Konzolista.cz

Vývojáři Deep Down se omlouvají za zdržení, informace o betě příští měsíc

novinkapondělí 30. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Vývojáři Deep Down se omlouvají za zdržení, informace o betě příští měsíc
Už letos během jara měla odstartovat betaverze na zajímavě vypadající akční RPG Deep Down, které připravuje Capcom ve spolupráci se Sony exkluzivně pro konzoli PlayStation 4. Betaverze ale stále neběží, za což se nyní omluvil producent Kazunori Sugiura. Rovněž ale dodal, že už brzy se dozvíme podrobnosti. „Podrobnosti o veřejném betatestu přijdou pravděpodobně v červenci,“ řekl. Aby fanoušky navnadil, vydal i jeden nový obrázek, na který se můžete podívat níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Vývojáři Deep Down se omlouvají za zdržení, informace o betě příští měsíc
Vývojáři Deep Down se omlouvají za zdržení, informace o betě příští měsíc
Vývojáři Deep Down se omlouvají za zdržení, informace o betě příští měsíc
Vývojáři Deep Down se omlouvají za zdržení, informace o betě příští měsíc
Vývojáři Deep Down se omlouvají za zdržení, informace o betě příští měsíc
Vývojáři Deep Down se omlouvají za zdržení, informace o betě příští měsíc
Vývojáři Deep Down se omlouvají za zdržení, informace o betě příští měsíc
Vývojáři Deep Down se omlouvají za zdržení, informace o betě příští měsíc
Vývojáři Deep Down se omlouvají za zdržení, informace o betě příští měsíc

Komentáře (5)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
eeeee
eeeee #můj názor

Capcom ma v repertoaru monster hunter nebo nemene vynikajici dragons dogma (kde nejvic ocenuji prave soubojovy system, ten je fantasticky a velmi zabavny), fantasy boje s monstry umi vyjmecne dobre, takze tato hra ma potencial byt skvostem a ja jsem velmi zvedavy, co z toho nakonec bude.

Harnet
Harnet #SONY

Zajimavej titul to určite bude, ale chtelo by to poradnej gameplay a ukazat souboje [s6]

argokib
argokib #PS space

Mě si získaly.Těšim se na to stejně intenzivně jako ze začátku.

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

No nevim nevim - nadseny jsem byl ale to uz je davno ... Urcite tomu dam sanci a treba me to chytne , ale ja uz se vydim v srpnu na Tlou a rijen Dragon Age 3 a Assassin - vse samozrejmne na ps4 [s6]

Krox
Krox #noping out
👍2
👎2

podle mně to bude low kopirka dark souls, to ja se tesim na lords of the fallen, to bude hra :D

Související články

Nejčtenější články