Rozhodně to ale z dosavadní ukázky nelze označit za shit, jak je to tu od některých prezentováno.

Mně tohle hypování ze strany Sony extrémně připomíná MS a jeho "pojďme zničit sony". Jak sony, tak MS to v tu chvíli oznámení se znalostí věcí snad nemohli myslet ani trochu vážně a podezírám je jen z rychle a snadno nabytý reklamy a rozmíchání bojů v první linii xboxfanatics vs psfanatics. Přecijen, kupovat konzoli pouze z věrnosti a nenávisti vůči té druhé se taky počítá :o)

Starky
Starky #NaughtyGod
👍11

Koukam, ze Xkari maji dohrano.

Asi to hrali na Xbonu, proto tolik negace. :-D :-D

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍12

Soudit hru z dvou minutovýho gameplaye z toho je 1 minuta filmeček je odvaha. To prostě nejde, ale to málo co jsem viděl se mi moc líbí. Quantum break měl jen gif obrázek a xbox fans byly nadšení a keci typu nej hra roku. Hoši už raději nehulte a kupte si ps4.

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Jsem zapomel : May 2014 [s7] [s11]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍9

Zajmave dva tabory - jedni tvrdi odpad a druzi hru chvali ... jde vydet ze spousta lidi uz ani nepozna dobrou hru , kazdy je jak male decko co ceka hnet na startu ps4 tu nejvetsi next gen hru pod sluncem a jak to neni zase ona - tak je to okamzite shit ... Tesim se na dalsi vysoce odborne nazory na The Order 1886 po E3 ...

JinKazama
JinKazama #Kazama
👎5

dado20 :Na tebe nedám dopustit[s6]

dado20
👍10

:D hlavne že píšeš:D ostatne... díky bohu za to

JinKazama
JinKazama #Kazama
👎5

dado20: Ignorace máslo[s9]

dado20
👍14

tu je reakcia Games.cz na hovadá ktoré sa včera predvádzali v novinke k Ordru - ( áno Kazama aj o tebe tam píšu )

link

Kazama: ak potrebujes zvracat verím, že záchod doma máte....

MikeCZ
MikeCZ #PS5
👍3

Tak proč nedaj na stažení video v plné kvalitě :/ než tyhle keci.

JinKazama
JinKazama #Kazama
👍1
👎1

risix: 1080 60fps?Já jsem spokojenej[s9]

risix
👍17
👎1

JinKazama: Neboj tohle nebude jak s Forzou 5...

altar
altar #Dagra_22
👍1
JinKazama
JinKazama #Kazama
👎15
👍4

To už známe link

pitrsone
pitrsone #Trololo
👎6
👍5

Jó jsem první. [s16]

Související články

Nejčtenější články