Vývojáři ještě jednou o odkladu Zaklínač 3: Divoký hon
novinka•čtvrtek 11. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Cenega
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (10)
Lepsi nez vydat nedodelek, ale stejne je videt, ze se jim to rozpada pod rukama a nezvladaj projekt v danem case a kvalite.
OK tento přístup oceňuji, i když mě to v hlouby duše sejří neboť jsem počítal s 24 únorem, ale nevadí hlavně ať to kluci vydají odladěné a bez větších bugů a také ať již neodkládaj další termín to pak přestanu věřit že to do příštích vánoc stihnou. Ale jak dobře všichni víme tak hoši s CDprojektu neradi pouští hry do oběhu i se sebemenší my neduhy, Zaklínač 3 budou chtít vydat naprosto odladěný a funkční, určitě si brousí zuby na hru roku a max.hodnocení v recenzích, držím palce ať to chlapcům výjde a přeju jim to[s14]
Na druhou stranu driv vyvojari nemohli nic pozdeji "opatchovat" a hry fungovali, dneska UBI a dalsi honej prachy a vydavaj paskvily. Za tohle CD projektu palec hore, stejne nestiham hrat :D
Tak tak by to mnelo byt u vsech vyvojaru vydat opravdu az ve finalni verzi a zbytky se doladi vzdy tema updatama.
No assassin se taky odložil a jak to dopadlo. :D Těmhle kecům už nevěřim, raději si týden počkám :)
Tohle je spravnej pristup a už se nesmi stat, aby vychazeli nedodelky, když jo, tak to proste nekupovat, at si herni studia a hlavne management uvedomi, že nam nemužoui predhazovat nedodelky, pak jim to jedine dat sežrat, kdo nevydelala, ma pruser a jedine to bude na nich platit jako bič! [s14]
Co se tyka Zaklinače, polaci maji moju duveru a vypada to, že si na hre dali fakt zaležet a bude to bomba! Bal jsem se, ale tohle asi vemu day1
Já peníze neseru tak si klidně počkám.
Na toto budem čakať tak dlho ako to bude nutné...
Vytvářet dnes hru je neskutečně náročné a dorůstá to až do obludných rozměrů. Tým RAD dělá na The Order už od roku 2010. Na CoD, které vychází každý rok jsou už tři opravdu velké 300+ týmy. Každou hru dělají tři roky. Naughty Dog vytvořili dva týmy aby mohli dělat paralelně na dvou hrách což se očividně nepodařilo a nyní všichni dodělávají Uncharted 4 který je ve vývoji od roku 2011 (Část vývoje probléhala paralelně s TLOU). Plno vydavatelu zkrachovalo a jiní jako Crytek mají na mále. Jsem šťastný že kvalita a odladěnost her je stále lepší, ale AAA her je a bude čím dál tím méně. Trh se smrskává a to mi dost vadí protože výběr mezi AAA hrami se zhoršuje a brzo bude potřeba brát skoro všechno co vyjde...
To co poslední dobou předvádí některé firmy je opravdu smšné, takže já si počkám. Květen je sice doba, když už mě hraní tolik nebaví, ale Zaklínače si dám.