Vyšla pětihodinová demoverze na Ghost Recon Wildlands
novinka•čtvrtek 3. srpna 2017•Martin Šmíd•

Zdroj: Ubisoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama























novinka
PlayStation vydá první hru Bad Robot Games, jde o kooperativní akci od tvůrce Left 4 Dead
novinka
Vyšla hra Metroid Prime 4: Beyond, podívejte se na launch trailer
novinka
Gameplay trailer na nedávno oznámenou závodní hru RIDE 6
fórum
Gran Turismo 7
novinka
Představena akční RPG hra The God Slayer
novinka
Oznámena kooperativní akce Cast Outs od bývalých vývojářů SCE London Studio
fórum
Silent Hill f: Artistická nekrofilie
recenze
Metroid Prime 4: Beyond
novinka
Představena aktualizace Spec III pro Gran Turismo 7
fórum
Think before you sleep
Komentáře (27)
Ne, stačí si o tom něco zjistit. Je to Online hra která se dá hrát single, ale připojení k serverům potřebuje stejně, ukládá se tam postup atd.. Je to plná hra omezená na 5 hodin.. Drtivá her je hratelná singl, jen prostě některý vyžadujou připojení online.
tak hlavne ze jsme se zasmali, nicmene jsem porad zastancem her ktere se daji hrat i v singlu, kazda hra by mela byt krome multaku hratelna i singl. A mimo to The division demo slo hrat i bez pluska a tak by to melo byt u kazde hry, na co pak to demo je
Coloradak:
mam to stazeny ale hra mi nejde, porad mi to pise ze probíhá připojování k serverůn Ubisoftu, po nejake dobe nacitani to napise ze se momentalne k serverum neda prihlasit, tak co mam delat, nejde to cely den, myslite ze je to tim ze nemam aktivni ps plus?
Hraju sólo ale po chvilkách, celkem v pohodě zábava s CZ tit.
leco77: Pokud má někdo rád grindění tak jsou pro něj tyhle hry ideál. Sežerou hodně času a máš se k tomu proč vracet. Wildlands sem nedávno dohrál a už nemám důvod se k tomu vracet protože tam není už co dělat. Ano taky mám nahráno cca 100 hodin páč sem to hrál stealth, ale vyzobávat každej kousek vybavení mě nebaví když jich je tam milion a reálně ti to nic nedá.
Tak ted jsem to hral a teda nic moc, gameplay nemastnej neslanej.
Singl na tajňáka pěkně dobrá pařba, sniperky s tlumičem, za mě super jak coop tak singl.
Koupeno 5h zahrano a odinstalováno natažená nuda 🤖
Mám to prozatím mezi resty.. Zkoušel jsem první část a přepadla mě hrozná únava 😐 Snad se do toho brzo dostanu.. Také mi to přijde trošku obtížné po hraní MGS😃Hlavně musím říct, že krajina v bouři byla opravdu krásná❤️
leco to tezko
Teprve bude...
Ne, je/bude přímo PVP do WL. Nevim jestli fourmou DLC nebo jen update.
Darkzur - tim multakem myslej co-op.
Jsem vlk samotář, takže se o tyhle primárně coop střílečky moc nezajímám. Demo ale vyzkouším, hra mě může jedině překvapit.
leco77: Tak to si asi z jiný galaxie :D Division se díky grindění věcí s různýma DLC a DZ dalo mastit v coopu furt, to stejný Destiny. WildLands nemá pořádný EndGame. Prostě odehraješ příběhovky, posbíráš blbosti po mapě a co jako dál? Hrál jsem všechny tři a i dohrál. Na destiny mám cca 2.5k hodin a na Division kolem 1200..
Taky se na ni chystám, takze demo pro vyzkoušení u mě dobrý . Budu tedy hrát jen singl, ale i tak to snad bude zábava. Na The Division mě nelákalo to městské prostředí, přírodu mám radši. A v neposlední řadě tuhle hru si rád zahraji protože je s CZ titulkami, jinak bych ji asi ani nehral / nekoupil - ale to je jinej příběh tady na forum
"přičemž k dispozici vám bude kompletní singleplayerový i multiplayerový zážitek" nevěděl jsem že PvP je již k dispozici??:-))
Tahle hra má krásné prostředí. Každá oblast je vytvořená v jiném duchu, od bažin po pouštní část. Mě se hra líbí.
hru mam celkem bavila ale dal sem ji odlezet dam jsi to az na xox
Vyzkouším, možná překvapí. Z trailerů a herních ukázek zatím nepřekvapil
a pak ze nejsou dema ted ma asi kazda velka hra trial
Hral jsem to temer cele solo a ano par chyb to ma, ale stereotyp jsem nezaznamenal, ale to se taky muze lisit tim, jaky zpusobem lidi plni mise.
Avery: to verim, ze je jeste lepsi to hrat s nekym. Bohuzel nemam s kym. Ja to stejne planuju si jen tak zkusit a pak to smazu.
Prodeje má právě hra více než dobré. Mě hra taky bavila, ale dohrál jsem ji celou v coopu. Každopádně, kdybych to hrál sám, asi by mi to přišlo určitě časem nudné a stereotypní :D
Uz to stahuju, jsem zvedavy. Ta hra me muze jedine prekvapit.
Takže má tahle stereotypní srajda stejně slabé prodeje jako WD2Ubisoft už by měl něco dělat aby jeho hry nebyli tak stejné a jednotvárné